Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 13 минути, xroflx9 каза:

 

Относно снимките на Гальо и на мен често ми се случва преди да си пусна някоя песен да показва по-малко гледания и като отворя клипа да има повече. Най-пресния пример е вчера когато преди да отворя песента на Тита и Джена имаше 801к,а като си я пуснах-896к. Това е бъг и когато ми се случи отново ще кача скрийншотове.

А за лайковете? Те никога не забиват, дори и при песни на корейците които правят по 100М за ден. Как така за 1 минута от 8.4к станаха 10к+ ? После и през нощта ги направи 17к, в най-слабите часове?

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, SG каза:

Както доказах по-горе, с показателите на клипа на Десислава явно се случва нещо много странно. Не знам как да си обясня тази работа, но знам, че ако в момента погледнем съотношението на гледанията, харесванията и доста реалните на вид почти 900 коментара (тя май никога не е стартирала с толкова), няма да видим нищо кой знае колко странно.

А дали ще е хит ще се види с времето, това няма как да го твърдя сега. Но и за Скандал не може да се твърди чак че ще е хита на годината, кой знае какво още ще излиза в бъдеще.

Не знам даже за какви проблеми с трендинг говориш, яко си се забъркал. А иначе коментарите колко пък да са реални, след като половината са на Десислава, отговаряща на всеки 😂 Като махнем всички купени неща, си е супер нормален дебют на Десислава - с около 150К, 10К палеца и 400-500 коментара. С напомпването вече са ги удвоили

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

А за лайковете? Те никога не забиват, дори и при песни на корейците които правят по 100М за ден. Как така за 1 минута от 8.4к станаха 10к+ ? 

Ами това и на мен ми е необяснимо. Също както и първите 20k, които, както и аз казвах, и xroflx9 също, е невиждано досега да дойдат още в първите секунди, купени или не. Но пък другото със скрийновете и разминаването между това, което са виждали различни потребители показва, че при самото видео нещо не е ОК, но не е задължително да става въпрос за купуване.

преди 11 минути, Гальо каза:

Не знам даже за какви проблеми с трендинг говориш, яко си се забъркал. А иначе коментарите колко пък да са реални, след като половината са на Десислава, отговаряща на всеки 😂 Като махнем всички купени неща, си е супер нормален дебют на Десислава - с около 150К, 10К палеца и 400-500 коментара. С напомпването вече са ги удвоили

Обяснил съм го вече ама айде, това е Рамания, трябва няколко пъти. На мен някъде към 21:00-22:00 ми показваше 130k и вече беше влязла в Тренда, а после в часовете до към 01:00 ги качи постепенно на 230k. При теб до към 01:00 ти е стояла на 130k без Тренд и изведнъж за една минута е дошла на 230k с Тренд. Това не е ли очеизваден бъг?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

А за лайковете? Те никога не забиват, дори и при песни на корейците които правят по 100М за ден. Как така за 1 минута от 8.4к станаха 10к+ ? После и през нощта ги направи 17к, в най-слабите часове?

Ако е влязла през това време в трендинг защо не? Ти това вчера го написа точно около 21-22 часа,а горе долу по това време и песента влезе там.

Не отричам че очевидно има някакви проблеми с видеото,но си мисля,че са някакви бъгове отколкото пазаруване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Ако е влязла през това време в трендинг защо не? Ти това вчера го написа точно около 21-22 часа,а горе долу по това време и песента влезе там.

Не отричам че очевидно има някакви проблеми с видеото,но си мисля,че са някакви бъгове отколкото пазаруване.

Не се бях сещал за тази теория за лайковете, благодаря. :D

Същото се опитвам да кажа и аз. Без задължително да отричам възможността за купени гледания, все пак не можем да знаем как Оцко е решил да лансира най-голямата звезда във фирмата си. Ама мисля, че достатъчно ясно се вижда, че към проекта си има голям и обясним интерес, съответно тия цифри дето ги гледаме в момента не изглеждат незаслужени.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

В тренда дори и на първо място да беше нямаше да направи +7к лайкс през нощта, ама нека, вярвайте в каквото искате. 

Добре,песен с огромен replay value,в трендинг,рекламирана от Азис,който е слушан в няколко държави и от цигани,от Фики,финалист в едно от най-гледаните предавания в България и тийн идолите-Галин и Лидия не може да направи 350к+ гледания за 24 часа и ~20к лайка,а "Скандал" е хитът на годината. Така си съгласен предполагам?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Добре,песен с огромен replay value,в трендинг,рекламирана от Азис,който е слушан в няколко държави и от цигани,от Фики,финалист в едно от най-гледаните предавания в България и тийн идолите-Галин и Лидия не може да направи 350к+ гледания за 24 часа и ~20к лайка,а "Скандал" е хитът на годината. Така си съгласен предполагам?

"Ще поканя всички колеги, че да изглежда, че интересът е заради тях, а не заради мен. Ще купя гледания и никой няма да забележи. Хитра ли съм, а? :D" - Фатме. 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен е възможно причината за тези странни показатели да е, че каналът за всичките години никога не е имал толкова силна премиера, нито пък е имал висока гледаемост извън България (заради Азис и дори заради сравнението с Prodigy). Не се знае как може да зацикли системата при такъв неочакван трафик. 

Завършваме първите 24h с 353k гледания, 19k харесвания и 930 коментара. Нито най-силното напоследък, нито най-съмнителното, стига да не сме предубедени към изпълнителката. Дори и да махнем първите 20k и някой и друг лайк, пак си оставаме с най-силния старт на Деси Слава. :)

 

  • Like 4
  • Haha 5
  • Confused 1
  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, SG каза:

Според мен е възможно причината за тези странни показатели да е, че каналът за всичките години никога не е имал толкова силна премиера, нито пък е имал висока гледаемост извън България (заради Азис и дори заради сравнението с Prodigy). Не се знае как може да зацикли системата при такъв неочакван трафик. 

Завършваме първите 24h с 353k гледания, 19k харесвания и 930 коментара. Нито най-силното напоследък, нито най-съмнителното, стига да не сме предубедени към изпълнителката. Дори и да махнем първите 20k и някой и друг лайк, пак си оставаме с най-силния старт на Деси Слава. :)

 

Завършвате първите 24h с купени гледания и лайкове, затова по-добре не се хаби да пишеш за този проект. Да, интересно представена е песента, но в крайна сметка това е ДесиСлава. 

  • Like 7
  • Love 1
  • Dislike 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Stela каза:

Колко е млада тук. И сладка.

 

Жестока е тази песен и първата й слушаема преди "Мъжете всичко искат".

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен на Десислава е абсурдно да има толкова гледания.  Клипът е интересен до някаква степен, а това с купонът, където влизат в Плаза, може да го видим само по клиповете й, тъй като реалността е обратната при нейните учактия 😂

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Stela каза:

Колко е млада тук. И сладка.

 

Да много е хубава тук, а и песента ми харесва. Луна миналата година в капките спомена за въпросното участие на Юли Вергов в клипа на въпросната песен, само за да спре да говори против фолка.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, stereoto_ каза:

Завършвате първите 24h с купени гледания и лайкове, затова по-добре не се хаби да пишеш за този проект. Да, интересно представена е песента, но в крайна сметка това е ДесиСлава. 

Не мисля да се хабя, наясно съм че в този форум няма как да се проведе дискусия, в която да се отчетат всички фактори и теории. Занимавам се само в началото, а за после си се знае, че с или без купуване, с или без хит при Десислава, други две ще останат на пиедестала и за тях винаги ще е позволено да имат всякакви странности по показателите си, само 'защото са Преслава и Галена'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ е песента на Деси Слава. Галена и Преслава са по - големи в чалгата, но извън нея не. Народа харесва Деси Слава, и винаги е била топ - а в предаванията. Има си подкрепа жената. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Топ е песента на Деси Слава. Галена и Преслава са по - големи в чалгата, но извън нея не. Особено първата е 0 като социален статус извън чалга кръговете. Народа харесва Деси Слава, и винаги е била топ - а в предаванията. 

Много топ беше в Брадъра, където я взеха за мезе и първия път й се подиграха в лицето от продукцията. 😂А знанията и общата й култура, няма да коментирам. В Капките, няма нито един запомнящ избор, на всеки образ беше тя.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Не мисля да се хабя, наясно съм че в този форум няма как да се проведе дискусия, в която да се отчетат всички фактори и теории. Занимавам се само в началото, а за после си се знае, че с или без купуване, с или без хитпри Десислава, други две ще останат на пиедестала и за тях винаги ще е позволено да имат всякакви странности по показателите си, само 'защото са Преслава и Галена'.

Тотална загуба на енергия и време е човек да се обяснява тук. Добре че този форум не е критерии. "Скандал",чийто гледания скочиха почти двойно не била с купени гледания,а песента на Деса,която е рекламирана от най-актуалните имена в чалгата- е. Дори са малко гледанията на песен с такава зверска реклама.Тотален абсурд. Деса е показала,че е единствената от старата генерация,която може да предизвика интерес и у по-младите. Кой от страта генерация може да се похвали с 2 мегахита за миналото десетилетие? Един от които се очертава да влезе в златния фонд на тази музика.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Много топ беше в Брадъра, където я взеха за мезе и първия път й се подиграха в лицето от продукцията. 😂А знанията и общата й култура, няма да коментирам. В Капките, няма нито един запомнящ избор, на всеки образ беше тя.

Хората я подкрепят обаче. Нямаше негативния привкус който имаха Галена (Денсинг старс), дори Преслава като беше в брадъра, Мария, Глория дори във всичките предавания имаше не голямо, но пак неодобрение. При Деса тези липсваха. 

Вип - а го спечели, отделно и в капките имаше по - голямата подкрепа, но има истина в думите ти. Когато й даваха не дотам статични образи като Шакира/Шер се проваляше. Просто е вокален имитатор, но слаб актьор. Сега няма как да отричаме това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Тотална загуба на енергия и време е човек да се обяснява тук. Добре че този форум не е критерии. "Скандал",чийто гледания скочиха почти двойно не била с купени гледания,а песента на Деса,която е рекламирана от най-актуалните имена в чалгата-не е. Дори са малко гледанията на песен с такава зверска реклама.Тотален абсурд. Деса е показала,че е единствената от старата генерация,която може да предизвика интерес и у по-младите. Кой от страта генерация може да се похвали с 2 мегахита за миналото десетилетие? Един от които се очертава да влезе в златния фонд на тази музика.

Само, че Скандал имаше реакции от хората на участията, още първите дни и оправдават гледанията. Нещо, което при Баничарницата, едва ли ще наблюдаваме 😂

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Голям праз, че Азо, Галин и Фики участвали в клипа. Точно от тях били идвали гледанията, мда със сигурност. :1000(29):

Те гледанията и от тях да идваха, пак щеше да е срамно за Деса. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Десислава заслужава нашата подкрепа и обич, народът я подкрепя, макар и проста. 😍

Ами тъпунгер е. В смисъл чалга дива си е. Другите обаче не са по умни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видим как ще се развие песента на Дес - в началото нормално да има по-голям интерес и постепенно да намалеят гледанията,за разлика от Галя и Меди,които седмица след премиерата правеха по над 300к… 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, SG каза:

Не мисля да се хабя, наясно съм че в този форум няма как да се проведе дискусия, в която да се отчетат всички фактори и теории. Занимавам се само в началото, а за после си се знае, че с или без купуване, с или без хит при Десислава, други две ще останат на пиедестала и за тях винаги ще е позволено да имат всякакви странности по показателите си, само 'защото са Преслава и Галена'.

Дрън, Дрън та пляс! 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...