Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Мда, 94К. Както си и знаех. Пореден загубен бас на Кондома.

6К разлика с Мониту. :1000(29):

А Малката е набрала голяма скорост и усилено ще й отмъкне топ 3 за сезона. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 18 часа , asylum каза:

Допускам, че ще се пъне, докато изглежда "добре", за да баламосва бунаци и спонсори, а и редови батки. По-добре да се поучи от опита на кака си толбухинска и да се преквалифицира в инцтаграмер. 

Той сега не изглежда добре, колкото и да се пъне.
Метър и двадесет с вдигнати ръце, от които 70 см глава и 50 см тяло.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , asylum каза:

Ма Прилепа и в предишни сезони е била с по-големи хитове. Оная крадената песен, Пиян, и тя беше по-голям хит от Паниката Галенска. Няма драма! 

 

Пресис винаги е мачкала като ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

:roll1:

Заглавие "гледания Преслава", после тактично си написал само Медаря. Игнора за Галена е тотален. 😁

 

Камелия 2:12 осъзнавайки, че Преслава също ще мачка с вечни хитове, но и с глас. А тогава и с цици по - пищни от всички и естествени. 

  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Камелия 2:12 осъзнавайки, че Преслава също ще мачка с вечни хитове, но и с глас. А тогава и с цици по - пищни от всички и естествени. 

giphy-3.gif

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Vancho каза:

Дебютантка с по-голям хит от Криско, Тита, Джена, Теофиков, Галин и Т. Александрова

 

Видях я на живо, ама нема такава дива селянка бе. Нищо общо с клипа и излъчването от там. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , DenFevgo каза:

Като цяло не разбирам желанието на тези хора да се изказват по разни теми. Актьор си, пич, играй във филми. Ако не можеш, защото това е България и трябва да си роднина на някого - ок, не е нужно да си избиваш комплексите в ютуб канал. Вероятно мисленето ми по този въпрос е доста назадничаво, гледам доста хора му се кефят. Просто на мен ми лъха на един човек, който е недоволен от живота и от това, че в случая актьорският му талант не е забелязан. 

Плюе чалгата, а се снима в клипове на изпълнители от нея дори и по-долнопробни от Джулия. Пълно дъно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Vancho каза:

Имам въпрос към специалистите: Скандал, В твоето легло, Момиче от лед и Аномалия към хитовете на пролетта ли ги считаме или претенденти за хит на лятото? 

То зависи и колко гледания/ротация ще имат през лятото. Ако се забравят след месец, ще си останат в пролетта.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Видях я на живо, ама нема такава дива селянка бе. Нищо общо с клипа и излъчването от там. 

Въз основа на какви критерии я определи като дива селянка? 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

Въз основа на какви критерии я определи като дива селянка? 

По поведението й. Ама си нямаш идея, бяха с кака си Галин. Мамата си трака, на клипа изглежда нали една леко аристократично дистанцирана. Нищо общо. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

По поведението й. Ама си нямаш идея, бяха с кака си Галин. Мамата си трака, на клипа изглежда нали една леко аристократично дистанцирана. Нищо общо. 

Трябва да сме благодарни на Галин, че възражда българското село, само тези неговите селянки трябва да ги праща да копат по нивите на Северозападна България, а не да чупят стойки в Плаза, докато плейбекът тече за фон.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

По поведението й. Ама си нямаш идея, бяха с кака си Галин. Мамата си трака, на клипа изглежда нали една леко аристократично дистанцирана. Нищо общо. 

Какво е било поведението й? 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Vancho каза:

Имам въпрос към специалистите: Скандал, В твоето легло, Момиче от лед и Аномалия към хитовете на пролетта ли ги считаме или претенденти за хит на лятото? 

Не знам за другите, ама Скандал се очертава да бъде хит, не само за определен сазон, ами за годината. :ae:

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Andrew Cunanan. каза:

Плюе чалгата, а се снима в клипове на изпълнители от нея дори и по-долнопробни от Джулия. Пълно дъно.

Коя е Джулия? Тази ли имаш предвид?

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, чушка. каза:

Не знам за другите, ама Скандал се очертава да бъде хит, не само за определен сазон, ами за годината. :ae:

Очакваме бурни приеми довечера и да посрещнете рожденичката подобаващо с пламбата. :ad:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Опитва се да отклони вниманието от кривогледството си, плезейки се? Сефте я виждам.

Ето нещо топ!

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...