Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

После феновете на Преслава били злобни...

Това е пълна пропаганда на галошовата агитка. Повтарят една лъжа с цел да я направят истина. В действителност, няма по-комплексирани и несигурни фенове от нейните. Те са тези, които не спират да се заяждат и да подхвърлят хапливи коментари и са в основата на всеки конфликт. 

  • Like 8
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Това е пълна пропаганда на галошовата агитка. Повтарят една лъжа с цел да я направят истина. В действителност, няма по-комплексирани и несигурни фенове от нейните. Те са тези, които не спират да се заяждат и да подхвърлят хапливи коментари и са в основата на всеки конфликт. 

Ми изглежда нелепо да се кефят и да мислят, че песента на Преслава е тотален флоп. То тогава всички песни са.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DarkChild каза:

Това е пълна пропаганда на галошовата агитка. Повтарят една лъжа с цел да я направят истина. В действителност, няма по-комплексирани и несигурни фенове от нейните. Те са тези, които не спират да се заяждат и да подхвърлят хапливи коментари и са в основата на всеки конфликт. 

И в двете агитки има субекти, които се държат срамно и позорно. :/

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Постовете на въпросната потребителка лъхат на нафталин, старост и безсилие. Според мен омразата й към Преслава е чиста пропаганда, защото, когато един интелигентен и възпитан човек - не харесва някого - просто го подминава. Не посвещава време и енергия да принизява негативния за неговите възприятия субект.

Аз я блокирах, незивисимо че търчи като бълха по петите ми, за да ми дава палци надолу. Можеш да си представиш колко е отчаяна и удовлетворена от житейското си развитие. Каквото сам си направиш - никой не може да ти направи.
Поздрав с тази тупалка:

 

Той е мъж. Но наистина е смешно такава омраза, мен Преслава много ме дразнеше в периода на Пиян. Още ме дразни между другото с Павел като направят глупост.

Дразни ме, че е нагла, не ебава, не пее наживо, претупва и т.н. но реших да слушам песните й. Дето се вика не си пия кафето с нея, нямам и желание. Но песните й са яки, защо да се лишавам от удоволствие заради това, чя човека като личност е боклук.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да ми кажете кой галенов освен plambata е определил новата на Преслава като “тотален флоп”, че тръгнахте отново да дъвчете темата с фенството. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DarkChild каза:

Това е пълна пропаганда на галошовата агитка. Повтарят една лъжа с цел да я направят истина. В действителност, няма по-комплексирани и несигурни фенове от нейните. Те са тези, които не спират да се заяждат и да подхвърлят хапливи коментари и са в основата на всеки конфликт. 

Като започнете да говорите така, сякаш е национален въпрос, направо ми се иска да изпия двойна водка Ketel one на екс.

Стига сте поставяли всички фенове на Галена под общ знаменател, а и пламбата е изказал мнение, всеки има това право.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Като започнете да говорите така, сякаш е национален въпрос, направо ми се иска да изпия двойна водка Ketel one на екс.

Двойна ти давам за моя сметка. :1000(29):

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Доста популярна става. Една приятелка е луда, но за мен е БоЗЪ. Не ми харесва и си слушам Преслава и Джена.

Моите наблюдения са, че Скандал по нищо не отстъпва на песента на Преслава. 

Даже ми се струва, че гърми една идея повече.

  • Like 4
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Двойна ти давам за моя сметка. :1000(29):

 

 

преди 8 минути, чушка. каза:

Като започнете да говорите така, сякаш е национален въпрос, направо ми се иска да изпия двойна водка Ketel one на екс.

Стига сте поставяли всички фенове на Галена под общ знаменател, а и пламбата е изказал мнение, всеки има това право.

Ти не си, но има такива които много се кефят. И от другата агитка има такива. Но ти си човек с кариера, който харесва продукта Галена поради визуално музикалната продукция която предлага. Както и бранда който промотира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто искат винаги да е номер едно, а засега песента й се очертава да е на 3-то/4-то място за сезона, което не означава че е тотален флоп, напротив пак си е голям хит, но не и най-големият!
Преслава Невено Моме {retro} - Vbox7

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

Моите наблюдения са, че Скандал по нищо не отстъпва на песента на Преслава. 

Даже ми се струва, че гърми една идея повече.

Не отстъпва по абсолютно нищо, НО на мен не ми харесва. А и момиче лед не ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Danger. каза:

Конди се е забавил със статистиката, затова ще я споделя, за да видим нещата от снощи:

Азис 303К

Галена и Меди 243К

Малката и Робов 161К

Илиян и Теди 114К

Преслава 103К

Камелия и Робов 97К

Симона 90К

Джена и Тита - 88К

Въпреки слабият ден, “Скандал” поддържа още много добри гледания. Песента на Джена и Тита явно ще зацикли на 3 млн., както всички бози на Alpha. Малката и Робов са с голямо задържане и имат шанс да минат песента на Преслава, и така набеденият за “хит на сезона”, накрая ще изхвърчи от ТОП 3.

Сами виждаме, че Симона и Преслава вече правят сходни гледания, а песента на Симона даже излезе по-рано. 

Правим ли магия за покачване на гледанията на Преси? :im-watching-you-smiley-emoticon

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Правим ли магия за покачване на гледанията на Преси? :im-watching-you-smiley-emoticon

Ако ние двамата я направим - ще се получи. И на двамата клетвите ни хващат. :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Просто искат винаги да е номер едно, а засега песента й се очертава да е на 3-то/4-то място за сезона, което не означава че е тотален флоп, напротив пак си е голям хит, но не и най-големият!
Преслава Невено Моме {retro} - Vbox7

Поне пусни Искаш ме, аз кязах ли ти, че исках да я изпее и тя каза, че няма такава песен. Аз й викам ето я, как. И тя: а да, ама нямам й синбека.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , plambata каза:

Не мога да се нарадвам на поредния тотален флоп на толбухинския миндил. Предрекох го още в деня на излизането на това жалко подобие на песен. Утре я минаваме и по лайкове, по коментари отдавна я минахме. 

 

Брат, слез на земята. Този сезон все още никой няма повече гледания от песента, която наричаш тотален флоп. Много ги пресилваш нещата.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Направи ми магия да ми провърви в любовта, @VulkoIsTheBest и ще те черпя много двойни водки в Бушидо.

Мило, за това ти трябва амулет за любов, направен от Албена Вулева.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Брат, слез на земята. Този сезон все още никой няма повече гледания от песента, която наричаш тотален флоп. Много ги пресилваш нещата.

Поредния при това, колко флопа имат Галя и Преслава? 0 за последните 4 години.

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Поне пусни Искаш ме, аз кязах ли ти, че исках да я изпее и тя каза, че няма такава песен. Аз й викам ето я, как. И тя: а да, ама нямам й синбека.

Дори не бях чувал тази песен, аз съм фен ... от 15 години.:girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...