Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

Настана смут след този калабалък? Хубава дума е.

Джен е възпяла подобни калабалъци всъщност. Нейното творчество е изпъстрено с шедьоври, подходящи за всяка ситуация!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис смазва с гледания обаче, а и коментарите са все от България, не знам защо тук не се коментира, реално това има голямата възможност да е хита на сезона, не знам дали я пускат по клубовете обаче. Чух го да дрънка пак какви рекорди прави и викам да видя как върви, примерно песента на английски никакви такива гледания не помириса въпреки скандалното видео там, новата песен ще ги направи за седмица сигурно. Преслава, Галена с Меди и Малката с Робов продължават да мачкат иначе. Очаквах повече интерес към Джена и Тита, вече са в трендинг, но да видим, много зарибява песента им. А Камелия беше прецакана за пореден път... Но като цяло сред всички предложения още ми липсва този турбохит като "Проблем" миналата година, който да се запее и в клубове, и кръчми, по сватби, от коли. btw Цурка, която мислех, че яко е флопнала, гледам направила 5 милиона на тази тъпа песен, явно пак набара хит и то без грам реклама или представяне, и тази си я бива всяка година.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

186551694_4020063434699445_6180195387758

Надявам се да го харесала по погрешка...

Бах тия крака... Навремето какъв скелет беше, тук направо не е съразмерен, но и да ме кефи как изглежда, толкова ми опротивя покрай пандемията и разните изблици, че...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, plambata каза:

Джен е възпяла подобни калабалъци всъщност. Нейното творчество е изпъстрено с шедьоври, подходящи за всяка ситуация!

Ако ще ми пробутваш Султанката, искам да е нещо класно:

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Born to Die каза:

Бах тия крака... Навремето какъв скелет беше, тук направо не е съразмерен, но и да ме кефи как изглежда, толкова ми опротивя покрай пандемията и разните изблици, че...

Щях да кажа, че само аз го виждам това, че тялото му вече стои доста несъразмерно спрямо размера на главата му. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Andrew Cunanan. каза:

@GSA Помним ли този тетрахит?

 

Разбира се, брутален хит и албум от 2003. Не знам защо от Пайнер на наградите за 2001/2/3 Райна в почти никакви категории я е нямало, въпреки че Райна имаше големи хитове и албуми всяка година. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

има ЗЛАТЕН АЛБУМ.

Преслава, а най-вероятно и никой изобщо в Пайнер, няма златен албум, защото това е цертификат, връчван от местния преставител на международната асоциация на музикалните продуценти. от 1999 за България това е БАМП в която Димитровградски кокошарник не ми е известно някога да е членувал :) 

Всмисъл, може да е имала бройките като за златен албум (междудругото, актуалните изисквания са мизерни, 2000 бройки на цеде за златен сертификат, не знам от коя дата е тая цифра), може да има няква друга грамота за бродадени бройки (като Камелия и нещо от Министерство на културата за кой албум беше че не помна), но за сертифцикат за златен - няма как да имат. . 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Born to Die каза:

btw Цурка, която мислех, че яко е флопнала, гледам направила 5 милиона на тази тъпа песен, явно пак набара хит и то без грам реклама или представяне, и тази си я бива всяка година.

Ами да, наистина мачка с хитове Цурето. Подценяват я само защото не ходи по участия и мъжа й плаща за проектите.

Ако трябва да правя топ 5/10 най-успешни жени в чалгата за последните 10 години, аз бих сложил Цура на 4-то място директно след Галена, Преслава и Анелия.

Осъзнаваме ли че тази жена 2 години е била с хита на годината. 2010 - Влез, 2016 - Пей сърце. Отделно има и За контакти, Мога пак, Счупени неща, Видимо изневерил, Да те бях зарязала, Грешка беше, Болка моя, Ангелът + страхотен албум, модерна ера 2013-2015, жестоки клипове, няма слаба година итн...все някои от тези неща липсват на Емилия, Джена, Емануела, Андреа и Теди които бих наредил след нея.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Преслава, а най-вероятно и никой изобщо в Пайнер, няма златен албум, защото това е цертификат, връчван от местния преставител на международната асоциация на музикалните продуценти. от 1999 за България това е БАМП в която Димитровградски кокошарник не ми е известно някога да е членувал :) 

Всмисъл, може да е имала бройките като за златен албум (междудругото, актуалните изисквания са мизерни, 2000 бройки на цеде за златен сертификат, не знам от коя дата е тая цифра), може да има няква друга грамота за бродадени бройки (като Камелия и нещо от Министерство на културата за кой албум беше че не помна), но за сертифцикат за златен - няма как да имат. . 

Албумите на Пайнер имаха такъв стикер на БАМП по едно време. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Тук сме феновете на махараджа Стоева! Оргия в нейна чест може да се спретне на много творения, например това, но уточнявам, че ако аз участвам трябва да има поне 1-2 дами в калабалъка.

 

То дупе пол няма..

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Анелия вече си е намерила спонсор и готви концерт 20 години догодина, с сигурност и албум ще пусне. 

 

Евала на жената - шапка и свалям, че е активна, прави концерти и албуми! 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

Приют за котки ше отвори ли?

За разлика от Галена прави нещо, Галена обеща албум още 2015, а пусна само дуетен, за концерт и дума да не става.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

За разлика от Галена прави нещо, Галена обеща албум още 2015, а пусна само дуетен, за концерт и дума да не става.

О не, нищо не прави Галена, хич не предлага най-изпипаните проекти които феновете й с удоволствие да слушат и гледат. Позна! 🤣🤣🤣

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

О не, нищо не прави Галена, хич не предлага най-изпипаните проекти които феновете й с удоволствие да слушат и гледат. Позна! 🤣🤣🤣

Изместваш темата. Факт е, че Галена няма албум от сто години, което е странно за водещо име. Няма никаква концепция. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

О не, нищо не прави Галена, хич не предлага най-изпипаните проекти които феновете й с удоволствие да слушат и гледат. Позна! 🤣🤣🤣

Албум? Концерт? Прави само изпипапни поректи, които са може би на най-доброто ниво, но до там. За мен е непонятно защо не прави албум, айде за концерт няма гласовите данни, ама поне албуми може да си пуска. 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Абе кой е @mitkobs

Гледам, че не пише във форума, а ми реактва всеки ден с палчета надолу :1000(29):

Да не е втори профил на някой Пресов?

Няма как да се изкаже, поради ред причини.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Абе кой е @mitkobs

Гледам, че не пише във форума, а ми реактва всеки ден с палчета надолу :1000(29):

Да не е втори профил на някой Пресов?

И дума да не става. Той е един от първите модератори.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...