Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

 

Пак казвам - песента не се усеща като мегахитът, за който се изкарва с тези гледания. Говорим за близо 300К в някакви дни като вторник и сряда. Всички други хитове са с по 100К надолу.

 

Може ли да ми посочиш за кои песни говориш тук, защото аз не виждам такива. На Преслава падна страшно малко, но те се и очаква, не е от вчера, а на еднаквите ганеви толко им е и срока.
 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галена и Меди ако купуваха нямаше вчера да се изкачат на първо и в тренда за музика, всеки ден да идват по 4-5к лайкове и безброй нови коментари. Знам че е скандално задържане, но е съвсем legit.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прием на четвъртия ден на “”Скандал” 

https://instagram.com/stories/mediigo/2573087836234633946?utm_source=ig_story_item_share&igshid=1ra1czlo6juc0 

И не се усещала като мегахит? Сторитата ми са пълни с тая песен. Не е толкова лесносмилаема от първото чуване, но още от втория ден гръмна здраво и поддържа интереса, защото е хем комерсиална, хем различна на фона на останалите предложения. 

И понеже се прекалява вече тук със смешни теории, ето за сравнение с новия гига-турбо хит на Преслава :

https://instagram.com/stories/the_face_blagoevgrad/2573025024987782537?utm_source=ig_story_item_share&igshid=1oz2tsic4u8bn

  • Like 1
  • Love 3
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Може ли клипчета? Да чуем нещо приемче? 

Ето

https://www.instagram.com/p/CDnT6sOnXtK/?igshid=3rvt9hhi36uy

@Danger. аре на бас че.ще омръзне в твоито легло до седмица

Такива едноседмични хитове на Преса колкото искате >>>

https://www.instagram.com/p/CDoIFNEnT_9/?igshid=h75vdk3gk3vy

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как върви това по дискотеките, но това толкова да ме кефи :P

Както каза Коце;: Музиката е една. не да се правят всички,че не слушат попфолк, нека има колаборации и да няма граници. :P

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Не знам как върви това по дискотеките, но това толкова да ме кефи :P

Както каза Коце; Музиката е една. не да се правят всички,че не слушат попфолк, нека има колаборации и да няма граници. :P

 

 

 

Туй е по-добро!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

Джена: Скъпи приятели, очаквайте до седмица солова версия на песента “Да си траят”. С Тита сме близки колежки, но просто нямаше как да не послушам моите многобройни фенове и да не направя самостоятелна версия на песента. Софи Маринова преди време й каза: “Тита, помагай!”, но на мен въобще не ми помогна в случая. Поздрави и весел Рамазан байрям! 

 

Какво значи, че не й е помогнала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

 

В контекста на песента с Джена имам предвид? Джена е очаквала да яхне вълната ли? Какво значи постът й? Заяжда ли се или има нещо друго предвид?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

В контекста на песента с Джена имам предвид? Джена е очаквала да яхне вълната ли? Какво значи постът й? Заяжда ли се или има нещо друго предвид?

Не виждаш ли, че е фейк...? :D

  • Haha 6
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Не виждаш ли, че е фейк...? :D

Е, откъде да видя. Ако този потребител всява дезинформация да получи бан-ан :D Не следя Джена, за да знам какво пуска. Вярвам на всяка дума, излята във форума - С-Л-Я-П-О! 

Пък и Джена е малко заядлива, тъй че нямаше да е странно да напише подобно нещо.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Е, откъде да видя. Ако този потребител всява дезинформация да получи бан :D 

Твърде ЛГБТ коректен е и емпатията е на ниво, не мисля, че има шанс за бан. :D

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И сърбите признават Галена за най-популярната българска певица и единствената в репортажа от нашите, която е представена като оригинална песен.

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...