Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Гледанията през този уикенд са по-слаби, защото е около Великден, а хората, които все пак искат да си куфеят тръгнаха по дискотеки. Забелязва се и при Прес, и при Дес, и при Симона.

Кой щеше да си промотира новия комерс навръх празника, Галин ли? :D Доста неподходящо време.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, SG каза:

Гледанията през този уикенд са по-слаби, защото е около Великден, а хората, които все пак искат да си куфеят тръгнаха по дискотеки. Забелязва се и при Прес, и при Дес, и при Симона.

Кой щеше да си промотира новия комерс навръх празника, Галин ли? :D Доста неподходящо време.

В понеделник излиза песента на Галин, да.

На Деса от Оцко кога?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Hurricane каза:

Трябваше да пусне песента по време на пандемията. Сега кой ще ти я слуша, като всичко живо тича по кафета, ресторанти и дискотеки. Много ясно, че това влияе и на гледанията. Ама като е тъпа... 

Знаех си, че ще имате готово оправдание при всяка ситуация.

Преслава умишлено изчака да си пусне песента в деня в който отвориха дискотеките. Сега да се окаже, че те са причината за по-малкото  гледания, представяш ли си го? Чака почти една година без песен, пресмята схеми кога да я пусне, че да е топ-а и изведнъж се прецаква сама (отново) и нещата не се получават както ги и искала (отново). Ех, Преслава..... 😂 Ама, като искаш да омагьосваш така е .. 🤭🤭🤭

Ти как изобщо намираш логика в кръчмите за спадащите гледания. Преди години, като нямаше пандемии и всичко винаги си работеше, тогава от какво зависеше? Ако заведенията не работеха, тогава щеше да е причината в това, че са затворени. Ясно ми е с тия схеми. 

Първо хората не са вън по кръчмите денонощно, че да не могат да я слушат. Второ сега са празници и доста хора празнуват вкъщи, по вили, събрали са се и се очаква да въртят гледания. Трето гледанията не са зле, просто не са бума, който очаквахте и твърдяхте, че ще има. 😉

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Mr. Greshen каза:

В понеделник излиза песента на Галин, да.

На Деса от Оцко кога?

Понеделник е по-добре, аз си мислех, че в неделя ще я издава. :D

На Деси парчето го очаквам до края на месеца или в началото на следващия. За първи път от доста време имам очаквания за нейн проект. Песента навярно ще е типичната Оцкова, но поне и тя е работила над нея и може да вкара елемент в свой стил. Видеото щяло да е шокиращо и да дойде в повече на някои, това още повече ми засилва интереса, само дано е за добро хах. :D

А Преслава не я мислете. Новото парче ще й е хит най-малкото на нивото на Беден в сърцето, а преди следващия голям локдаун 100 про ще е издала и още нещо.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Hurricane каза:

Трябваше да пусне песента по време на пандемията. Сега кой ще ти я слуша, като всичко живо тича по кафета, ресторанти и дискотеки. Много ясно, че това влияе и на гледанията. Ама като е тъпа... 

Прав си, но според мен има и фактор еднаква песен. Аз й дадох няколко слушания и успя да ме зариби, но сигурно има много други които са чули поредната ганева песен и не са се върнали.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Hurricane каза:

Трябваше да пусне песента по време на пандемията. Сега кой ще ти я слуша, като всичко живо тича по кафета, ресторанти и дискотеки. Много ясно, че това влияе и на гледанията. Ама като е тъпа... 

За чий тогава цяла седмица се надъхвате "да гледаме сега кво ще стане Преса като пусне песен"? Сега сърбате провала.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, BobiTo каза:

Даймънд сигурно имат по 5 готови песни на човек, ама какво още чакат....

 

Май има готов дует с Робов. Соло хит няма да видим от това пишлеме.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Май има готов дует с Робов. Соло хит няма да видим от това пишлеме.

Той нали беше казал, че има готов солов проект, даже видео заснето, само чакали да отворят дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

 

А Преслава не я мислете. Новото парче ще й е хит най-малкото на нивото на Беден в сърцето, а преди следващия голям локдаун 100 про ще е издала и още нещо.

Е да, ама всички сега очакваха тотален хит от Преслава. Беден в сърцето е на едно ниво с Красиви лъжи. Нещо като Пиян, 100 живота, Проблем, Не, мерси... няма от лято 2019.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Името е заето!

 

Е, тази никой не я знае. И преди е имало певици с еднакви имена. Стефани, например.

Но винаги може да си добави и фамилното име - Деница Тюфекчиева. Прекрасно звучи.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Прав си, но според мен има и фактор еднаква песен. Аз й дадох няколко слушания и успя да ме зариби, но сигурно има много други които са чули поредната ганева песен и не са се върнали.

В коментарите в ютуб имаше доста, който пишат точно това. Обсъждаше се колко пято и слушано е и как липсва разнообразие в звученето. Просто Преслава иска да повтори успеха на "Пиян", пускайки песен с такова звучене. Нещо подобно на Кама, дето си копира "Името ти". Те си мислят, че като една песен им е гръмнала и следващата трябва да е нейно копие за да стане хит. Никакво разнообразие не вкарват. Даже сякаш ги домързява да се стараят. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Е, тази никой не я знае. И преди е имало певици с еднакви имена. Стефани, например.

Но винаги може да си добави и фамилното име - Деница Тюфекчиева. Прекрасно звучи.

Всеки знае Деница! От 2004 до 2014 всеки втори на улицата си припяваше "Две следи, звезден дъжд"! 

Има и друга Деница, която май направи дует с Галена! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

В коментарите в ютуб имаше доста, който пишат точно това. Обсъждаше се колко пято и слушано е и как липсва разнообразие в звученето. Просто Преслава иска да повтори успеха на "Пиян", пускайки песен с такова звучене. Нещо подобно на Кама, дето си копира "Името ти". Те си мислят, че като една песен им е гръмнала и следващата трябва да е нейно копие за да стане хит. Никакво разнообразие не вкарват. Даже сякаш ги домързява да се стараят. 

Трябва да направят напълно различна песен, за да съхранят успеха на предходната. Тя Преса и преди с оная песен с тъпото Да, да, да (не помня заглавието), й направи 3-4 копия, от което никое успешно, макар че аз харесвах Нашето любов е.

Аня е най-умна - не направи кавъри на Дай ми още и Зоопарк! 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Трябва да направят напълно различна песен, за да съхранят успеха на предходната. Тя Преса и преди с оная песен с тъпото Да, да, да (не помня заглавието), й направи 3-4 копия, от което никое успешно, макар че аз харесвах Нашето любов е.

Аня е най-умна - не направи кавъри на Дай ми още и Зоопарк! 

 

Тази "с тебе ми е най, най, най" си беше точно опит да повтори "давай дай, дай, дай", но не успя, въпрехи че очаквах да е тотален хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Тази "с тебе ми е най, най, най" си беше точно опит да повтори "давай дай, дай, дай", но не успя, въпрехи че очаквах да е тотален хит.

Не, тя прилича на една друга стара чалга.

Одеве в Мотописта чух от кола този хит от Близкия Изток!

 

Тотя отново с хит в южните софийски квартали! 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Всеки знае Деница! От 2004 до 2014 всеки втори на улицата си припяваше "Две следи, звезден дъжд"! 

Има и друга Деница, която май направи дует с Галена! 

Тогава да са прекръсти на ДениЦлава и да се свършва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Трябва да направят напълно различна песен, за да съхранят успеха на предходната. Тя Преса и преди с оная песен с тъпото Да, да, да (не помня заглавието), й направи 3-4 копия, от което никое успешно, макар че аз харесвах Нашето любов е.

Аня е най-умна - не направи кавъри на Дай ми още и Зоопарк! 

 

Говориш за "Моето слабо място". Аз така и не я харесах, нищо, че стана хит и по концерти имаше страхотни приеми. На мен "Нашето любов е" и "Чуплива и влюбена" ми харесват повече. 

Преслава и с втория машъп искаше да повтори успеха от първия, ама не се получи...

Хубав ли е машъп 2 на Деса? Още не съм го слушала. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Говориш за "Моето слабо място". Аз така и не я харесах, нищо, че стана хит и по концерти имаше страхотни приеми. На мен "Нашето любов е" и "Чуплива и влюбена" ми харесват повече. 

Преслава и с втория машъп искаше да повтори успеха от първия, ама не се получи...

Хубав ли е машъп 2 на Деса? Още не съм го слушала. 

Да, точно тая пръдня. 

И Галена е умна и не направи копие на най-големия си хит!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Да, точно тая пръдня. 

И Галена е умна и не направи копие на най-големия си хит!

 

Галена се старае да влага разнообразие и сменя стиловете. "100 живота", двата дуета с Криско и "Къде беше ти" са тотално различни песни. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Willy каза:

Е да, ама всички сега очакваха тотален хит от Преслава. Беден в сърцето е на едно ниво с Красиви лъжи. Нещо като Пиян, 100 живота, Проблем, Не, мерси... няма от лято 2019.

Аз нямах такива очаквания. Достатъчно ми беше да видя как чака дискотеките, за да съм наясно, че е подготвила стандартен комерс с не много скъп клип.

Сама не вижда как се забива. И при двете с Галена го има този фактор, че са единствените дългогодишни имена, на които чалга таргета им върти и слуша всичко, но в следващия момент Галс като смачка с проекти като миналогодишните или Къде беше ти... ами ето това вече я прави истинската лидерка. Наистина не мога да повярвам, че след толкова години надцакване на другите днес Преслава до такава степен е забила в едно и също звучене като Глория и Ивана, че не вижда как само като разчита на името ще й е все по-трудно вече.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...