Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Danger. каза:

С какво те дразни Ивка? :1000(29):

Омг..Айде само не ми изопачавайте думите 😂

Не може да пее на живо. Друго за нея не съм казала - как да говоря нещо повече за човек, който не познавам лично? 😄  Не сме дружки като вас двамата хахх Peace! 😄

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Just_Me каза:

Омг..Айде само не ми изопачавайте думите 😂

Не може да пее на живо. Друго за нея не съм казала - как да говоря нещо повече за човек, който не познавам лично? 😄  Не сме дружки като вас двамата хахх Peace! 😄

Ивка Бейбе да бъде свалена е и моето предложение. На Галена не й трябват такива подгряващи. Бейбе в мола да продава дрехи моля!

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Just_Me каза:

И на двете участия ли успя да присъстваш? 😲 Евала 🔝

ПС Кажи й другия път да не качва на сцената такива виещи недоразумения като "Ивка Бейбе", че ще си изгони публиката 😂

https://streamable.com/qnurh2 )

Кат гледам как се пазят някви елементарни мерки, скоро участия няма да има, със или без такива недоразумения. 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Кат гледам как се пазят някви елементарни мерки, скоро участия няма да има, със или без такива недоразумения. 

 

Ще има. На всички им беше ясно, че никой няма да спазва мерките особено след 9 месеца на затворени врати. На никой не му пука, а през лятото миналата година показа, че в България боледуват много малко хора. Новите бяха по 100-200 на ден. Зимата скочиха до 4500 на ден. Участията тамън сега започват.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Ще има. На всички им беше ясно, че никой няма да спазва мерките особено след 9 месеца на затворени врати. На никой не му пука, а през лятото миналата година показа, че в България боледуват много малко хора. Новите бяха по 100-200 на ден. Зимата скочиха до 4500 на ден. Участията тамън сега започват.

Мерките не са, за да няма заболели изобщо, а за да може болниците да могат да поемат нуждаещите се с усложнения. И да не е за красивите хора Глория и Коцьо да има места за настаняване, а за хората да си мрат докато чакат линейка. Или докато им намерят в коя болница има място. Такива мити работи. 

По дискотеки и прочее - на мен не ми пречат, или че някви елементарни мерки (маска, няква минимална дистанция) не се спазват - разписва се по една декларацийка, че отказвате болничен прием ако имате усложнения от ковид и нека си ходят колкото искат. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Кат гледам как се пазят някви елементарни мерки, скоро участия няма да има, със или без такива недоразумения. 

 

Лятото ще мине нормално, за да може и баровците по морето да направят малко пара и после Септември отново ще затворят всичко заради високата бройка на заразени хора 🤦‍♀️

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Тази жена тотално закопа това, което постигна в Ара!

Що? Виж как хубаво се е намазала с мармалад за участието в съответното предаване? Коя друга е влагала толкова старание в подобно мероприятие? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускат ли последните парчета на Алфа по дискотеките? Не знам ама аз преди малко за втори път чух тая на Симона да гърми от случайно място, това не ми се беше случвало наскоро с друга песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Пускат ли последните парчета на Алфа по дискотеките? Не знам ама аз преди малко за втори път чух тая на Симона да гърми от случайно място, това не ми се беше случвало наскоро с друга песен.

аз чух Грешници на новата лидерка Лидия

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, SG каза:

Пускат ли последните парчета на Алфа по дискотеките? Не знам ама аз преди малко за втори път чух тая на Симона да гърми от случайно място, това не ми се беше случвало наскоро с друга песен.

Песента на Симона е хит! Въртят я по дискотеките и я засякох на няколко сторита. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин добре направи, че не спря да издава продукция на изпълнителите си, доста дръпнаха като фирма. Чудно ми е дали са дръпнали и над Даймънд. Тяхното отсъствие за мен беше голяма грешка, не са някакви дългогодишни наложени имена тип Преслава и Галена, за да могат да си позволяват такива паузи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прес засега има само 261к за втори ден, а остават още само 40 минути. Събота е т.е. най-силен ден за гледания и пак е под 300к. Май пак няма да е огромен хит?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Прес засега има само 261к за втори ден, а остават още само 40 минути. Събота е т.е. най-силен ден за гледания и пак е под 300к. Май пак няма да е огромен хит?

Трябваше да пусне песента по време на пандемията. Сега кой ще ти я слуша, като всичко живо тича по кафета, ресторанти и дискотеки. Много ясно, че това влияе и на гледанията. Ама като е тъпа... 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...