Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

На Пресис песента не е нищо кой знае какво откъм музика, но мамка му, този глас и това изпяване правят и най-незапеваемата песен тотален хит. Виждам, че песента вече ми е на всяко второ стори в Инстаграм за разлика от първия ден на премиерата. Със сигурност ще е по-голям хит от “Беден в сърцето” или поне на мен ми звучи по-хитово. 

 

  • Like 1
  • Love 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Hurricane каза:

На Пресис песента не е нищо кой знае какво откъм музика, но мамка му, този глас и това изпяване правят и най-незапеваемата песен тотален хит. Виждам, че песента вече ми е на всяко второ стори в Инстаграм за разлика от първия ден на премиерата. Със сигурност ще е по-голям хит от “Беден в сърцето” или поне на мен ми звучи по-хитово. 

Музиката също си е яка, имам предвид мелодията. Единствения минус за мен е доболка познатия аранжимент, който пак се търпи, но отсвира между припева и втория куплет е ужасен.

Всичко друго по проекта е топа 😍

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Hurricane каза:

Значи и Коцьо е заблуден, Зайке. Той ѝ е най-големият фен и пръв сподели песента на стори.

Знам,че Коце харесва Преслава. Обсъждали сме го. Но аз не мога да си кривя душата. Не ми харесва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

   @Danger. : Надуваме ли от колите хита :rap: 

ДА, БЕ ,ТИ ЛУД ЛИ СИ ? ,АЗ ДА СПРА НА ЧЕРВЕН СВЕТОФАР И В КОЛАТА ДА ГЪРМИ

'Проклета кучка така ме наричаш'

 

Майките с детски колички:

Screenshot-20200210-233333-Chrome.jpg

 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Знам,че Коце харесва Преслава. Обсъждали сме го. Но аз не мога да си кривя душата. Не ми харесва. 

Кво лъжеш?! Ти винаги си я кривиш стане ли дума за Преса! Завистта ще те погуби! 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Hurricane каза:

На 6 май сигурно ще го пуснат, но в кой канал? Да не изненадат някрая с два дуета? 

На 6 май излиза Криско. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Hurricane каза:

На 6 май сигурно ще го пуснат, но в кой канал? Да не изненадат някрая с два дуета? 

Криско пуска на 6ти. Ще му затапят опита за соло фолк парче с тъп псевдоним. 💖

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Криско пуска на 6ти. Ще му затапят опита за соло фолк парче с тъп псевдоним. 💖

Стискам палци! Не го искам тоя в жанра! И на хората им писна от него.

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Криско пуска на 6ти. Ще му затапят опита за соло фолк парче с тъп псевдоним. 💖

И още по тъпи лъжи как искал да ходи на Евровизия с парче пуснато през май ;) 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога песента на Криско и Тони направи 8 милиона? Тази песен грам не я усещам като тотален хит, знае се от хората, но в никакъв случай е за тези гледания. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Криско твърдо е обявил премиера за 6-ти май, Галена няма да пусне тогава. Прекалено много уважава колегите си особено тези, които са й приятели, за да им прави мръсно. По-вероятно е Галенината песен да я пуснат на 7-ми май, пада се петък.

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Слуша ми се нов хит от Теди Александрова, но да не е с Илиян! Друго чалгаджийско не очаквам! 

Аз лично чакам следващия гърмеж на Ванчето разбира се Великова, а дотогава ... а то вече станало един следобед, време май е да почнем с едното блъди мери. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, чушка. каза:

Управителят снощи вика на Галена, участието свърши и тя "Ама аз не съм като другите да си гледам часовника" и пя над 2 часа. 😂

Хора, предния ден участието в Благоевград беше зверско, сега във Варна отново изби рибата!! Тази жена знае точно в кой момент какво да изпее, направи и наистина си прекарваш по начин, по който на друг изпълнител не можеш.

И на двете участия ли успя да присъстваш? 😲 Евала 🔝

ПС Кажи й другия път да не качва на сцената такива виещи недоразумения като "Ивка Бейбе", че ще си изгони публиката 😂

https://streamable.com/qnurh2 )

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Just_Me каза:

И на двете участия ли успя да присъстваш? 😲 Евала 🔝

ПС Кажи й другия път да не качва на сцената такива виещи недоразумения като "Ивка Бейбе", че ще си изгони публиката 😂

https://streamable.com/qnurh2 )

Не бих си позволил да коментирам как да протичат участията й. Тя е професионалистът и знае как да го направи. Иначе никаква публика няма да изгони, Ивка си е готина и забавна. Принципно е лесно да съдиш отстрани, без да си запознат. :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, чушка. каза:

Не бих си позволил да коментирам как да протичат участията й. Тя е професионалистът и знае как да го направи. Иначе никаква публика няма да изгони, Ивка си е готина и забавна. Принципно е лесно да съдиш отстрани, без да си запознат. :)

Аз не коментирам момичето, защото не го познавам 😉 Коментирам пеенето й на живо, което хич го няма. Чухме я и на клипчета от 8ми март като е била на Галена и Меди и на много други места.

@Danger. веднага хареса горния коментар, очаквах 😄

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...