Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп фолк и всичко около жанра. 

  • Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.
  • Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  
  • Не е позволено постването на повече от едно видео от видеоплатформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.
  • Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 
3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 
4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.
5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

  • Angry 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, FikLena каза:

Какво стана с моята тема?

Считано от миналия месец, само модераторите могат да създават темите "Поп фолк скандали" . Пише го в първия пост.

  • Confused 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Fast каза:

Считано от миналия месец, само модераторите могат да създават темите "Поп фолк скандали" . Пише го в първия пост.

По - добре, щото се получават некви драми за глупости. 

 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По всичко личи, че Преслава ще приближи 300К, а може и да ги мине през втория си ден. Точно това, което обсъждахме - целени са три ултра дни с премиерата за първия уикенд. Добър ход, а се вижда, че песента е хит вече. Един от претендентите за годината, а тук видимо няма съмнения за купени гледания.

Симончето вече е 120К на ден. И тя е хит. Ама ще издишони скоро - стара Галинина съдба. Песните му бяха заречени да спират на 4 млн.

Слави и Тото са отново с над 100К за петъчния ден. Брутални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

По - добре, щото се получават некви драми за глупости. 

 

Престани да подбутваш войничените си мераци в този форум! Марш пред военното отделение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емрах прави по 70К на 10-тия си ден с онова абитуриентско парченце по текст на Теди Александрова - педофилката. 🤣 Евентуално ще ги задържи и по баловете, а може и леко да вдигне. Тия балове все произвеждат някакви абсурдни хитове. Бръмм беше подобен.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дженчето приближава 40К в петъчния ден. Ето, че отварянето на дискотеките повлия и на тази отколешна форумна любимка. Дженчето сега ще се бори за поне 5 млн. Да ги натири в Катушния двор. Дженчето ще прибере $5000 от песента си. Не е зле, но можеше и по-добре.

Не тръгна мълниеносно, но очевидно иска да се задържи песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@foxy_vd

Обясненията буква по буква и запетая по запетая никак не играят в полза на тезата ти, най-малкото защото е повече от ясно, че когато някой ти заговори за помощи от ефира, става дума за държавата.

Та ти като виден одитор и супервайзор на чипровското представителство в Джаксънс Файв, не се ли запита, както се питаш за милион други глупости, що тази не стои на висотата на имотите си, а е тръгнала да хвърля белтъци на хазната?

  • Like 2
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава пита коя ви е любимата визия от новия клип и отдолу само харесвания без коментари. Това какво говори,че няма никой смелостта да й каже истината в очите Само аз се осмелявам да й кажа истината и ми харесват вече коментара нейни фенове. 

Честно казано песента на Преслава не е нищо особено, само за клипа се е постарала. Дори и Коце да е споделил,на мен не ми въздейства изобщо песента. Едно и също, едно и също. 

Той един Кирил прави по-хубава музика вече от Даниел Ганев, но пък няма глас за песните си. 

Не е ли странно,. че никой не е написал коментар?

Ама те се събудили. Има 14 коментара вече. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Преслава пита коя ви е любимата визия от новия клип и отдолу само харесвания без коментари. Това какво говори,че няма никой смелостта да й каже истината в очите Само аз се осмелявам да й кажа истината и ми харесват вече коментара нейни фенове. 

Честно казано песента на Преслава не е нищо особено, само за клипа се е постарала. Дори и Коце да е споделил,на мен не ми въздейства изобщо песента. Едно и също, едно и също. 

Той един Кирил прави по-хубава музика вече от Даниел Ганев, но пък няма глас за песните си. 

Не е ли странно,. че никой не е написал коментар?

Ама те се събудили. Има 14 коментара вече. 

Сутринта на Велика събота нормалните хора или боядисват яйца, или спят. А ненормалните като мен са на работа. Кой ще ти сравнява визии на Преслава. Виж, ако бяха визии на Лидка е друго нещо. ❤️

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Преслава има някакви ужасни ръце- като на някоя вещица- едни кокалести и пръстите 

Ми тя сама си се е нарекла вещица в текста. Щеше да е по- ефектно със стария нос обаче. :D

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моята фризьорка също не харесва новата на Преслава. Само заблудените й фенове, които всичко харесват и не й правят услуга така изобщо. 

Като чета коментарите под клипа: кралицата ги уби, кралицата се завърна, тотален хит, ще гърми. най-добрата. Вие нормални ли сте. Заблудени до няма и къде. Поредната еднодневка от Преслава вече. 

Вече съм се убедила.че каквото и да пусне Преслава, ако ще най-големия боклук да е, феновете й пак ще го изкарат хит, защото не могат да мислят като певицата. 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

И ние какво да я правим тази информация сега? :1000(29):

Очевидно който харесва песента, мигом трябва да се замисли над вкуса си и да се коригира, щом крайната инстанция Фризьорката не е одобрила парчето.

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Очевидно който харесва песента, мигом трябва да се замисли над вкуса си и да се коригира, щом крайната инстанция Фризьорката не е одобрила парчето.

На Емануела е къде къде. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, чушка. каза:

До седмица излиза дуетът на Галена и Меди.

Галена няма да има нищо с Азис, това са лъжи.

На 6 май сигурно ще го пуснат, но в кой канал? Да не изненадат някрая с два дуета? 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

Моята фризьорка също не харесва новата на Преслава. Само заблудените й фенове, които всичко харесват и не й правят услуга така изобщо. 

Като чета коментарите под клипа: кралицата ги уби, кралицата се завърна, тотален хит, ще гърми. най-добрата. Вие нормални ли сте. Заблудени до няма и къде. Поредната еднодневка от Преслава вече. 

Вече съм се убедила.че каквото и да пусне Преслава, ако ще най-големия боклук да е, феновете й пак ще го изкарат хит, защото не могат да мислят като певицата. 

Значи и Коцьо е заблуден, Зайке. Той ѝ е най-големият фен и пръв сподели песента на стори.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...