Jump to content


Евровизия 2021: КОИ ДЪРЖАВИ ЩЕ СЕ КЛАСИРАТ (Анкета)


Кои 10 песни ще се класират?  

32 потребители гласуваха

  1. 1. Кои 10 държави ще се класират от първи полуфинал?

    • Литва
      10
    • Словения
      6
    • Русия
      11
    • Швеция
      14
    • Австралия
      6
    • Северна Македония
      7
    • Ирландия
      3
    • Кипър
      13
    • Норвегия
      10
    • Хърватия
      8
    • Белгия
      8
    • Израел
      6
    • Румъния
      12
    • Азербайджан
      12
    • Украйна
      9
    • Малта
      13
  2. 2. Кои 10 държави ще се класират от втори полуфинал?

    • Сан Марино
      11
    • Естония
      4
    • Чехия
      5
    • Гърция
      10
    • Австрия
      6
    • Полша
      6
    • Молдова
      7
    • Исландия
      12
    • Сърбия
      9
    • Грузия
      4
    • Албания
      5
    • Португалия
      6
    • България
      17
    • Финландия
      10
    • Латвия
      5
    • Швейцария
      13
    • Дания
      9

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

От първи полуфинал очаквам да има следните драми

Словения да се класира, а Хърватия не.

Кипър да отпадне.

Русия да се класира, но Щвеция не. (или обратното)

Един от фаворитите ще отпадне и ще влезе някоя ужасна песен.

 

От втори полуфинал очаквам:

Сърбия или Сан Марино да отпадне.

Албания да се класира

Острието на полуфинала да бъде Финландия.

Молдова да се окаже фаворит.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Словения да се класира, а Хърватия не. - абсурд

Кипър да отпадне. - абсурд

Русия да се класира, но Щвеция не. (или обратното) - ммм, по-скоро и двете ще, но се надявам Швеция да не се класира, за да се осъзнаят

Един от фаворитите ще отпадне и ще влезе някоя ужасна песен. - много вероятно

--

 

Сърбия или Сан Марино да отпадне. - Сан Марино твърде слабо вероятно да отпадне, Сърбия също мисля, че ще мине, защото полуфиналът е слаб

Албания да се класира - borderline qualifier e, аз по-скоро смятам, че ще мине

Острието на полуфинала да бъде Финландия. - предвид, че идва след 4 заспали песни, силно вероятно

Молдова да се окаже фаворит. - и аз мисля, че ще завърши по-добре, отколкото се предсказва... за пореден път.

 

Само да кажа, че Австрия я има два пъти в анкетата, предполагам единият път е Австралия, но и двете не мисля, че ще минат, особено предвид, че австралийската ще е с live on tape.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Австралия според мен ще отпадне, не щото ще е на запис, а по-скоро щото песента не струва :) Но вкусове сякви нали, на обратния принцип - песента е яка, ма не е кат за масата, подозирам че ще отпадне Украйна. 

Да видим. Междудругото мисля че е рано за тая анкета? Кат почнат репетициите и видим какво се очаква да представят на сцената може да доведе до някво раздвижване в поне личната ми класация, която в момента спадна до един адреналиново шумен топ 2 ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Австралия според мен ще отпадне, не щото ще е на запис, а по-скоро щото песента не струва :) Но вкусове сякви нали, на обратния принцип - песента е яка, ма не е кат за масата, подозирам че ще отпадне Украйна. 

Да видим. Междудругото мисля че е рано за тая анкета? Кат почнат репетициите и видим какво се очаква да представят на сцената може да доведе до някво раздвижване в поне личната ми класация, която в момента спадна до един адреналиново шумен топ 2 ... 

Искам да отпадне заради гнусните косми подмишнични... И е на ръба на фалшиментото... но естествено като е на запис, няма да има риск да се изложи.

Украйна не вярвам да отпадне. Хората харесват такива странни мелодии.

преди 5 часа , Blueberry каза:

Словения да се класира, а Хърватия не. - абсурд

Кипър да отпадне. - абсурд

Русия да се класира, но Щвеция не. (или обратното) - ммм, по-скоро и двете ще, но се надявам Швеция да не се класира, за да се осъзнаят

Един от фаворитите ще отпадне и ще влезе някоя ужасна песен. - много вероятно

--

 

Сърбия или Сан Марино да отпадне. - Сан Марино твърде слабо вероятно да отпадне, Сърбия също мисля, че ще мине, защото полуфиналът е слаб

Албания да се класира - borderline qualifier e, аз по-скоро смятам, че ще мине

Острието на полуфинала да бъде Финландия. - предвид, че идва след 4 заспали песни, силно вероятно

Молдова да се окаже фаворит. - и аз мисля, че ще завърши по-добре, отколкото се предсказва... за пореден път.

 

Само да кажа, че Австрия я има два пъти в анкетата, предполагам единият път е Австралия, но и двете не мисля, че ще минат, особено предвид, че австралийската ще е с live on tape.

Няма място за Хърватия и Словения в един полуфинал. Някоя ще отпадне. За мен е много надценена хърватската, но да видим.

И Ховиг така го натрисаха, но не се класира. Пак с мелодията на Human. Въобще Кипър винаги копи-пейства. И колкото по-брутална е близостта, толкова по-зле се класират. Тъй че не вярвам публиката да удостои Кипър с финал. Нито журитата. Ако исках да гледам Лейди Гага щях да пусна клип в Ютуб.

Швеция има силно лоби сред журитата, но им е време да не се класират. Русия е доста вероятно да отпадне, но може магически да мине напред.

Сан Марино и Сърбия имат сходни бийтове. Освен това трите сръбкини са ми малко като провинциалистки на бит пазара. Самата идея на групата е яка, но нещо не ми е достатъчно. Ако се класират мисля ще са на ръба. Сан Марино ми е като Тамта или Малта 2019. НО! Докато Сърбия има сравнително добро лоби и никога няма да завърши с под 30-50 точки, то при Сан Марино има голяма вероятност да отпадне при жури вота. 

И понеже и двете песни подозирам няма да са силни при журитата, едната, с по-слаб публичен вот ще отпадне.

Албания не знам как го постига, но винаги успява да се класира. А в този полуфинал има няколко отявлени фаворити, така че всеки друг има големи шансове да премине към финала на късмет. Албанците винаги къртят по 40-50 точки на финал, което ме навежда на мисълта, че отново ще се класират.

Финландия мисля, че ще завърши в Топ 5. Даже няма да се учудя да стане фаворит на зрителите, както познах за Норвегия от 2019.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ховиг всъщност беше на финал, където завърши на слабо място, но на полуфиналите мисля, че беше четвърти-пети. Все пак това е Евровизия, плагиатството не се третира особено зле. Кипър винаги звучат притеснително познато, обаче се харесват. Не мисля, че и този път ще е изключение.

Швеция аз много искам да отпадне, но песента се представи доста силно на Мело и мисля, че дори държи рекорд за брой точки. Трудно ми се струва да отпадне, но не и невъзможно.

Забравяш големият коз на Сан Марино - Фло Райда, който е мегазвезда от нетолкова далечното минало. За мен трябва много да се изложат, за да финишират извън топ 10 на финала - да са 11 и надолу на полуфинал ми е направо абсурдно. Дори и Фло Райда да не успее да пътува до Ротердам.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Ховиг всъщност беше на финал, където завърши на слабо място, но на полуфиналите мисля, че беше четвърти-пети. Все пак това е Евровизия, плагиатството не се третира особено зле. Кипър винаги звучат притеснително познато, обаче се харесват. Не мисля, че и този път ще е изключение.

Швеция аз много искам да отпадне, но песента се представи доста силно на Мело и мисля, че дори държи рекорд за брой точки. Трудно ми се струва да отпадне, но не и невъзможно.

Забравяш големият коз на Сан Марино - Фло Райда, който е мегазвезда от нетолкова далечното минало. За мен трябва много да се изложат, за да финишират извън топ 10 на финала - да са 11 и надолу на полуфинал ми е направо абсурдно. Дори и Фло Райда да не успее да пътува до Ротердам.

 

 

Адреналина е ясно ще обере вота на публиката, но очакваш ли някое жури да се впечатли от Фло Райда? 

А за плагиатстването ... Достатъчно е да споменем как Кипър безмалко да спечелят с на наша Поля песента ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Адреналина е ясно ще обере вота на публиката, но очакваш ли някое жури да се впечатли от Фло Райда? 

А за плагиатстването ... Достатъчно е да споменем как Кипър безмалко да спечелят с на наша Поля песента ;) 

Не изключвам и част от журито да се starstruck-не и да им даде повече точки. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Не изключвам и част от журито да се starstruck-не и да им даде повече точки. 

Принципно е така, пък и така и така са се охарчили за Фло Райда, може да направят и малко зад кулисни сделки. 

Май е време да разгледаме букинг опции за май 2022 в Сан Марино и околностите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.04.2021 г. от 14:39, Blueberry каза:

Ховиг всъщност беше на финал, където завърши на слабо място, но на полуфиналите мисля, че беше четвърти-пети. Все пак това е Евровизия, плагиатството не се третира особено зле. Кипър винаги звучат притеснително познато, обаче се харесват. Не мисля, че и този път ще е изключение.

Швеция аз много искам да отпадне, но песента се представи доста силно на Мело и мисля, че дори държи рекорд за брой точки. Трудно ми се струва да отпадне, но не и невъзможно.

Забравяш големият коз на Сан Марино - Фло Райда, който е мегазвезда от нетолкова далечното минало. За мен трябва много да се изложат, за да финишират извън топ 10 на финала - да са 11 и надолу на полуфинал ми е направо абсурдно. Дори и Фло Райда да не успее да пътува до Ротердам.

 

 

Да, помня, че имаше огромна разлика. Сега погледнах, бил е пети на полуфинала, имал е доста точки от телевота, а на финала - ау... от 90 точки на 50. Но това не е първото подобно представяне на Кипър. С Тамта беше сходна ситуацията. А да не говорим с   Алтер егото. Просто всичките са супер добре на полуфинал и на финала винаги имат поне двоен спад. Плагиатството им е маниер.

Швеция е досадна и винаги се класира най-вече заради тъпото жури. Ще се изкефя нещо да се счупи в сметките и да пропуснат, но шансовете са наистина малки.

НО ние така мислехме, че Русия и Гърция, които никога не бяха отпадали от финалите, им е гарантирано място, но ето че и те имаха своите неуспехи. 

Смятам, че след като не са написали ft. Flo rida, едва ли ще го видим в Ротердам. Кой ще му плати? Малко участието му ми напомня, когато Лилана пускаше песни със Снуупдог. При това - за престиж..

От 24.04.2021 г. от 14:44, Lelqtian каза:

Адреналина е ясно ще обере вота на публиката, но очакваш ли някое жури да се впечатли от Фло Райда? 

А за плагиатстването ... Достатъчно е да споменем как Кипър безмалко да спечелят с на наша Поля песента ;) 

Аз мисля, че Сан Марино ще флопне здраво. Но нека да видим. Е, Елени беше една идея по-оригинална. ХОвиг и тазгодишната са направо копи-пейст.

От 24.04.2021 г. от 14:49, Lelqtian каза:

Принципно е така, пък и така и така са се охарчили за Фло Райда, може да направят и малко зад кулисни сделки. 

Май е време да разгледаме букинг опции за май 2022 в Сан Марино и околностите. 

Държавата, в която няма и телевот... съмнявам се да спечели конкурса някога.

След финала пак ще говорим кой как се е издънил в прогнозите си. :D 

Русия ще е дарк хорсът тази година. Според мен ще си се класира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Да, помня, че имаше огромна разлика. Сега погледнах, бил е пети на полуфинала, имал е доста точки от телевота, а на финала - ау... от 90 точки на 50. Но това не е първото подобно представяне на Кипър. С Тамта беше сходна ситуацията. А да не говорим с Имри или Алтер егото. Просто всичките са супер добре на полуфинал и на финала винаги имат поне двоен спад. Плагиатството им е маниер.

Швеция е досадна и винаги се класира най-вече заради тъпото жури. Ще се изкефя нещо да се счупи в сметките и да пропуснат, но шансовете са наистина малки.

НО ние така мислехме, че Русия и Гърция, които никога не бяха отпадали от финалите, им е гарантирано място, но ето че и те имаха своите неуспехи. 

Смятам, че след като не са написали ft. Flo rida, едва ли ще го видим в Ротердам. Кой ще му плати? Малко участието му ми напомня, когато Лилана пускаше песни със Снуупдог. При това - за престиж..

Аз мисля, че Сан Марино ще флопне здраво. Но нека да видим. Е, Елени беше една идея по-оригинална. ХОвиг и тазгодишната са направо копи-пейст.

Държавата, в която няма и телевот... съмнявам се да спечели конкурса някога.

След финала пак ще говорим кой как се е издънил в прогнозите си. :D 

Русия ще е дарк хорсът тази година. Според мен ще си се класира.

Сан Марино нямат телевот поради технически причини (нямат отделна телефонна система от тази на Италия). А проблеми с финансирането им не се забелязва да имат, не съм наясно кой плаща целия масраф, но най-малкото виж що клипове пуснаха за кавърите от #FreakyTripToRotterdam. 

Flo Rida надали ще участва поради чисто ковид причини. Се едно има някви други ангажименти да не може да иде за няколко дена до Холандия иначе. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Сан Марино нямат телевот поради технически причини (нямат отделна телефонна система от тази на Италия). А проблеми с финансирането им не се забелязва да имат, не съм наясно кой плаща целия масраф, но най-малкото виж що клипове пуснаха за кавърите от #FreakyTripToRotterdam. 

Flo Rida надали ще участва поради чисто ковид причини. Се едно има някви други ангажименти да не може да иде за няколко дена до Холандия иначе. 

Това за телефонната линия не го знаех. Като се замисля 2019, Сан Марино влезе в топ 10 по телевот, но тогава нямаше кой знае каква конкуренция, а през 2021...

Не знам защо я чувствам като Малта 2019. Класира се и накрая на финала 20 точки :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...