Jump to content

Препоръчани коментари

От 26.04.2021 г. от 9:17, omline каза:

Не че съм се надявал, че можеш да отговаряш като зрял човек, но някак не върви да отричаш казано в национален ефир. 

"Нашият бранш е тотално зачеркнат. Ние нямаме помощи. Ние сме първи затваряни, последни отваряни"

Казва преди това, че е бачкала и удържала фронта и в следващия момент изтърсва това.

И като събера това с твоят невероятно ербап отговор, оставам с впечатлението, че май не й е съвсем толкова спокойно да продава каквото и да е, за да си бара каквото и да е.

Първото изречение - зачеркнат!

Второто израчение - 0 (нула) помощ, каквато и да е!

Трето изречение - първи затворени, последни ще бъдат пуснати!

Кое не е вярно от всичко това? И докога ще ми се правиш на умник тук, като знаеш, че не можеш да духнеш и у гайда срещу мен? От 10-12 години мотаейки се около мен в тези форуми не разбра ли, че когато го нямаш в достатъчен логаритмичен вид ме четеш и питаш, а не ме коментираш?

В тази връзка, само ти ли не разбра какво е питала Емануела Камелия преди 2 години, къде и защо? :whistling:

То ти дава отговор на всички въпроси, които тревожат скромната ти персона....

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Фооокс, коментирай, че Дес се е сетила и за любимата ти песен в новия машъп. :D

• Like 1
  • Dislike 1

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

• Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 2 часа , Gentleman. каза:

Кака ви Камелия! 😍

5EA13762-0080-4199-A322-68A021A952B5.jpeg

Кака Емилия ли? 

Егати, никва индивидуалност вече. Много говореше за матрици едно време, а сега и тя мина през същата матрица. 

Ето, после защо под "чалга култура" събират всичко негативно. Не че всички попаджии са по-добри певци от поп-фолк изпълнителите, не че на първите непременно музиката им се превръща в изкуство, но поне в поп-а има един видимо друг модел и като държание, и като говорене и творение, и като култура цялостно. А при наш'те в по-голямата си степен всичко е по калъп. То затова и така си остана - поп певците ги представят просто като "певец/певица", а чалгата такива непременно с определението "поп-фолк" пред певец/певица, сякаш ясно да се откроят като друга категория изпълнители. 

Новият Десин машъп не е толкова зарибяващ, и изобщо вече сякаш става банално, отделно това до голяма степен се губи емоцията на самите песни, представени по машъпски. По-добре е да си сглобяват парчетата под формата на микс, като оставят оригиналните звучене и постановка на пеене. 

• Like 2

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 2 часа , Gentleman. каза:

Кака ви Камелия! 😍

5EA13762-0080-4199-A322-68A021A952B5.jpeg

Стига сте пускали снимки на Счети, никой няма да метнете, Камелия била на снимките, все едно ме слепи и не виждаме ;) 

• Like 2
  • Love 1

Ако и пукаше за стотиците дечица на 11-12 години които я следват щеше да откаже. Става въпрос са силно токсичен продукт, предизвикащ зависимост и трайни щети на човешкото тяло, а не за бисквити "Тук" примерно. Не я оправдавайте.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Lelqtian каза:

Стига сте пускали снимки на Счети, никой няма да метнете, Камелия била на снимките, все едно ме слепи и не виждаме ;) 

• Haha 1
  • Love 1

image.jpg

С милион живота плащам си, само да ме обичаш ти..
Минута живот ми подари, но нека с теб я изживея..

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.

• Последно видели темата   0 Потребители

Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.

• Create New...