Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, SG каза:

Не виждам нищо неестествено на тази снимка.

Аз виждам мигли, по-големи от главата й. Нос, прегазен от валяк. Неприятна гледка цялостно. 

  • Like 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Аз виждам мигли, по-големи от главата й. Нос, прегазен от валяк. Неприятна гледка цялостно. 

Има хора с естествени такива носове. За миглите- всяка втора мацка е с такива.

Според мен Лидия е Барби, каквато дори Гергана не е била. Пък на който не му харесват кукленските жени- има още много риба в морето. :D

  • Like 2
  • Confused 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е реално погледнато човек сам си преценява как иска да изглежда.

Аз като гледам как Камелия отговаря на всеки коментар все повече се убеждавам, че на нея въобще не й пука колко ще я хейтят хората и дори умишлено е направила толкова шокираща промяна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Е реално погледнато човек сам си преценява как иска да изглежда.

Аз като гледам как Камелия отговаря на всеки коментар все повече се убеждавам, че на нея въобще не й пука колко ще я хейтят хората и дори умишлено е направила толкова шокираща промяна.

Да, бе. Така иска да изглежда. Много се съмнявам да не ѝ пука. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Да, бе. Така иска да изглежда. Много се съмнявам да не ѝ пука. 

Може пък и да иска. :DТази промяна я направи послучай 50-годишнината, може пък да е целяла нещо коренно различно.

А и този нов нос си присъства в Инста постовете й от доста време, но тя почака да го потвърди официално точно в изборния ден. За мен това е класически хитър ход в стил Камелия. Няма лоша реклама. :D

Фокс още не се е изказал по темата. Очакваме неговата теория!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, SG каза:

Е реално погледнато човек сам си преценява как иска да изглежда.

Аз като гледам как Камелия отговаря на всеки коментар все повече се убеждавам, че на нея въобще не й пука колко ще я хейтят хората и дори умишлено е направила толкова шокираща промяна.

Точно щото й пука, затуй коментира. Никога не го е правила, когато й точиха лиги по циците, шундата или я подиграваха за гласа. На стари години за резилл стана Язък! 

преди 3 минути, PHILIPP PLEIN каза:

preslava-official-20210406-0.jpg

Преса,да не би да снима клип?

Брутална е! 😍

По-добре е от Кама. 

  • Like 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Съгласен съм с Глото. Оставате хората да правят каквото искат с телата си.

Ми ние сме ги оставили и те го правят. Ний коментираме. Имаме право. Публични личности са. Ако не ги кефи, да се оттеглят и да не си подават "носовете" навън. 

  • Like 4
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Може пък и да иска. :DТази промяна я направи послучай 50-годишнината, може пък да е целяла нещо коренно различно.

А и този нов нос си присъства в Инста постовете й от доста време, но тя почака да го потвърди официално точно в изборния ден. За мен това е класически хитър ход в стил Камелия. Няма лоша реклама. :D

Фокс още не се е изказал по темата. Очакваме неговата теория!

Исках да кажа, че иска да изглежда, че не ѝ пука. Точно човек, при когото огромна част от успеха се дължи на външния вид, не мисля, че няма да му пука да го критикуват.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

Точно щото й пука, затуй коментира. Никога не го е правила, когато й точиха лиги по циците, шундата или я подиграваха за гласа. На стари години за резилл стана Язък! 

По-добре е от Кама. 

 

преди 17 минути, DarkChild каза:

Исках да кажа, че иска да изглежда, че не ѝ пука. Точно човек, при когото огромна част от успеха се дължи на външния вид, не мисля, че няма да му пука да го критикуват.

Точно за Камелия не мисля, че има какво да й пука. Няма такова нещо като резил при нея. Тя винаги е била скандална, включително и с операциите си, с които се захвана още около 2000. Случаят не е като на Преслава, на която цялата й харизма на момиче от народа замина с отрязването на носа. Ама даже и при нея беше силно преувеличено всичко.

Пък ако евентуално я е яд Камелия, то значи просто операцията не й е донесла желания резултат, за което не е виновна тя. Много хора лягат под ножа с едни очаквания, а накрая са разочаровани и не могат да поправят щетите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

 

Точно за Камелия не мисля, че има какво да й пука. Няма такова нещо като резил при нея. Тя винаги е била скандална, включително и с операциите си, с които се захвана още около 2000. Случаят не е като на Преслава, на която цялата й харизма на момиче от народа замина с отрязването на носа. Ама даже и при нея беше силно преувеличено всичко.

 

Напротив. Кама е идол на цяло поколение и е недопустимо да си сменя главата. Нейният нос е нос и на всичките й фенове, които свирепо са я подкрепяли, когато е била нападана за какво ли не. Уби си харизмата. Не е блестяла с неземен глас, но с чар и поведение печелеше хората. Сега просто е някаква поредна пластмасова пача. Не бива да си посягаш така на имиджа, който ти е донесъл хляба. Хората са си купували албумите й и са й ходили по участията, за да им се отблагодари, като си клъцне носа като първата ахмачка. Изглежда супер инфантилно с тоя нос и коса - на Теди Александрова ли иска да се прави? 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Нейният нос е нос и на всичките й фенове, които свирепо са я подкрепяли, когато е била нападана за какво ли не. 

Затова Цветан го няма отдавна. Още с възстановява от процедурата.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Е реално погледнато човек сам си преценява как иска да изглежда.

Аз като гледам как Камелия отговаря на всеки коментар все повече се убеждавам, че на нея въобще не й пука колко ще я хейтят хората и дори умишлено е направила толкова шокираща промяна.

Ако не и пукаше, нямаше да отговаря на всеки коментар ;) 

преди 1 час , SG каза:

Има хора с естествени такива носове. За миглите- всяка втора мацка е с такива.

Според мен Лидия е Барби, каквато дори Гергана не е била. Пък на който не му харесват кукленските жени- има още много риба в морето. :D

Гергана имаше някво естествено излъчване, докато от Чипса лъха на фалш отвсякъде. 

преди 1 час, PHILIPP PLEIN каза:

preslava-official-20210406-0.jpg

Преса,да не би да снима клип?

Брутална е! 😍

Преса не знам дали снима клип, но това какво общо има да пускаш снимка на Анелия? 

преди 57 минути, asylum каза:

Точно щото й пука, затуй коментира. Никога не го е правила, когато й точиха лиги по циците, шундата или я подиграваха за гласа. На стари години за резилл стана Язък! 

По-добре е от Кама. 

Нормално, вече беше коментирано как Вълка козината може и да си мени, но носа - не! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

Напротив. Кама е идол на цяло поколение и е недопустимо да си сменя главата. Нейният нос е нос и на всичките й фенове, които свирепо са я подкрепяли, когато е била нападана за какво ли не. Уби си харизмата. Не е блестяла с неземен глас, но с чар и поведение печелеше хората. Сега просто е някаква поредна пластмасова пача. Не бива да си посягаш така на имиджа, който ти е донесъл хляба. Хората са си купували албумите й и са й ходили по участията, за да им се отблагодари, като си клъцне носа като първата ахмачка. Изглежда супер инфантилно с тоя нос и коса - на Теди Александрова ли иска да се прави? 

Най-големия идол на няколко поколения, който често се посочва за сравнение в тия разговори- Майкъл Джексън- беше със сменено много повече от глава. :D И Шер като я погледнеш каква е била 60те- нищо общо с 90те. Световни примери бол. Не от това зависи кариерата на някои звезди, особено като поначало са си свързани със скандала.

Аз да уточня, че не съм привърженик на новия нос на Камелия. С предишния беше по-добре и нямаше нужда да го пипа. Ама щом е взела това решение за себе си- взела го е, по една или друга причина. Може пък и тя да е била прецаканата без да го е целяла и сега да съжалява. Няма какво да я съдим толкова.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , PHILIPP PLEIN каза:

preslava-official-20210406-0.jpg

Преса,да не би да снима клип?

Брутална е! 😍

Тук и на мен ми е много симпатична, но да вземе да смени малко Цецо, че все я прави не опушена, ами прегоряла в очите...

Преси, обаче, с къв акъл си мисли, че хората ѝ се връзват като казва, че не си е правила нищо по зъбите? Горните ѝ са с поне 4 нюанса по-бели от долните. Нищо против, ама що после винаги се прави на ощипана от коментарите на жълтите журналисти?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...