Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Willy каза:

Не съм сигурна вика! 😭😭

Само с две години й се размина и то докато пише годината в заглавието. Райна съвсем е заминала.

Screenshot-20210406-122800-Instagram.jpg

Е клипът е от 2009 иначе песента е от 2008. Една година - все тая. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Gerganafen каза:

Кама услужливо ни поднася и профилен изглед на новия клюн, да се уверим колко е грозен:

https://www.instagram.com/p/CNUodR2Fyry/?utm_source=ig_web_copy_link

 

А това при положение, че не е минала 1 година от операцията и още се води 'подут' ? След година изобщо нос няма да има като спадне подутината.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Confused 2
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Ох бе сериозно ли само мен от целият форум ме кефят такива малки носове. 🧐

Това е западния тертип нос. Ние на балканите сме като Алф. Едни големи едри носове. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Ох бе сериозно ли само мен от целият форум ме кефят такива малки носове. 🧐

И мен ме кефят малките носове, но не и тези, при които ти се виждат ноздрите и космите в носа от километър като при Вулева, Праса и сега Кама. Неестествено е и си личи, че е правено. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

И мен ме кефят малките носове, но не и тези, при които ти се виждат ноздрите и космите в носа от километър като при Вулева, Праса и сега Кама. Неестествено е и си личи, че е правено. 

Скъпа мачкаш с вкус. Истинска гранд дама! Да се учат повлеканите! 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

И мен ме кефят малките носове, но не и тези, при които ти се виждат ноздрите и космите в носа от километър като при Вулева, Праса и сега Кама. Неестествено е и си личи, че е правено. 

Не знаех, че си падаш по малки неща, мила. Учуди ме!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, чушка. каза:

Не знаех, че си падаш по малки неща, мила. Учуди ме!

Хубавите неща не винаги са в големи опаковки, кака.

За мен няма нищо по-красиво от естественото. Ако се наложи да си правя ринопластика поради здравословни причини със сигурност ще покажа на хирурга снимки на Кама, Вулева и Праса, за да не ме направи като тях.

Истинският майсторлък е в това да си го направиш, но никой да не разбере и да стои естествено. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Хубавите неща не винаги са в големи опаковки, кака.

За мен няма нищо по-красиво от естественото. Ако се наложи да си правя ринопластика поради здравословни причини със сигурност ще покажа на хирурга снимки на Кама, Вулева и Праса, за да не ме направи като тях.

Истинският майсторлък е в това да си го направиш, но никой да не разбере и да стои естествено. 

Кел файда, мила, че ще си правя пластична операция, ако не си личи.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Кел файда, мила, че ще си правя пластична операция, ако не си личи.

Разбира се, че е прав, но за израстналите с чалга представите за естетика, трябва да си неузнаваем след това.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Разбира се, че е прав, но за израстналите с чалга представите за естетика, трябва да си неузнаваем след това.

Разбира се, че е прав, просто си лишен от чувство за хумор.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Не разбрах, че се шегуваш. Заблудиха ме аватара и подписа ти.

Извинявай, трябваше да си сложа на Салвадар Дали, тогава може би щеше да разбереш. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Ох бе сериозно ли само мен от целият форум ме кефят такива малки носове. 🧐

И мен в някои случаи, но хората като цяло не могат да възприемат подобна смяна при имена като Преслава и Камелия, които сме гледали с други лица над 15-20 години. При Лидия примерно хич не изглежда неестествено, супер Барби си е.

Както и да е, да се насладим на малко арабска прелест преди някой да й каже, че модата сега е да си с нос като на Камелия и тя да го послуша.

20210406_201631.jpg.379f1ccb1c68948e7bf72e9ebee1d835.jpg

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

И мен в някои случаи, но хората като цяло не могат да възприемат подобна смяна при имена като Преслава и Камелия, които сме гледали с други лица над 15-20 години. При Лидия примерно хич не изглежда неестествено, супер Барби си е.

Както и да е, да се насладим на малко арабска прелест преди някой да й каже, че модата сега е да си с нос като на Камелия и тя да го послуша.

20210406_201631.jpg.379f1ccb1c68948e7bf72e9ebee1d835.jpg

Яка е, но много ретро. Мяза все едно закаснява за снимките на дуета на Галена и Преслава от 2011...с 10 години.

  • Haha 8
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На нито една носът не е естетичен и си личи, а ако това ви харесва, то може би чалгата ви е дошла в повече 😉😃

ДЕСА е скандална... Вафли в косата и корени... мрънка за пари и продава шейкове в инстаграм, но мъкне сякви педали за снимки в дубай... тия жени съвсем изтрещяха

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам тя плануваше да снима клипа в България и не съм сигурен каква е тази работа в Дубай и от какъв зор би водила толкова хора със себе си само заради фотосесия. Освен в последния момент да е решила да щракне и едно видео.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, NazzkO каза:

 

ДЕСА е скандална... Вафли в косата и корени... мрънка за пари и продава шейкове в инстаграм, но мъкне сякви педали за снимки в дубай... тия жени съвсем изтрещяха

Деса обича да мъкне педали със себе си, както и взе доста такива на Сейшелите, когато снима "Мойто зайче".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Willy каза:

Яка е, но много ретро. Мяза все едно закаснява за снимките на дуета на Галена и Преслава от 2011...с 10 години.

То е ясно на коя искат да мязат винаги, ама де е тази талия на Деската?

photo-23.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

То е ясно на коя искат да мязат винаги, ама де го тоя ханш на Деската?

photo-23.jpg

Губят ѝ се на наща 20 см по трасето, ама ко да я правим 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...