Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, FikLena каза:

От 29 април посещенията в дискотеки, бар-клубове, пиано барове, бар-вариете и нощни барове се допускат при използване на не повече от 50% от капацитета им.

И ти малко като Зайка. 😁 Ние до сега това обсъждаме, ти изведнъж с огромни букви го повтаряш.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия запя "Губя те бавно" дегизирана като розово Барби - мечтата на живота ми се сбъдна! :Jumpy::as::yahoo1:Явно това е истинският й тембър, а звученето в нейните си песни е аутотюн: https://youtu.be/q7BSfHB3y1w?t=247

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелеее, тази балада е повече от приказна! За първи път я чувам и съм направо влюбен, защо Счети е извършила този грях и не я е клипирала на времето? Късно ли е сега да я пусне с видео? 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, WindWalkerMonk каза:

Чух "Хей войниче" макар и на плейбек. Единствения хит тази вечер. 

Жалко, че за толкова много години Валентина нямаше къде да я изпее на концерт. Сега като я гледам се чудя на 16-17 години ли е била като я е изпяла :D.  Щото самото парче е на едно 20 години.

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pacho каза:

Жалко, че за толкова много години Валентина нямаше къде да я изпее на концерт. Сега като я гледам се чудя на 16-17 години ли е била като я е изпяла :D.  Щото самото парче е на едно 20 години.

Сега разбрах, че е пяла в тази дискотека. Голяма чаровница със свежо присъствие. 

Нейната мушама е най-яката!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е готина Лидия, а кученцето й как се е навряло в роклята й- голям сладур. ❤️

 

 

Ииии, Коце стартира участия от май, йеееееееееееееееееее. :P

  • Love 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала й правя на Камелия, че не е изтрила нито един негативен коментар спрямо новата си визия - даже на повечето е отговорила с позитивизъм. 

Тотална противоположност на една друга с опериран нос, която блокираше хората наред. :)  

  • Like 6
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Danger. каза:

Евала й правя на Камелия, че не е изтрила нито един негативен коментар спрямо новата си визия - даже на повечето е отговорила с позитивизъм. 

Тотална противоположност на една друга с опериран нос, която блокираше хората наред. :)  

Тази същата и мен ме блокира! Огън да я гори! 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Евала й правя на Камелия, че не е изтрила нито един негативен коментар спрямо новата си визия - даже на повечето е отговорила с позитивизъм. 

Тотална противоположност на една друга с опериран нос, която блокираше хората наред. :)  

Отговорила е, но едва ли се чувства добре да чете такива неща.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , BobiTo каза:

Лелеее, тази балада е повече от приказна! За първи път я чувам и съм направо влюбен, защо Счети е извършила този грях и не я е клипирала на времето? Късно ли е сега да я пусне с видео? 

 

Убийствена. И на мен ми е любима, заедно с “Няма те” от този албум. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , THE IIconic каза:

Тази същата и мен ме блокира! Огън да я гори! 

Ти се радвай, че не ти е пратила Пацо, че щеше тясно да ти стане.  Един бягаше из цяла София. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Ти се радвай, че не ти е пратила Пацо, че щеше тясно да ти стане.  Един бягаше из цяла София. 

Нека има късмета да дойде да види Панагюрци колко сме гостоприемни! Само бой и еб*не! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...