Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

Че то какво се е случило в чалгата, за да се пише, освен новият нос на Камелия? Да сте забелязали, че от години любимият спорт на повечето посетители тук е не да пишат, не да дискутират, а да пуснат клип на актуална песен? И след полагане на това свръхусилие, се пише венцехвален пост от едно изречение, който в комплект с качения клип и демонстрационен емотикон създава усещане у автора, че е натрил носа на драскачите, като им е наврял под носа своите уникални чалга познания представляващи линк към клип.

Аз няма да пусна клип, но като кажа: - Джена или смърт! - всеки ще се сети кой е клипа. 

:gora:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, pacho каза:

Фокси, да не би Джена да преминава към Камс продакшън? Голямо лобиране му удари. 😀

Традицията повелява да си мнителен когато Фокс започне да хвали някой. :D Имало е безброй поводи затова в годините назад. Но, в момента няма такава опасност. Просто Джена направи много добра песен и излиза с 200 от пандемията, за ужас на най-големият мрънкалник в чалгата напоследък - Емануела!

Да, същата Емануела, на която преди година написах на стената у фейса да си затваря устата и ще си вижда детето от Диневите. Иначе такива брандирани адвокатски кантори ще и пратят, че няма да припари до детето с години. Аз си мислех, че съм просто загрижен гражданин за нейното психическо състояние и дадох практичен съвет. Обаче, след 15 минути като рефрешнах видях, че г-ца Емануела ме е награбила с 5-те си фена и ме разнасят като народна песен. Обявиха ме за долен "чипровски" трол, който няма сърце и да съм и казал на оная от Банишора един вид да го духа. А драскачите направо ми рекоха, че тя ме е пратила. Мислех да пиша и накрая реших само да питам:

- Емануела, разбра ли най-накрая на кой етаж живее момата в "Банишора"?

п.п. След 10 минути всичко бе изтрито, темата не съществуваше и нямаше ни вест ни кост от протеста на Емануелка.

:thumbup:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, foxy_vd каза:

Че то какво се е случило в чалгата, за да се пише, освен новият нос на Камелия? Да сте забелязали, че от години любимият спорт на повечето посетители тук е не да пишат, не да дискутират, а да пуснат клип на актуална песен? И след полагане на това свръхусилие, се пише венцехвален пост от едно изречение, който в комплект с качения клип и демонстрационен емотикон създава усещане у автора, че е натрил носа на драскачите, като им е наврял под носа своите уникални чалга познания представляващи линк към клип.

Аз няма да пусна клип, но като кажа: - Джена или смърт! - всеки ще се сети кой е клипа. 

:gora:

Не си прав. Най голямото светско събитие според мен е внучката на Глория. За първи път виждам на стената цялата чалга плюс Мария и Митко Димитрови, Кобилкина, Журналя и не знам си кво още. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Светско, PR, стил, имидж, ниво, подаръци, букети, картички, поздравителни адреси, статуси, банери, мъдри цитати, само и само да се види, че евентуалният представител на чалгаленд се е отчел с поздрав към младото семейство..... и бабата. А едно време по такива поводи се правеше егати банкета. С месеци се говореше за последствията от веселбата по случай радостното събитие. Нещо тези нови нрави не ми се баш нравят.

Но, пандемия! Концлагерът, в който ни вкара #Хунтата още си съществува.    

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, foxy_vd каза:

Светско, PR, стил, имидж, ниво, подаръци, букети, картички, поздравителни адреси, статуси, банери, мъдри цитати, само и само да се види, че евентуалният представител на чалгаленд се е отчел с поздрав към младото семейство..... и бабата. А едно време по такива поводи се правеше егати банкета. С месеци се говореше за последствията от веселбата по случай радостното събитие. Нещо тези нови нрави не ми се баш нравят.

Но, пандемия! Концлагерът, в който ни вкара #Хунтата още си съществува.    

Едно време чалгата ходеше по стадиони, сега е в стаичета. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз много харесвам песента на Джена. Ганев-Манев, ама си ме влече това звучене и се е получило добре. И ме учудват ниските гледания. От чалгата дори не влиза в ТОП 10 за годината по гледания. А е може би една от най-добрите.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, нали няма да преминаваш от Камелия на Джена? :D

Иначе не виждам за какво може да се говори напоследък във форум, съсредоточен главно върху старите имена (най-вече две от тях). Около новата генерация постоянно си има нещо ново, но все по-малко си струва това да се изтъква пред няколкото човека тук, пък и маса други фенове активно си се занимават с тази работа по наистина важните към днешна дата платформи- социалните мрежи.

ПП: Все пак утре ще се отчетем с коментарче за новата тупалка на Vessou. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Aма как пускам сега Фен Тв и водещата казва ще проължим с "Проблем". :P

Знам кога да пусна. Втората песен ще е Коце. :P

Виж по-горе любимката ти Анна Мария анонсира Кома :D 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По повод това, че форума замрял - когато се регистрирах бях със съвсем различни очаквания - за конструктивни спорове, идеи, като цяло дискусии на доста по-високо ниво от вечния спор е ли прилеп Преслава или не е. Смятах, че тук се подвизават компетентни с чалга историята и настоящето, с които да се водят читави дискусии - смея да твърдя, че знам за тоя жанр повече от 90% от изявяващите се. За съжаление огромното ми разочарование е налице - има тук 5 човека, които си се хапят взаимно и за разнообразние постват онова недоразумение Ваня Великова през пост в опит за оригиналничене. Като добавим и малоумщината на два конкретни потребителя - Стела и Иконик с нелепите си твърдения че съм еди кой си и бездействието на модераторите да ги оборят, на човек съвсем да му се отще да взима отношение по каквато и да е тема. Та обобщено нещата вървят към: 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@foxy_vd

Някак покрай истерията около поялника й, се отмина факта, че и тя каза "Ние не сме подкрепени от държавата". Та Фоксе я кажи, готов ли си да отделиш от данъците си в подкрепа на Камс Продакшън? 

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...