Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , GSA каза:

И още 15 милиона, кака.

 

Тепърва ще става тежко кака. Остарява, критическа от друга страна наближава. Ни дете, ни коте, сама ще си кука милата. Не песните няма да помни скоро, а името си. Тя от ся е пълно куку руко, та след некоя и друга година съвсем ще е сдала багажа. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Тепърва ще става тежко кака. Остарява, критическа от друга страна наближава. Ни дете, ни коте, сама ще си кука милата. Не песните няма да помни скоро, а името си. Тя от ся е пълно куку руко, та след некоя и друга година съвсем ще е сдала багажа. 

Надявам се да се шегуваш и това да не ти е критерий за щастие.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Надявам се да се шегуваш и това да не ти е критерий за щастие.

Ако трябва да сме честни, и на мен ми е в главата това последните месеци. Направо не знам, та никак не ми е до шега. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Хубав лайв от Преса, много кофти визия обаче - същински Жокер. 😕

https://fb.watch/4QkL3Lj3Us/

 

Обаче как веднага се сети за Киронова като си забрави текста 😂🤣🤣

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, THE IIconic каза:

Мерси, интересно интервю! Ако излезе пълен запис, споделяй 

Камелия си е откровена от край време, не лъже хората. Казала е жената, сторила е. А за бюста не знам защо й е такъв проблем да говори, да не си е правила мастектомия? Никога не е искала да говори за тях, и едва ли е от срам да каже, че си е пипала гърдите. Явно има нещо по-тъмно зад тая причина.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това вече гони първият си милион. Най-големият солов хит през последните 3 години кърти здраво! 

@Hurricane смей се, ама от “Пиян” и “Не се изтриваш” няма и следа. 

  • Like 6
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Тепърва ще става тежко кака. Остарява, критическа от друга страна наближава. Ни дете, ни коте, сама ще си кука милата. Не песните няма да помни скоро, а името си. Тя от ся е пълно куку руко, та след некоя и друга година съвсем ще е сдала багажа. 

Прекалено много внимание отдаваш на певица и човек, който не познаваш и към който изпитваш някаква необяснима неприязън. Замисли се за себе си, скъпа и се фокусирай над позитивното. Целувам те, където пожелаеш. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Тепърва ще става тежко кака. Остарява, критическа от друга страна наближава. Ни дете, ни коте, сама ще си кука милата. Не песните няма да помни скоро, а името си. Тя от ся е пълно куку руко, та след некоя и друга година съвсем ще е сдала багажа. 

 Още не е късно да има деца, но ако не иска си е нейно право.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Прекалено много внимание отдаваш на певица и човек, който не познаваш и към който изпитваш някаква необяснима неприязън. Замисли се за себе си, скъпа и се фокусирай над позитивното. Целувам те, където пожелаеш. 

Всъщност не чак толкова. Просто я гледам как заглежда младите лъвчета леля Райне. То остаряването е наказание в днешно време. И това, че казах истината не го прави неприязън скъпа. Не псувам майка ви, казвам фактите каквито са. На леля й тежи, че е сама. Просто е факт. И е доста неграмотна бтв. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Всъщност не чак толкова. Просто я гледам как заглежда младите лъвчета леля Райне. То остаряването е наказание в днешно време. И това, че казах истината не го прави неприазън скъпа. Не псувам майка ви, казвам фактите каквито са. На леля й тежи, че е сама. Просто е факт. И е доста неграмотна бтв. 

Леля обаче може да има всяко едно лъвче, което си пожелае - все пак изглежда на 25 с това тяло на богиня. Иначе от къде и личи, че и било тежко сама? Всъщност тя си има приятел в момента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Леля обаче може да има всяко едно лъвче, което си пожелае - все пак изглежда на 25 с това тяло на богиня. Иначе от къде и личи, че и било тежко сама? Всъщност тя си има приятел в момента. 

Всъщност не е. Изглежда добре, но има тикове (нервни). Устините й са ужасни, не знам какво е правила с тях и без грим е подпухнала и изхабена. Иначе откъм тяло е ОК. Има бая мадами във фитнеса дето я слагат в малкия джоб. 

Но това става като в бранш на курви си честен. И това го казвам като комплимент, че е нали принципна. Даже наскоро (нали месеци преди) коментираше как само на нея й оставяли фалшивите тонове в песните. Сега не знам колко е вярно, не я слушам. 

И лъвчетата не й обръщат грам внимание. Дори заради това, че е певица. А колко си има приятел, не си личи по поведението й. Отделно е наистина сприхава, ама много. И то не толкова да се кара с хората, то си личи. Като се изнерви от нищото и почва да треска дъмбели, не знам си кво. Абе баш от хората дето не искаш да заговаряш, щото трябва да си на пръсти около тях да не изперкат. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Хубав лайв от Преса, много кофти визия обаче - същински Жокер. 😕

https://fb.watch/4QkL3Lj3Us/

 

Тук е много добре, че онзи ден чух друг лайв от колата дето пееше нещо. То беше фалшиво, не се слушаше. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...