Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

От 4.04.2021 г. от 17:36, stereoto_ каза:

Какво им става на тия жени на дърти години ?

@foxy_vd Ти, какво ще кажеш ? Каза ли й, че не прилича на нищо в профил?

Не съм казал нищо, защото нещо не вдигат. Предполагам, че е защото очакват дървото. Мислех да се впусна в назидателна тирада, но ме блокираха за месец във фейсбук за някаква безобидна истина, която казах на нашата американска диаспора под една статия. Мисля, че добре и се отрази масовият хейт на станата и у фейса. Щом тези дни рече на едно девойче да има малко търпение значи, че ще се прави ремонт на ремонта или самият ремонт е на няколко етапа, като при носа на Галена....

Преди малко Дойчо ме информора, че някои хора са се затъжили за мен тук и причината била новият "нос" на Камелия. Няма основания за подобни опасения. Чичо Фокс е бил тук и когато и изтипосаха рунтавелката на челото на 324 000 вестник "Уикенд" и когато писателят Георги Стоев я обяви за най-скъпата приститутка в България. Истината е, че тук нищо не се случва, а аз откакто съм на тази нова служба направо ми се разгони фамилийката от работа. Едвам лозето си изрезах днес.

Ако има други притеснения питайте, минавам от време на време.... 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, foxy_vd каза:

Не съм казал нищо, защото нещо не вдигат. Предполагам, че е защото очакват дървото. Мислех да се впусна в назидателна тирада, но ме блокираха за месец във фейсбук за някаква безобидна истина, която казах на нашата американска диаспора под една статия. Мисля, че добре и се отрази масовият хейт на станата и у фейса. Щом тези дни рече на едно девойче да има малко търпение значи, че ще се прави ремонт на ремонта или самият ремонт е на няколко етапа, като при носа на "Галена....

Преди малко Дойчо ме информора, че някои хора са се затъжили за мен тук и причината била новият "нос" на Камелия. Няма основания за подобни опасения. Чичо Фокс е бил тук и когато и изтипосаха рунтавелката на челото на 324 000 вестник "Уикенд" и когато писателят Георги Стоев я обяви за най-скъпата приститутка в България. Истината е, че тук нищо не се случва, а аз откакто съм на тази нова служба направо ми се разгони фамилийката от работа. Едвам лозето си изрезах днес.

Ако има други притеснения питайте, минавам от време на време.... 

Значи да го кажем напрво - foxy_vd признава, че е силно възмутен от "новия нос" на чипровската секс бомба Камелия или не съм те разбрал правилно? 

Като гледам тя доста се кефи на карикатурата, която сама си създаде, предполагам няма да има ремонт на ремонта, а ще е "първия пирон в края на кариерата й".. Жалко! 

  • Like 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, stereoto_ каза:

Значи да го кажем напрво - foxy_vd признава, че е силно възмутен от "новия нос" на чипровската секс бомба Камелия или не съм те разбрал правилно? 

Като гледам тя доста се кефи на карикатурата, която сама си създаде, предполагам няма да има ремонт на ремонта, а ще е "първия пирон в края на кариерата й".. Жалко! 

Възмутен е много меко казано. Разбрал си ме доста правилно. Въпросът за мен след тази простотия е кой и вкара тези малоумни идеи в тиквата? ОК, на 50 си требват некакви ремонти, щом си публична личност. Но чак такова рязане при носа не беше нужно. Останалият ефект върху лицето е направо фаноменален. Но предполагам естетичните хирурзи в Рамания са подминали този очеваден факт. Най-тъпото е, че профила и фейса е налазен от 15 - 20 000 нови "поклонници", които са чиста проба сеирджии. Вместо да се занимаваме с потъването на #Хунтата, Кама се появи изневиделица с чутовна глупост.

Да видиш ти, госпожата пуснала лична позиция по случая даже, относно въпросите за ринопластиката:

От фамилията на баща ми сме по-присъстващи откъм носове, а с годините леката ми чупка започна да става по-видима. Носът е един от малкото органи, които се развиват цял живот и имайки предвид, че скоро навърших 50 - просто реших да се освежа и леко да изтрия тази гърбичка и връхчето на носа, което усмихвайки се висеше малко надолу. Досега, благодарение на филтрите това не ми личеше, но на живо се виждаше. В момента още се възстановявам от тази интервенция, защото при нея трябва да мине минимум една година, за да се получи търсения резултат. Аз малко избързах с появата си по телевизията и се учудих, че с такъв грим изглеждам така отстрани, защото като се снимам вкъщи и има голяма разлика. Носът ми не е скъсяван, просто е изправен и е нужно повече време да се отпусне. Факт е, че в началото разликата е шокираща, но наистина това е процес, който предстои да се подобрява и тъканта трябва да се намести. Така че, това не е финалния начин, както ще изглежда след една година. Вярвам в доктора, който ми направи ринопластиката -проучила съм го, а той ми каза: „Имай търпение, ще се случи!“

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и така съм тук, да питам, че нема време да се рови у нета. Анелия да не е правила и тя простотии с носа си?

Носът им се развивал цял живот??? Моят що се раздвива само като надуши рикия и вино?

  • Haha 6
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, foxy_vd каза:

Така и така съм тук, да питам, че нема време да се рови у нета. Анелия да не е правила и тя простотии с носа си?

Не, филтър от някое приложение с което си е направила снимката. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Така и така съм тук, да питам, че нема време да се рови у нета. Анелия да не е правила и тя простотии с носа си?

И тя е в кюпа, кака, точно така! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, Богу, тая пандемия ги накара да откачат в чалгата! Тия не са свикнали да не текат парите постоянно. Има и по-стистани (като Кама), но на повечето пръстите им са широки и през тях пада всичко, което им падне. И щом най-много реве Емануела, да знаете, че е профукала всичко дето е изкарала. Докъде я дакараха, да им обсъждаме носовете, особено Кама. А бяха времена, когато същата в деня на евроизборите 2007 коментираше резултата в студиото на БТВ при рейтинг 2 милиона души. Днес дори първият чалгар на републиката е с Ковид. И то точно когато е бутнал Тиквата, която той създаде от екрана....

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, foxy_vd каза:

Възмутен е много меко казано. Разбрал си ме доста правилно. Въпросът за мен след тази простотия е кой и вкара тези малоумни идеи в тиквата? ОК, на 50 си требват некакви ремонти, щом си публична личност. Но чак такова рязане при носа не беше нужно. Останалият ефект върху лицето е направо фаноменален. Но предполагам естетичните хирурзи в Рамания са подминали този очеваден факт. Най-тъпото е, че профила и фейса е налазен от 15 - 20 000 нови "поклонници", които са чиста проба сеирджии. Вместо да се занимаваме с потъването на #Хунтата, Кама се появи изневиделица с чутовна глупост.

Да видиш ти, госпожата пуснала лична позиция по случая даже, относно въпросите за ринопластиката:

От фамилията на баща ми сме по-присъстващи откъм носове, а с годините леката ми чупка започна да става по-видима. Носът е един от малкото органи, които се развиват цял живот и имайки предвид, че скоро навърших 50 - просто реших да се освежа и леко да изтрия тази гърбичка и връхчето на носа, което усмихвайки се висеше малко надолу. Досега, благодарение на филтрите това не ми личеше, но на живо се виждаше. В момента още се възстановявам от тази интервенция, защото при нея трябва да мине минимум една година, за да се получи търсения резултат. Аз малко избързах с появата си по телевизията и се учудих, че с такъв грим изглеждам така отстрани, защото като се снимам вкъщи и има голяма разлика. Носът ми не е скъсяван, просто е изправен и е нужно повече време да се отпусне. Факт е, че в началото разликата е шокираща, но наистина това е процес, който предстои да се подобрява и тъканта трябва да се намести. Така че, това не е финалния начин, както ще изглежда след една година. Вярвам в доктора, който ми направи ринопластиката -проучила съм го, а той ми каза: „Имай търпение, ще се случи!“

Нали бабати я подкепи. Единият динозавър подкрепи другият. Дето се вика от едно време вървят като дупе и гащи. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, foxy_vd каза:

А бяха времена, когато същата в деня на евроизборите 2007 коментираше резултата в студиото на БТВ при рейтинг 2 милиона души.

Че и Даниела имаше такава чест! 
https://www.vbox7.com/play:72089032

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, foxy_vd каза:

Възмутен е много меко казано. Разбрал си ме доста правилно. Въпросът за мен след тази простотия е кой и вкара тези малоумни идеи в тиквата? ОК, на 50 си требват некакви ремонти, щом си публична личност. Но чак такова рязане при носа не беше нужно. Останалият ефект върху лицето е направо фаноменален. Но предполагам естетичните хирурзи в Рамания са подминали този очеваден факт. Най-тъпото е, че профила и фейса е налазен от 15 - 20 000 нови "поклонници", които са чиста проба сеирджии. Вместо да се занимаваме с потъването на #Хунтата, Кама се появи изневиделица с чутовна глупост.

Да видиш ти, госпожата пуснала лична позиция по случая даже, относно въпросите за ринопластиката:

От фамилията на баща ми сме по-присъстващи откъм носове, а с годините леката ми чупка започна да става по-видима. Носът е един от малкото органи, които се развиват цял живот и имайки предвид, че скоро навърших 50 - просто реших да се освежа и леко да изтрия тази гърбичка и връхчето на носа, което усмихвайки се висеше малко надолу. Досега, благодарение на филтрите това не ми личеше, но на живо се виждаше. В момента още се възстановявам от тази интервенция, защото при нея трябва да мине минимум една година, за да се получи търсения резултат. Аз малко избързах с появата си по телевизията и се учудих, че с такъв грим изглеждам така отстрани, защото като се снимам вкъщи и има голяма разлика. Носът ми не е скъсяван, просто е изправен и е нужно повече време да се отпусне. Факт е, че в началото разликата е шокираща, но наистина това е процес, който предстои да се подобрява и тъканта трябва да се намести. Така че, това не е финалния начин, както ще изглежда след една година. Вярвам в доктора, който ми направи ринопластиката -проучила съм го, а той ми каза: „Имай търпение, ще се случи!“

Фокс, това къде го е написала?


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, stereoto_ каза:

Фокс, това къде го е написала?

В групата на Камелия във ФБ има качено видео от "Мойте любовнѝ истории" периода с червената косаи там казва, че един ден би си ремонтирана носа, защото не и харесвал. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, foxy_vd каза:

Възмутен е много меко казано. Разбрал си ме доста правилно. Въпросът за мен след тази простотия е кой и вкара тези малоумни идеи в тиквата? ОК, на 50 си требват некакви ремонти, щом си публична личност. Но чак такова рязане при носа не беше нужно. Останалият ефект върху лицето е направо фаноменален. Но предполагам естетичните хирурзи в Рамания са подминали този очеваден факт. Най-тъпото е, че профила и фейса е налазен от 15 - 20 000 нови "поклонници", които са чиста проба сеирджии. Вместо да се занимаваме с потъването на #Хунтата, Кама се появи изневиделица с чутовна глупост.

Да видиш ти, госпожата пуснала лична позиция по случая даже, относно въпросите за ринопластиката:

От фамилията на баща ми сме по-присъстващи откъм носове, а с годините леката ми чупка започна да става по-видима. Носът е един от малкото органи, които се развиват цял живот и имайки предвид, че скоро навърших 50 - просто реших да се освежа и леко да изтрия тази гърбичка и връхчето на носа, което усмихвайки се висеше малко надолу. Досега, благодарение на филтрите това не ми личеше, но на живо се виждаше. В момента още се възстановявам от тази интервенция, защото при нея трябва да мине минимум една година, за да се получи търсения резултат. Аз малко избързах с появата си по телевизията и се учудих, че с такъв грим изглеждам така отстрани, защото като се снимам вкъщи и има голяма разлика. Носът ми не е скъсяван, просто е изправен и е нужно повече време да се отпусне. Факт е, че в началото разликата е шокираща, но наистина това е процес, който предстои да се подобрява и тъканта трябва да се намести. Така че, това не е финалния начин, както ще изглежда след една година. Вярвам в доктора, който ми направи ринопластиката -проучила съм го, а той ми каза: „Имай търпение, ще се случи!“

Ох, мамо. Изправила била гърбицата. А защо тогава сочи нагоре като трамплин? Освен това не знам какво чака да се случи като краен резултат? Носът ѝ ще се смали още повече след като спадне отокът, а няма да се уголеми. А за тези хирурзи-турчаля само една форма на нос съществува. За толкова пари - толкова.

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Тази комбинация вече е скучна, да продължат към следващи дуетни партньори.

Галош като се лепне и няма пускане. Същински питбул.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...