Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, SG каза:

Разликата с предишния нос не е твърде голяма. Не е шокиращо като при Преслава и Камелия.

Anelia2306111.jpg.d2726b2f6960599b375649e347bf3745.jpg

Визираше Фатмеса. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Разликата с предишния нос не е твърде голяма. Не е шокиращо като при Преслава и Камелия.

Anelia2306111.jpg.d2726b2f6960599b375649e347bf3745.jpg

Явно има разпродажба на тоя нос на димитровградски пазат, та затова всички са се нагласили с него. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , asylum каза:

А га ядоха кифтета, не мрънкаха. Прости женици от село, метнали се на богата свиня. 

Завиждам! Искам да видя! 200 максимумът ли е? 

Минимумът, но ги закова точно! :D 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , .close to me. каза:

Уникална! Още по-секси е станала... 

 

Много е яка, игра с Маги (дъщеря си) 
И тази песен ми е много любима на Пепа! ❤️ 

 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е като не четеш цитатите. :D

Може пък Урсула да й е била вдъхновението, знаем ли...:1000(23):

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Явно има разпродажба на тоя нос на димитровградски пазат, та затова всички са се нагласили с него. 

Камелия не е към Димитровград. Според мен хирурга е имал промоция 2 на цената на 1 и двете с Анелия са отишли заедно.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Явно се извършва някакъв геноцид над носовете в чалгата.

Иначе Ана не изглежда никак зле на снимката, макар че много фотошоп е играл там.

Възможно ли е да ни се струва променен носът й, защото си почерни косата, или защото параноясахме от тия отрязани гаги?

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те чалгарките постоянно си ремонтират нещо. Може би въобще нямаше да се коментират леките промени като при Анелия ако не бяха нашумяли толкова случаите на Преслава и Камелия.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, asylum каза:

Възможно ли е да ни се струва променен носът й, защото си почерни косата, или защото параноясахме от тия отрязани гаги?

Не знам, но сега погледнах в профила й и под последната снимка всички коментират новият й нос. Едва ли!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Не знам, но сега погледнах в профила й и под последната снимка всички коментират новият й нос. Едва ли!

То и при Кама тъй се почна.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, stereoto_ каза:

kamelia_official Три месеца преди и три месеца след промяната. 🌸🌸🌸💖💖💖

Може да бъде изображение с 1 човек и long hair

Когато от чаровна дама зорлян се превърнеш в порцеланов изрод.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е какво да прави... да се заяжда с хората като Глория и после да си трие коментарите ли хахаха Кама е по-хитра поне, ако не друго. Иначе наистина и на мен много ми прилича на Емили...
 

Тия лели вместо да използват липсата на работа за нещо градивно... нови идеи, нова концепция за кариерите си и жанра като цяло те си изпорязаха носовете... Еми дори и в това Преслава си остава номер едно... истерията там беше епична, а и сега погледнах последните ѝ снимки в Инстаграм... като че ли малко по-нормално изглежда, отколкото в началото, което е нормално, но и може би свикнахме. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то хубаво си намали носа, че растял с възрастта, но защо трябва да си го вдига така нагоре да е като мис пиги? Намали си го, отрежи си го ама защо си го заостряш нагоре да изглежда толкова фейк. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Е какво да прави... да се заяжда с хората като Глория и после да си трие коментарите ли хахаха Кама е по-хитра поне, ако не друго. Иначе наистина и на мен много ми прилича на Емили...
 

Тия лели вместо да използват липсата на работа за нещо градивно... нови идеи, нова концепция за кариерите си и жанра като цяло те си изпорязаха носовете... Еми дори и в това Преслава си остава номер едно... истерията там беше епична, а и сега погледнах последните ѝ снимки в Инстаграм... като че ли малко по-нормално изглежда, отколкото в началото, което е нормално, но и може би свикнахме. 

 

 

Ама как Преслава по-добре; виж че едната нездра и е дефектна и на криво стои, с времето по-зле ще става май. Със сигурност ще трябва да ходи за повторна операция, да и направят ноздрите еднакви поне. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , THE IIconic каза:

И Ана си клъцнала носа. Тия жени полудяха! 😂😂😂

IMG_20210408_130657.jpg

Щом дори не сме забелязали, браво! Ето начин да промениш нещо в себе си, което не харесваш, без да приличаш на плашило.

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Ама как Преслава по-добре; виж че едната нездра и е дефектна и на криво стои, с времето по-зле ще става май. Със сигурност ще трябва да ходи за повторна операция, да и направят ноздрите еднакви поне. 

Да си сложи една пласмасова тръбичка вътре и готово.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

В превод: След 2 часа ще се работи на 100%.

Аз тамън започнах да си представям как чинно си слагат маските, преди да отидат до тоалетната. :D :D

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, чушка. каза:

В превод: След 2 часа ще се работи на 100%.

Ами щом не искат да спазват правилата, ще работят 2 седмици и после пак ключа и ще ревнат пак.

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Ами щом не искат да спазват правилата, ще работят 2 седмици и после пак ключа и ще ревнат пак.

Миналата година като затвориха София, по специално нощните заведения, а в останалата част на България работеха на теория 50%. В Банско като бяхме отишли, първоначално приеха само с ограничен капацитет, като след 2 часа през нощта, вече нямаше с кого да се разминеш.

В Гърция миналата година, маските бяха задължителни в нощните заведения, изрично уведомяват хората на входа, че ако спрат музиката, всеки да си сложа маска, иначе ще има глоби.

Та, искам да кажа, че независимо къде се намира едно нощно заведение, мерки да се спазват, е невъзможно.

На мен също ми се ходи на дискотека, но още е рано.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...