Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , meleto каза:

Изглежда новата мода е да си преправят носовете... :D Наистина как така всички се вманиачиха в тази пандемия?

В същността на нашите чалгарки е да действат като стадо - една тръгне по дадена пътечка и гледаш една по една и другите се запътили натам. 

От Камелия обаче не го очаквах. Тя уж даваше вид да е над нещата, да няма комплекси и да е малко или много различаваща се от масовката. Но и тя явно попадна в този водовъртеж на "модерното готино". Не знам, тва, тяхното май си е диагноза на психическа основа. 

Не съм против корекции, но ако са здравословно или естетически обосновани. Например Галена за ушите. Тук намесата на скалпела е резонна. Но особено за части от лицето, чиито промени са безвъзвратни като прищявично пипане на носа и силикон в устните, тва вече не го приемам. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, .close to me. каза:

Уникална! Още по-секси е станала... 

 

Тя в инстаграм винаги е 

 

Качва забавни клипчета и сторита с щерка си.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, ice_hot_sm каза:

В същността на нашите чалгарки е да действат като стадо - една тръгне по дадена пътечка и гледаш една по една и другите се запътили натам. 

От Камелия обаче не го очаквах. Тя уж даваше вид да е над нещата, да няма комплекси и да е малко или много различаваща се от масовката. Но и тя явно попадна в този водовъртеж на "модерното готино". Не знам, тва, тяхното май си е диагноза на психическа основа. 

Не съм против корекции, но ако са здравословно или естетически обосновани. Например Галена за ушите. Тук намесата на скалпела е резонна. Но особено за части от лицето, чиито промени са безвъзвратни като прищявично пипане на носа и силикон в устните, тва вече не го приемам. 

Съгласен съм. Винаги съм смятал, че човек преди да се насочи към пластичен хирург, би било хубаво да се посъветва с психолог и да поиска професионално мнение. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, THE IIconic каза:

IMG_20210407_220047.jpg

Е, днес се скъсах от завист! Един гледа Пепа по тевето, друг бива приет от Клеопатра у фейсбукето! Аман! 

  • Haha 2
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божке, какъв коментар видях, по повод новия нос на Кама: 

"Така е добре, че като д*ха няма да и опира във корема на човек!"

То и практично било бе - отивам и аз веднага при на Кама лекаря да ми изпили носо.

 
 

 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Ако е изхабила ходенето до Дубай и тази визия само за фотосесия...

20210407_224755.jpg.9315c22254efac90604a7a166f9b6677.jpg

Най-якото е, че почти няма обработка по тия фотоси! И е скандално модерна през 2021... вафли и корени😃 кралица 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , чушка. каза:

Мария също е била подлагана на насилие от негова страна, по едно време се появяваше със синини по краката и тн, но принципно избягва да говори по тези теми, защото все пак става въпрос за депутатски син..

Рисковете на професията.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gentleman. каза:

24E6C955-4C86-4824-A336-AE1B50E55BE6.jpeg

Тия са по-гладни и от политиците.

Друг е въпросът е, че никой от тях не е чувал за този договор. Те знаят само своите трудови договори. 😂

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна и тя не прилича на себе си вече. Лошото е, че се харесва с тези устни и вежди. Съвсем изперкаха певиците. А навремето я харесвах:

167358428_2867557423495647_4813904462647387152_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Татяна и тя не прилича на себе си вече. Лошото е, че се харесва с тези устни и вежди. Съвсем изперкаха певиците. А навремето я харесвах:

167358428_2867557423495647_4813904462647387152_n.jpg

На мен ми харесва, стига да не пипа хубавия си нос! 

Айде, поздрав от Финикия за Шумер!

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

На мен ми харесва, стига да не пипа хубавия си нос! 

Айде, поздрав от Финикия за Шумер!

 

Туцето май яко не си пияница или наркоман или Рики май никой не харесва вече. Прекалено добре ни е известно колко гаджета има :) та да не може да ги раздели с дами от висшата класа като Тотя, Ашли и Лоренцията  

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , NazzkO каза:

Най-якото е, че почти няма обработка по тия фотоси! И е скандално модерна през 2021... вафли и корени😃 кралица 

И на мен ми допада, че прави все по-малко обработка на фигурата. Супер изглежда, мастита арабска ковра хаха... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, SG каза:

И на мен ми допада, че прави все по-малко обработка на фигурата. Супер изглежда, мастита арабска ковра хаха... :D

Добре де, супер е на снимката, но да казвате че не е обработвана (фотоса, не конкретно на Деса фигурата) е точно като Андреа твърдяща как незнаела какво е Адоби Фотошоп ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Lelqtian каза:

Добре де, супер е на снимката, но да казвате че не е обработвана (фотоса, не конкретно на Деса фигурата) е точно като Андреа твърдяща как незнаела какво е Адоби Фотошоп ... 

Аз подчертах конкретно за обработката на фигурата. Цялостна обработка си има, естествено.

ПП: Това на Анелия ако наистина е нов нос ми харесва най-много от всичките ремонти до сега. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Аз подчертах конкретно за обработката на фигурата. Цялостна обработка си има, естествено.

Стига си припада. Прилича на Урсула! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...