Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, DarkChild каза:

Кога е коментирала зъбите си?

Преди известно време беше нашляпала една камара сторите със скрийншотове на статии относно зъбите ѝ (типичните за жълтите вестници заглавия, че си е сложила фасети за ХХХХ лева) и там беше написала, че не си е правила нищо на зъбите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

Напротив. Кама е идол на цяло поколение и е недопустимо да си сменя главата. Нейният нос е нос и на всичките й фенове, които свирепо са я подкрепяли, когато е била нападана за какво ли не. Уби си харизмата. Не е блестяла с неземен глас, но с чар и поведение печелеше хората. Сега просто е някаква поредна пластмасова пача. Не бива да си посягаш така на имиджа, който ти е донесъл хляба. Хората са си купували албумите й и са й ходили по участията, за да им се отблагодари, като си клъцне носа като първата ахмачка. Изглежда супер инфантилно с тоя нос и коса - на Теди Александрова ли иска да се прави? 

Точно. Докато за Преса би могло да се каже "Обезобрази се, но все още пее като звяр", то кариерата на Камелия винаги се е крепяла на външнен вид и ум (хитрите ходове да си налага златните хитове и т.н.). Не може години наред да се правиш на някакъв ментор и да даваш акъл на цял жанр, и накрая да се слееш с тълпата, унищожавайки индивидуалността си и превръщайки се в копие на всяка инфантилна Инстаграмка. Която не иска да я коментират и да си изглежда както иска, да е станала продавачка/готвачка/миячка и на никого нямаше да му пука с какъв нос е. Ама тогава не биха имали и пари, за да реализират такива шантави идеи.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичам я тази песен още като излезе ❤️ А това с флейтата уникално се е получило. ❤️

Ако можеше да спре да ме боли
и да те забравя.
Aко можеше и да не лъжеш ти
и да ме обичаш.

Aко можеше да спре да ме боли
да не чувствам нищо.
Да не чувствам нищо аз,
както не чувстваш нищо ти.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде станаха 2 месеца абсолютен гърмеж!

Обичам я тази песен  ❤️ уникална избухвация ❤️

 

Още от малка исках близалка

ала попаднах на твойта бухалка

хайде разбий ме и покори ме 

мощен си в леглото шестица си от тото 

 

 

 

  • Love 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Светлана Гущерова се оплака в полицията от домашно насилие

http://onovini.eu/2021/04/светлана-гущерова-се-оплака-в-полиция/?fbclid=IwAR33ruC77swWm9-ItKshzfWuqWsMMuLRRHk5mEh2LWpbTCaCn-GdDjbfb2w

Среднощен кошмар в семейство Гущерови! В полицията е получен сигнал от Светлана Гущерова, че около 1,15 ч в квартал Бояна, в дома им, съпругът й Християн Гущеров е упражнил натиск върху пръстите на ръката й, разбра GlasNews.bg.

Образувано е досъдебно производство за причиняване на лека телесна повреда, в условията на домашно насилие по Чл. 131, ал. 1, т. 5А,  вр. чл. 130, ал. 1 от НК.

Припомняме, още през август миналата година Светлана Гущерова обяви, че подготвя развод, макар че е бременна с второ дете, с мъжа си. И не само обяви намерението да се разведе, но направи плейбоя Християн Гущеров на две стотинки, цитирайки бившата половинка на милионерския син – Мария, по-известна като Мара Отварачката.

„Бившата жена на Християн е била права за него. Това е един мъж, който има проблеми с алкохола и баща, който не си поглежда детето. Мисли си, че след като плаща за гледачки и шофьор на детето, е достатъчно. Жал ми е и ми е мъчно, че детето няма баща, който дори един път не му смени памперса и не е поседял с дъщеря си дори 2 часа. Това е един ужасен човек“, написа в поста си тогава Светлана.

Много от „просветените“ бяха на мнение, че фалиралият бизнесмен вече няма средства да задоволява капризите на жена си, а Светлана била известна с меркантилния си нрав, и обясниха с това действията на плеймейтката.

Други решиха, че причина за раздялата са редовните изневери на Гущеров. До този момент Светлана не беше сигнализирала за домашно насилие, но… случаят отпреди дни може да се окаже в основата на развалените отношения в двойката.

А историята като че ли се повтаря… Припомняме, преди години близки приятелки на Мария разкриха истината, че милионерът доста често биел фолк звездата. Певицата сама разкрила, че била принудена да търпи обиди, грубости и шамари.

Припомняме, синът на бизнесмена Добромир Гущеров – Християн, е известен не само сред светското общество, но и на полицията – през 2018-а имаше 2 обвинения срещу него за боя между 2 компании и за отказ да се подчини на полицейско разпореждане. Според полицаи Християн и хората му се бяха сбили с друга група мъже на път към кв. „Бояна“, след като слезли от колите си. Преди това е имало гонка. Разпрата тръгнала в известното столично заведение „Домби бар“, тъй като любимата на Християн – плеймейтката Светлана Василева тогава, била подложена на унижение.

"Плейбой" ! :D Заради пачките ли? :D :& Добре се е отървала Мара! 

 

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DevilWish каза:

Светлана Гущерова се оплака в полицията от домашно насилие

http://onovini.eu/2021/04/светлана-гущерова-се-оплака-в-полиция/?fbclid=IwAR33ruC77swWm9-ItKshzfWuqWsMMuLRRHk5mEh2LWpbTCaCn-GdDjbfb2w

Среднощен кошмар в семейство Гущерови! В полицията е получен сигнал от Светлана Гущерова, че около 1,15 ч в квартал Бояна, в дома им, съпругът й Християн Гущеров е упражнил натиск върху пръстите на ръката й, разбра GlasNews.bg.

Образувано е досъдебно производство за причиняване на лека телесна повреда, в условията на домашно насилие по Чл. 131, ал. 1, т. 5А,  вр. чл. 130, ал. 1 от НК.

Припомняме, още през август миналата година Светлана Гущерова обяви, че подготвя развод, макар че е бременна с второ дете, с мъжа си. И не само обяви намерението да се разведе, но направи плейбоя Християн Гущеров на две стотинки, цитирайки бившата половинка на милионерския син – Мария, по-известна като Мара Отварачката.

„Бившата жена на Християн е била права за него. Това е един мъж, който има проблеми с алкохола и баща, който не си поглежда детето. Мисли си, че след като плаща за гледачки и шофьор на детето, е достатъчно. Жал ми е и ми е мъчно, че детето няма баща, който дори един път не му смени памперса и не е поседял с дъщеря си дори 2 часа. Това е един ужасен човек“, написа в поста си тогава Светлана.

Много от „просветените“ бяха на мнение, че фалиралият бизнесмен вече няма средства да задоволява капризите на жена си, а Светлана била известна с меркантилния си нрав, и обясниха с това действията на плеймейтката.

Други решиха, че причина за раздялата са редовните изневери на Гущеров. До този момент Светлана не беше сигнализирала за домашно насилие, но… случаят отпреди дни може да се окаже в основата на развалените отношения в двойката.

А историята като че ли се повтаря… Припомняме, преди години близки приятелки на Мария разкриха истината, че милионерът доста често биел фолк звездата. Певицата сама разкрила, че била принудена да търпи обиди, грубости и шамари.

Припомняме, синът на бизнесмена Добромир Гущеров – Християн, е известен не само сред светското общество, но и на полицията – през 2018-а имаше 2 обвинения срещу него за боя между 2 компании и за отказ да се подчини на полицейско разпореждане. Според полицаи Християн и хората му се бяха сбили с друга група мъже на път към кв. „Бояна“, след като слезли от колите си. Преди това е имало гонка. Разпрата тръгнала в известното столично заведение „Домби бар“, тъй като любимата на Християн – плеймейтката Светлана Василева тогава, била подложена на унижение.

"Плейбой" ! :D Заради пачките ли? :D :& Добре се е отървала Мара! 

 

Нали уж много се обичаха? Какво е това насилие сега?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Нали уж много се обичаха? Какво е това насилие сега?

Явно, че като има пари, се има за много велик. Но ако парите свършат от мечо, ще стане Свиня!!! Честно казано ме съмнява да е било любов..... но те си знаят най-добре! Но добре е направила, че не си е замълчала!

Анелия ❤️ 😘 Прекрасна! ❤️ 
Може да бъде изображение с 1 човек и напитка

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Явно, че като има пари, се има за много велик. Но ако парите свършат от мечо, ще стане Свиня!!! Честно казано ме съмнява да е било любов..... но те си знаят най-добре! Но добре е направила, че не си е замълчала!

Анелия ❤️ 😘 Прекрасна! ❤️ 
Може да бъде изображение с 1 човек и напитка

Да, но жалко за децата й. То се очакваше няма да се задържи този брак. 

Aнелия с тъмна коса е къде къде. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Да, но жалко за децата й. То се очакваше няма да се задържи този брак. 

Aнелия с тъмна коса е къде къде. 

О, да! С тъмна коса е много по-яка! И аз така винаги съм си я харесвал повече. Слабост ми е! ❤️ 
Иначе, така е, ужасно е да си с разделени родители, но при такива условия... по-добре да се разделят.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , gotiniq каза:

Глория "открадна" носа на Преслава ... 🤣🤣

32083846_.jpg.6dc4bdb11e334ffe07171d2fb5fd44af.jpg

147409342_10158829152549424_7649038544172965841_n.jpg

Аз виждам началото на една нова Тройница - с новите носове Кама и Гло само тряя да си харесат още една и да я пращат на участия вместо тях - Таня ни Боева вече отпадна, но кеф им Анелия, Емилия, дори Чипса може да мине, и без това изглежда на техните ЕГНта вече. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично съм за корекциите, ако човек нещо не си харесва и това ще подобри собственото му самочувствие. Няма нищо лошо в това! За Преслава честно казано разбирам и на мен никога не ми е харесвал носът й...., обаче при Камелия не е имало нужда от такава корекция, но щом така тя го е сметнала за добре, всеки има глава на раменете..... никой няма право да съди никого за собствения му избор.

  • Like 2
  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Взимайте пуканките и прочетете тази статия! Смехът е гарантиран! :D 

https://hotarena.net/galena-traka-s-konski-zabi?fbclid=IwAR1moVXoMmgNLeO1RD81PJZeGwqG4eY6NYYnkKin5TeOCnb175oKO_jgL3c

В случаят ти си за смях! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Пепа Оргинал след 5 мин. в Семейни войни по Нова. Дайте линк после! 

Много беше яка, както винаги! Гледахме я. Как закова 200 точки! :D Обичам я тая жена!!! И особено тази песен! ❤️ 

  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Нали уж много се обичаха? Какво е това насилие сега?

Мария също е била подлагана на насилие от негова страна, по едно време се появяваше със синини по краката и тн, но принципно избягва да говори по тези теми, защото все пак става въпрос за депутатски син..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Мария също е била подлагана на насилие от негова страна, по едно време се появяваше със синини по краката и тн, но принципно избягва да говори по тези теми, защото все пак става въпрос за депутатски син..

А га ядоха кифтета, не мрънкаха. Прости женици от село, метнали се на богата свиня. 

преди 10 минути, DevilWish каза:

Много беше яка, както винаги! Гледахме я. Как закова 200 точки! :D Обичам я тая жена!!! И особено тази песен! ❤️ 

Завиждам! Искам да видя! 200 максимумът ли е? 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DevilWish каза:

Много беше яка, както винаги! Гледахме я. Как закова 200 точки! :D Обичам я тая жена!!! И особено тази песен! ❤️ 

Уникална! Още по-секси е станала... 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...