Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , asylum каза:

Доста странно решение да не включат Слончето в рекламата. 

 

 

13 лв? Хитове? WOW Сериозна заявка! Ей, сън няма да ме хване, веднага го поръчвам..... но

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да попитам - попаднах на инстаграма на Деси Слава и под последните й снимки гледам, че хората и нея хейтят, че си е правила лицето - истина ли е? Защото аз малко не мога да хвана разликите така като са се снимали в анфас.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Само да попитам - попаднах на инстаграма на Деси Слава и под последните й снимки гледам, че хората и нея хейтят, че си е правила лицето - истина ли е? Защото аз малко не мога да хвана разликите така като са се снимали в анфас.

Да, още преди година-две си го направи, но някак не се забеляза веднага. 

Фики също е с коригиран нос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, BobiTo каза:

Само Анелия ли е най-естествена от всички пластмасови кукли?

Парадоксално, но тя и Глория - дето няма дете на 90-те, което да не е чувало, че си е махала ребра, удължавала крака и т.н. :roll1: 

За феновете на другите: спокойно, до 10 години всички ще са забравили! Наскоро някой хвалеше Алисия, че била с естествена красота, жалко, че не го скрийншотнах

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, BobiTo каза:

Само Анелия ли е най-естествена от всички пластмасови кукли?

Никога не е късно. Дъшеря й каква е, скоро ще я комплексира че трябва да се оперира за да изглежда по-младо на 40+

  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия наистина си беше много добре естествена. Но всички прекалявате с критиките към опреацията й. Изобщо не изглежда зле, даже много добре й са направили всичко ! Макар че на мен си ми по-харесваше преди. 

Изглежда добре сега, но веднъж като започнат с тези операции, трябва през година две да ги ъпдейтват и така се убезобразяват и започват да изглеждат неестествени източно европейски пластмасови кифли. Дано Камелия да не тръгне към там, тя си беше естествено красива.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Illyria каза:

Изглежда добре сега, но веднъж като започнат с тези операции, трябва през година две да ги ъпдейтват и така се убезобразяват и започват да изглеждат неестествени източно европейски пластмасови кифли. Дано Камелия да не тръгне към там, тя си беше естествено красива.

Не е вярно. Това са операции, а не филъри, ботокси и т.н., за които наистина си прав, те се повтарят и предизвикват издуване и опъване на лицето. Ако първата операция е сполучлива, може да не прави повторна и 30 години по-късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Blueberry каза:

Не е вярно. Това са операции, а не филъри, ботокси и т.н., за които наистина си прав, те се повтарят и предизвикват издуване и опъване на лицето. Ако първата операция е сполучлива, може да не прави повторна и 30 години по-късно.

Чувал съм, че първият ботокс е най-добре да бъде поставен на 18-19 години, имаше своето обяснение, но не знам до колко е валидно. Както и да е де, изпуснали сме го. Ще се опъваме и ние след време, няма смисъл от критика. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, чушка. каза:

Чувал съм, че първият ботокс е най-добре да бъде поставен на 18-19 години, имаше своето обяснение, но не знам до колко е валидно. Както и да е де, изпуснали сме го. Ще се опъваме и ние след време, няма смисъл от критика. 

Преди години пък върлуваше теория, че колкото по-късно, по-добре, защото след третия път не хващало добре и трябвало лифтинг. И че повече от 5 пъти било много отровно. Хъ-хъ :D 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, чушка. каза:

Чувал съм, че първият ботокс е най-добре да бъде поставен на 18-19 години, имаше своето обяснение, но не знам до колко е валидно. Както и да е де, изпуснали сме го. Ще се опъваме и ние след време, няма смисъл от критика. 

Има вярвания, че трябва да се почне рано запревенция, но като цяло с добра поддръжка на кожата и ген, може и на 32 да нямаш нужда. Има и неоперативни радиочестотни лифтинги. И наистина е добре да не се прекалява, защото се губят мимики и става ужасно (с филъри и ботокс). Но зависи от лекаря, един ще каже едно, друг - друго... трябва си и собствено мнение, а нашите девойки и младежи май нямат такова:) 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Illyria каза:

Камелия наистина си беше много добре естествена. Но всички прекалявате с критиките към опреацията й. Изобщо не изглежда зле, даже много добре й са направили всичко ! Макар че на мен си ми по-харесваше преди. 

 

Ето го и хирургът.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Никога не е късно. Дъшеря й каква е, скоро ще я комплексира че трябва да се оперира за да изглежда по-младо на 40+

Не вярвам, Анелия може да има проблеми с изказването, но в никакъв случай не е тъпа. Пък и като е видяла как Алисия, Галена, Есил и още някви са оставили старото си аз на хирургическата маса, надали. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.04.2021 г. от 17:36, stereoto_ каза:

image.png.f1c0971c5c111b9d4e8f298c8e4eeca5.png

Какво им става на тия жени на дърти години ? 

 

@foxy_vd Ти, какво ще кажеш ? Каза ли й, че не прилича на нищо в профил?

Това не е ли счетоводителката н Глория, на нея ми прилича?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

Стига избори, време е за шоу!

https://www.instagram.com/p/CNQgCUpAUh6/

Не просто, а истински гърмеж! Явно е тийзър за следващия такъв, чакаме ли с нетърпения? 

https://www.instagram.com/p/CNQNXL4rygU/

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko pinned and featured this Тема
преди 15 минути, Гальо каза:

И Андреа май иска нов нос, но за без пари може само на фотошоп да го получи

7-A1-EFAFD-5132-4066-AE47-A38-C91-B07-A6

Андреа никога не  е ползвала фотошоп!

  • Like 3
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...