Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , stereoto_ каза:

image.png.f1c0971c5c111b9d4e8f298c8e4eeca5.png

Какво им става на тия жени на дърти години ? 

 

@foxy_vd Ти, какво ще кажеш ? Каза ли й, че не прилича на нищо в профил?

Сашо кълне мени, неговите клетви от мен ги насочих към любимката му и бум-шака-лака динг-данг-донг, динг-данг-донг. На лице е призовото място от чипровския конкурс за двойнички на Мис Пиги. Благодарим ти, Сашо! 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Никой, освен хората тук, не обсъжда новия нос на Кама. Още повече, че много хора не я различават от Емилия! Камелия не е Преслава, за да е масово разпознавана от народа!  

Все си мислех, че феновете на Преслава не можете да стигне по-голямо дъно, но винаги успявате. Това си е талант!

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо се учудвате? За хората, различни от масовия поп-фолк фен Емилия, Камелия и Деси Слава, макар и последната да е по-разпознаваема, са еднакви и то главно заради косите им!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Не знам защо се учудвате? За хората, различни от масовия поп-фолк фен Емилия, Камелия и Деси Слава, макар и последната да е по-разпознаваема, са еднакви и то главно заради косите им!

Е, сега вече не е само заради косите. Но и Пепа и Галя са еднакви. По популярност Кама е на едно, да не кажа и на малко по-високо ниво от Преса. И двете загубиха от тая промяна, но Преса е късметлийка и сега ехидно може да се подхилква на факта как Кама ще измести фокуса от нейния резил. Глупачка е Кама. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Никой, освен хората тук, не обсъжда новия нос на Кама. Още повече, че много хора не я различават от Емилия! Камелия не е Преслава, за да е масово разпознавана от народа!  

Дори и само да отворим Фейс профила на Btv виждаме десетки коментари за новия нос, а не за каквото там е коментирала по изборите.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158985188890853&id=207281665852&anchor_composer=false

Камси е хитра. Според мен умишлено е запазила официалното представяне на носа точно за днес. :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Hurricane каза:

Не знам защо се учудвате? За хората, различни от масовия поп-фолк фен Емилия, Камелия и Деси Слава, макар и последната да е по-разпознаваема, са еднакви и то главно заради косите им!

Преслава храни всички медии от много време , защо се питам им обясняваш тук на някои хора това което не им изнася? Когато Преслава си пипна носа имаше бум навсякъде ,но сега не виждам същото при Кама това си е истината!

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Преслава храни всички медии от много време , защо се питам им обясняваш тук на някои хора това което не им изнася? Когато Преслава си пипна носа имаше бум навсякъде ,но сега не виждам същото при Кама това си е истината!

Щото 1 ва си нарисува чисто ново лице. Няма как копията след нея да са толкова коментирани. Той народа им свикна на глупостите.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

Дори и само да отворим Фейс профила на Btv виждаме десетки коментари за новия нос, а не за каквото там е коментирала по изборите.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158985188890853&id=207281665852&anchor_composer=false

Камси е хитра. Според мен умишлено е запазила официалното представяне на носа точно за днес. :D

Водещата: "Тя е част от журито на България търси талант"...

Обаче вече изглежда стара в лице, което няма как иначе, но особено сега с този нос. Дори ми е малко като анимационен герой. Не знам какво ѝ имаше на носа, че го развали така. А Цветарката защо не я е спряла?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Hurricane каза:

Не знам защо се учудвате? За хората, различни от масовия поп-фолк фен Емилия, Камелия и Деси Слава, макар и последната да е по-разпознаваема, са еднакви и то главно заради косите им!

Не се смейте на това изказване - истина е, колкото е истина също, че и не правят разлика вече между Преслава и Галена.

Но друго ми е по-важно, фейса й е ясен. 7-ма година Фокса ни убеждава, че математиката, едва ли не, още не е измислила такова число, което да преброи несметните финансови богатства на Камелия, а изведнъж заговори и тя за помощи от държавата. И си викам на акъла "или тя харчи като ненормална, или Фокса просто лъже".

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , FikLena каза:

Андреа: Никога не съм ползвала Photoshop

1069758.jpg

"Никога не съм обработвала снимките си с фотошоп". Това поразително признание направи певицата Андреа в отговор на въпрос на свой почитател в Инстаграм. Отговорът й предизвика искрен смях, тъй като от години бившата половинка на Кобрата е наричана повелителката на фотошопа. Неведнъж нейни последователи са я уличавали в изкривени плочки, изпуснати дебели пръсти като кебапчета или пропуснати за редакция извивки по тялото, както и дори липсващо ухо. 

Покрай проблемите с Кубрат Пулев, Андреа е отключила хормонално заболяване, което доведе до рязкото качване на килограми и системните подигравки от колежки, фенове и дори роднини. Напоследък певицата се е взела в ръце и е успяла да смъкне цели 10 килограма и то само за месец. 

Нейни приятелки издадоха, че тя все още тъгува за Кобрата, но е решила да вземе живота си в ръце и да не пропилява шансовете си за щастие и прогрес. В момента изпълнителката работи по нова песен и има желание да се завърне с пълна сила в музикалния бизнес.

Съвсем логично. Фотошоп лицензията беше бая скъпичка, а Адоби от сравнително скоро предлагат далеч по достъпния вариант за месечен абонамент. Не е можела да си го позволи просто милата и се е налагало да ползва ефтини алтернативи. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Кой пък ще я слуша тази Ашли,че и от днес има вече и дебютен албум и реклама по Фен Тв. Изненадах се. Тя няма един хит.

Я по-полека с изказванията. Откъде такава злоба. Ти си изтъкана от ненавист. 

 

 

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Кой пък ще я слуша тази Ашли,че и от днес има вече и дебютен албум и реклама по Фен Тв. Изненадах се. Тя няма един хит.

Що да не? Касъмови явно държат изпълнителите им да имат някаква дискография все пак, с мегахитове или без. Култовата "Слончето Раму" е достатъчно причина за албум. Успешният Галин, когото подкрепяш, така и не издаде такъв - 10 години на вятъра, без нищо зад гърба си.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Gerganafen каза:

Що да не? Касъмови явно държат изпълнителите им да имат някаква дискография все пак, с мегахитове или без. Култовата "Слончето Раму" е достатъчно причина за албум. Успешният Галин, когото подкрепяш, така и не издаде такъв - 10 години на вятъра, без нищо зад гърба си.

Просто завижда, и най-вероятно Ашли, също като Тианчето, и е свила някое потенциално гадже. 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Що да не? Касъмови явно държат изпълнителите им да имат някаква дискография все пак, с мегахитове или без. Култовата "Слончето Раму" е достатъчно причина за албум. Успешният Галин, когото подкрепяш, така и не издаде такъв - 10 години на вятъра, без нищо зад гърба си.

Ашли е супер!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Ашли, ако беше малко по-умна, цена нямаше да има, а е доста образован човек доколкото ми е попадала информация за нея. Има едно нейно изпълнение от Пирин Фолк, което с голямо удоволствие слушам.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , SG каза:

Камелия изглежда като по-възрастна Емилия. Почги 1:1 Да не е ходила при същия хирург?

Не е същият, Мухамет Дилбер е (Емилия със сигурност не беше при него, но дали беше при Илхан или при този на Преслава, ще излъжа). Но те моделите на турските лекари са абсолютно идентични. 

Между другото за пръв път виждам нос, правен от този лекар, който да не ми харесва... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Fast каза:

Те Ара-Диапазон дори на Стилиян направиха албум, че на Ашли ли няма да направят. :D


Излишни пари. Ще събирах прах по складовете само.

Тъпаци! И те копират Пепа от Добрич. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

Тъпаци! И те копират ПЕТРАНКА от Добрич. 

 

преди 35 минути, Fast каза:

Те Ара-Диапазон дори на Стилиян направиха албум, че на Ашли ли няма да направят. :D


Излишни пари. Ще събирах прах по складовете само.

По-добре да издават нещо на изпълнителите си, а и най-вероятно не те поемат разноските. Пък и Ашли конкретно е можещ и стойностен изпълнител.

Най-хитовият албум на Диапазон!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko pinned and featured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...