Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

Правила: 

1. В темата се коментира само и единствено поп фолк
2. Без спам
3. Без обиди

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Какво им стана на всички - на дърти години Майкъл Джексън да стават...

Ако забележиш приликата е с  малко прилича нацарица Калина! Ама оная е много грозна. 

П. С. Камелия пак ще бъде треньор в Гласът на Бг! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, THE IIconic каза:

Ако забележиш приликата е с  малко прилича нацарица Калина! Ама оная е много грозна. 

П. С. Камелия пак ще бъде треньор в Гласът на Бг! 

При царица Калина е в следствие на заболяване. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Blueberry каза:

Какво им стана на всички - на дърти години Майкъл Джексън да стават...

Да си беше сложила още една или цял чифт цици, ква е тая мания да си махат носовете ... 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно от двете снимки грам не я познах. Взех я за Албена Вулева. Върнах предаването да видя дали наистина е толкова зле..... еми по-зле е дори от снимките. Ужас, а беше една от най-красивите жени.. и то дори без корекции. Жалко, много жалко. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми песен на Есил Дюран! ❤️ 
За всички влюбени гълъбчета! 😘 

Ах, любовната стрела май улучи ме в целта и разбрах едва сега, ти си моята съдба! ❤️ 😘 

SMS ли чакаш ти? Хайде, първи изпрати! Да не кажа: Забрави моите хубави очи! SMS ли чакаш ти? Хайде, сядай и пиши!!! Да не кажа: Забрави моите хубави очи! {P} 😘❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Боже и Кама ли превъртя играта? Къде е Фокси сега, който така плюеше Преслава и казваше, че нос не се пипа. Защо и Кама се развали не знам. Нямат акъл тия певици хич. Плашеща е дори. 

Точно, перфектно си спомням излиянията на Фокса как и на Кама носът не бил перфектен, но нос не се пипал, защото изцяло променял излъчването. Къде е Видинчанинът сега?

Ринопластиката явно е новият силикон. Все едно някой зорлян ги задължава егати, та вкупом се юрнаха да се опропастяват на дърти години.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалявате с реакциите, след време ще свикнете и с нея, а нослето сигурно ще стане по-хубаво. То всъщност колко време мина от операцията? 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре ли ти звучи Закуска в леглото, която ден да продължи?! Готов ли си кажи? Внимавай, защото закуската ще бъдеш ти! 

❤️❤️❤️❤️❤️ Най-хубавата закуска е да се събудиш до любимия човек, нищо друго не важи! 😘 Най-хубавата и здравословна закуска! :D 😘 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DevilWish каза:

Добре ли ти звучи Закуска в леглото, която ден да продължи?! Готов ли си кажи? Внимавай, защото закуската ще бъдеш ти! 

❤️❤️❤️❤️❤️ Най-хубавата закуска е да се събудиш до любимия човек, нищо друго не важи! 😘 Най-хубавата и здравословна закуска! :D 😘 

Много готина песен от Биби Ориджинъл, хубаво е, че не я знам само аз. ❤️

Когато видяла новата зурла на Кама Джексън, Преса си отдъхнала, че вече не е най-голямата издънка на пластичната хирургия у нас.

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Много готина песен от Биби Ориджинъл, хубаво е, че не я знам само аз. ❤️

Когато видяла новата зурла на Кама Джексън, Преса си отдъхнала, че вече не е най-голямата издънка на пластичната хирургия у нас.

Доброто-старо време в което се радвахме на разни песнички с най-обикновени тв версии. Даже тогава имаше и една песен на Ивана - "Стар трик", "Това е човекът" :D Много е готина и Есил имаше една "Господин Успех" от същата Новогодишна програма.

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Доброто-старо време в което се радвахме на разни песнички с най-обикновени тв версии. Даже тогава имаше и една песен на Ивана - "Стар трик", "Това е човекът" :D Много е готина и Есил имаше една "Господин Успех" от същата Новогодишна програма.

Надявах се поне на Коледна/Новогодишна програма през 2020, но за съжаление и те заминаха заедно с концертите. :(

Сори @THE IIconic но Камс много ме разочарова с тоя ремонт, стана една от многото. :( В такива моменти се радвам, че Гера не участва в днешния шоубизнес и не й се наложи да окастри нос и надуе джуки.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Надявах се поне на Коледна/Новогодишна програма през 2020, но за съжаление и те заминаха заедно с концертите. :(

Сори @THE IIconic но Камс много ме разочарова с тоя ремонт, стана една от многото. :( В такива моменти се радвам, че Гера не участва в днешния шоубизнес и не й се наложи да окастри нос и надуе джуки.

Добре, че русото лайно ЛидияНеЧипса не се ремонтира и тя. И за мен целия този ремонт беше ненужен и НЕ МИ ХАРЕСВА, но щом така и харесва... Аз пак съм и фен

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Gerganafen каза:

Много готина песен от Биби Ориджинъл, хубаво е, че не я знам само аз. ❤️

Когато видяла новата зурла на Кама Джексън, Преса си отдъхнала, че вече не е най-голямата издънка на пластичната хирургия у нас.

И аз я слушам в захлас! Някоя Тройница ще я чопне, гаранция!

преди 11 минути, DevilWish каза:

Доброто-старо време в което се радвахме на разни песнички с най-обикновени тв версии. Даже тогава имаше и една песен на Ивана - "Стар трик", "Това е човекът" :D Много е готина и Есил имаше една "Господин Успех" от същата Новогодишна програма.

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

И аз я слушам в захлас! Някоя Тройница ще я чопне, гаранция!

 

На мен тази ми харесва още повече на Биби. ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Добре, че русото лайно ЛидияНеЧипса не се ремонтира и тя. И за мен целия този ремонт беше ненужен и НЕ МИ ХАРЕСВА, но щом така и харесва... Аз пак съм и фен

Да, Лида се ремонтира и тя, но едно е да се оперираш след 2 години кариера, друго е след 22 години. 

преди 1 минута, asylum каза:

И аз я слушам в захлас! Някоя Тройница ще я чопне, гаранция!

 

Дано, дано! Кавър на "Закуска в леглото" от Лиди с някой секси клип ❤️

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Много готина песен от Биби Ориджинъл, хубаво е, че не я знам само аз. ❤️

Когато видяла новата зурла на Кама Джексън, Преса си отдъхнала, че вече не е най-голямата издънка на пластичната хирургия у нас.

Това всъщност обяснява и последното видео на Рашия 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko pinned and featured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...