Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, stereoto_ каза:

image.png.f1c0971c5c111b9d4e8f298c8e4eeca5.png

Какво им става на тия жени на дърти години ? 

 

@foxy_vd Ти, какво ще кажеш ? Каза ли й, че не прилича на нищо в профил?

Найстина е грозна в профил. Защо за Бога го направи тая жена?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Да не види нещо от Преслава. Аз като ви казвам, че е обсебена, вие не вярвате.

Време е да направят дует с име "Ново начало"  или "Промяната", но трябва са дуе под надслов "Джаксън Two".

  • Haha 6

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То на нея наистина и беше нужно, милата много грозен нос имаше... но и тя прекали с корекциите...  а какво став а с нея, нещо се беше изпокарала с мъжа си бившия

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, stereoto_ каза:

Време е да направят дует с име "Ново начало"  или "Промяната", но трябва са дуе под надслов "Джаксън Two".

Къде забравяш Галена, Емилия и Лидия? Направо квартет.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

На Таня ни Боева е най-сполучливата операция. 

https://www.hiclub.bg/Article/6754280

Много долна се оказа Камелия, Таня ни Боева от години припечелва като се представя за Кама по участия, а тя да земе да си отреже носа да и развали бизнеса. 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

Много долна се оказа Камелия, Таня ни Боева от години припечелва като се представя за Кама по участия, а тя да земе да си отреже носа да и развали бизнеса. 

Имаха някакъв спор и за фотосесия с голи мъже за фон. Хъ-хъ

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа: Никога не съм ползвала Photoshop

1069758.jpg

"Никога не съм обработвала снимките си с фотошоп". Това поразително признание направи певицата Андреа в отговор на въпрос на свой почитател в Инстаграм. Отговорът й предизвика искрен смях, тъй като от години бившата половинка на Кобрата е наричана повелителката на фотошопа. Неведнъж нейни последователи са я уличавали в изкривени плочки, изпуснати дебели пръсти като кебапчета или пропуснати за редакция извивки по тялото, както и дори липсващо ухо. 

Покрай проблемите с Кубрат Пулев, Андреа е отключила хормонално заболяване, което доведе до рязкото качване на килограми и системните подигравки от колежки, фенове и дори роднини. Напоследък певицата се е взела в ръце и е успяла да смъкне цели 10 килограма и то само за месец. 

Нейни приятелки издадоха, че тя все още тъгува за Кобрата, но е решила да вземе живота си в ръце и да не пропилява шансовете си за щастие и прогрес. В момента изпълнителката работи по нова песен и има желание да се завърне с пълна сила в музикалния бизнес.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го намирам за напълно обяснимо това явление при Камелия и да се подлага на опредации. Не забравяйте, че е жена на 50 г, а когато стигнеш до това число, някои се комплексират и започват да променят себе си по всякакъв начин. Страх ги е от стареенето, но този процес никой не може да го спре.  Друг е въпросът е, че ринопластиката в нейния случай не е необходим, носът е един от най-важните неща ,за това как ще изглежда цялостно лицето и когато публиката вече те е приела по начина, по който изглеждаш, не виждам смисъл.

След подобна интервенция ,са небходими от една до две години, за да се възстановиш напълно.. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Друг е въпросът е, че ринопластиката в нейния случай не е необходим, носът е един от най-важните неща ,за това как ще изглежда цялостно лицето и когато публиката вече те е приела по начина, по който изглеждаш, не виждам смисъл.

Вместо да си го застрахова, тя го сменя... 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, чушка. каза:

Аз го намирам за напълно обяснимо това явление при Камелия и да се подлага на опредации. Не забравяйте, че е жена на 50 г, а когато стигнеш до това число, някои се комплексират и започват да променят себе си по всякакъв начин. Страх ги е от стареенето, но този процес никой не може да го спре.  Друг е въпросът е, че ринопластиката в нейния случай не е необходим, носът е един от най-важните неща ,за това как ще изглежда цялостно лицето и когато публиката вече те е приела по начина, по който изглеждаш, не виждам смисъл.

След подобна интервенция ,са небходими от една до две години, за да се възстановиш напълно.. 

Ринопластиката не е подмладяваща процедура. На нея се подлагат най-вече млади жени, а не такива вече в климактериум.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама и тя доказа,че няма много акъл. На дърти години да се орезили така.. как си правят сами тия извращения със себе си не знам. Прес може да е спокойна,че вече не е с най-гадният и несаразмерен нос...

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, stereoto_ каза:

Един неоценен трак от поп-фолк простаците, слушащи жанра! ❤️ 

От мен е оценен и съм избухвал на него в чалготека, хъ-хъ. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, THE IIconic каза:

По Планета ХД дават концерта "20 години Пайнер". Пуснаха Магда, Есил и Андреа за сега.

Цяла България гледа БТВ/НОВА, ти Планета. Мачкаш, мило!!!

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Камс обаче хич не е забравила как се привлича внимание. На 4 април 2021 най-обсъжданите теми в България са изборите и... новия нос на Камелия.

Никой, освен хората тук, не обсъжда новия нос на Кама. Още повече, че много хора не я различават от Емилия! Камелия не е Преслава, за да е масово разпознавана от народа!  

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko pinned and featured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...