Jump to content



Въпроси, предложения и коментари - Обща тема


Препоръчани коментари

преди 39 минути, asylum каза:

Едва ли само те забелязват как логиката ти издиша. И аз щях да пиша, но вече ме бяха изпреварили. Смятай още колко хора си го мислят. Къде е логиката на това да защитаваш всевъзможни права, а да пиратстваш и ограбваш труда на хората? Наистина доста се изненадах от признанието ти. И аз се сетих как беше трил някакви линкове, забравих на кой артист, пък наскоро лично качи албума на Теди Александрова, което също ме шокира. Сега стига мрънка. 

Подобно на колегите ти, си служиш с ad hominem. Т.е. атакуваш личността, вместо аргумента. Ако не разбираш защо това е грешно, мисля че разговорът ни е приключен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Fast каза:

Подобно на колегите ти, си служиш с ad hominem. Т.е. атакуваш личността, вместо аргумента. Ако не разбираш защо това е грешно, мисля че разговорът ни е приключен.

То разговор с теб поначало не започва, камо ли да се развие - приключен е предварително ;) Латерна. При това, обичаща генерализациите и слагането под общ знаменател:D

И в случая не става въпрос за никаква личност, тъй като твоята е разпадната, ако някога е била формирана. Дадох ти пример за непоследователното ти поведение - триеше линкове за песни, а впоследствие качи цели албуми, също така гордо заяви, че пиратствуваш като цяло. Тук коментирах поведение (неконсистентно такова), не личност. Колкото и да увърташ да се опитваш да се изсулиш и изпързаляш другите, утешавайки болно его и демонстрирайки нарцисизъм, опитите ти са импотентни. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, asylum каза:

То разговор с теб поначало не започва, камо ли да се развие - приключен е предварително ;) Латерна. При това, обичаща генерализациите и слагането под общ знаменател:D

И в случая не става въпрос за никаква личност, тъй като твоята е разпадната, ако някога е била формирана. Дадох ти пример за непоследователното ти поведение - триеше линкове за песни, а впоследствие качи цели албуми, също така гордо заяви, че пиратствуваш като цяло. Тук коментирах поведение (неконсистентно такова), не личност. Колкото и да увърташ да се опитваш да се изсулиш и изпързаляш другите, утешавайки болно его и демонстрирайки нарцисизъм, опитите ти са импотентни. 

Какво общо имам АЗ и поведението ми с основния аргумент "дали е правилно да се пиратства"? По твоята логика не би трябвало да има вегани и защитници на животни, защото Хитлер е бил такъв. Или се аргументирайте като хората, или изобщо не си правете труда да се аргументирате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Какво общо имам АЗ и поведението ми с основния аргумент "дали е правилно да се пиратства"? По твоята логика не би трябвало да има вегани и защитници на животни, защото Хитлер е бил такъв. Или се аргументирайте като хората, или изобщо не си правете труда да се аргументирате.

Вчера ядох веган храна. Тва са пълни глупости и е по скъпа. Тва общество съвсем изперка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Какво общо имам АЗ и поведението ми с основния аргумент "дали е правилно да се пиратства"? По твоята логика не би трябвало да има вегани и защитници на животни, защото Хитлер е бил такъв. Или се аргументирайте като хората, или изобщо не си правете труда да се аргументирате.

Основния аргумент в този конкретен случай не е за или против пиратството, а как не вървиш да защитаваш правата на сички останали, но не и на хората, полгащи интелектуален труд. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Основния аргумент в този конкретен случай не е за или против пиратството, а как не вървиш да защитаваш правата на сички останали, но не и на хората, полгащи интелектуален труд. 

Основната тема не е акцентирана върху мен или личността ми, а дали стрийваме или пиратстваме филми/сериали, и нямате основание да ги намесвате, където не им е мястото, още по-малко позовавайки се на неморални похвати като употребата на логически грешки. Изказал съм мнение като всички останали. Не е специално признание, защото никога не съм го крил. Форумът е основан като пиратски, а множеството линкове, които съм споделял през годините е една от главните причини да стана и да се задържа като модератор толкова време, и да поведа в последната анкета. Да има анти пирати в едно от първите кътчета за сваляне на попфолк музика е позорно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Fast каза:

Основната тема не е акцентирана върху мен или личността ми, а дали стрийваме или пиратстваме филми/сериали, и нямате основание да ги намесвате, където не им е мястото, още по-малко позовавайки се на неморални похвати като употребата на логически грешки. Изказал съм мнение като всички останали. Не е специално признание, защото никога не съм го крил. Форумът е основан като пиратски, а множеството линкове, които съм споделял през годините е една от главните причини да стана и да се задържа като модератор толкова време, и да поведа в последната анкета. Да има анти пирати в едно от първите кътчета за сваляне на попфолк музика е позорно.

Никой тук не е антипират, но ти се изкарваш много принципен, а се оказа лицемер. Имаме право да коментираме, да се изненадваме в тоя форум. Ставаш излишно нападателен. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Никой тук не е антипират, но ти се изкарваш много принципен, а се оказа лицемер. Имаме право да коментираме, да се изненадваме в тоя форум. Ставаш излишно нападателен. 

От часове наред обяснявам, че аргументи като този са логически неиздържани, но на теб явно са ти станали втора природа, и ти е трудно за зацепиш. :D
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Fast каза:

От часове наред обяснявам, че аргументи като този са логически неиздържани, но на теб явно са ти станали втора природа, и ти е трудно за зацепиш. :D
 

Не ме интересуват обясненията ти. Аз съм прав. Ти не. Време беше да идеш в игнор листа. Чао. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

От часове наред обяснявам, че аргументи като този са логически неиздържани, но на теб явно са ти станали втора природа, и ти е трудно за зацепиш. :D
 

Тоя който зацепва трудно си ти, а особено ми хареса как оправдаваш собствената си несъстоятелност с липса на логика в действията и поведението си :) 

Напомняш ми на оная адвокатка на любимия ти Тръмп която обиколи де що съдилища и медии да обяснява как изборите били фалшифицирани, но когато опря ножа до кокала почна да се обяснява как нормален човек нямало да се върже на собствените и твърдения. 

Просто давам пример къде се намираш в момента, в логическа посока, преди да ти сложа игнора. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам един pattern, който се повтаря в 99% от случаите.

1) Дебнете ме да изкажа мнение по някакъв въпрос, без значение какъв.
2) Един от членовете на пакета ми се нахвърля позовавайки се на ирационални, но убедителни за масовката аргументи, защото удрят пряко в емоционалния мозък. Тези аргументи са предварително заредени с крайно заключение, обикновено че (уж) притежавам негативни личностни черти като лицемерие, двуличие и тн. След което се надушвате и публикувате сходни мнения.
3) Разбира се, правя опити да се защитя, но понеже не излъчвам нуждата от странична помощ, а около мен няма ясно дефиниран приятелски кръг, а по-скоро е разпръснат, отстрани изглежда че се обяснявам и оправдавам.

А можехте да си спестите толкова много време, енергия и нерви, ако ме бяхте добавили в игнор листата си още преди време, вместо да правите толкова евтини и прозрачни опити да ме унизите, дискредитирате и пропъдите. Как очаквате да водя нормални разговори с вас, ако имате преднамерено лоши намерения, и виждате само черно и бяло? Това е все едно да биеш инжекции на мъртвец.

Надявам се постовете, които пиша в последните месеци да служат за бъдеща референция, ако на други потребители им се наложи да се сблъскват с вас и методите ви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Fast каза:

Забелязвам един pattern, който се повтаря в 99% от случаите.

1) Дебнете ме да изкажа мнение по някакъв въпрос, без значение какъв.
2) Един от членовете на пакета ми се нахвърля позовавайки се на ирационални, но убедителни за масовката аргументи, защото удрят пряко в емоционалния мозък. Тези аргументи са предварително заредени с крайно заключение, обикновено че (уж) притежавам негативни личностни черти като лицемерие, двуличие и тн. След което се надушвате и публикувате сходни мнения.
3) Разбира се, правя опити да се защитя, но понеже не излъчвам нуждата от странична помощ, а около мен няма ясно дефиниран приятелски кръг, а по-скоро е разпръснат, отстрани изглежда че се обяснявам и оправдавам.

А можехте да си спестите толкова много време, енергия и нерви, ако ме бяхте добавили в игнор листата си още преди време, вместо да правите толкова евтини и прозрачни опити да ме унизите, дискредитирате и пропъдите. Как очаквате да водя нормални разговори с вас, ако имате преднамерено лоши намерения, и виждате само черно и бяло? Това е все едно да биеш инжекции на мъртвец.

Надявам се постовете, които пиша в последните месеци да служат за бъдеща референция, ако на други потребители им се наложи да се сблъскват с вас и методите ви.

Не им обръщай внимание,дори спри да четеш в тоя раздел.😀

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto в други форуми съм виждала опцията да се ограничи double posting-a, т.е. ако последният коментар е твой, не можеш да пишеш в темата, докато не пише и друг. Може обаче да си редактираш поста до безкрай.

Възможна ли е такава опция и тук? Би спряло монолозите за неща, които не са интересни на повечето хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

@meleto в други форуми съм виждала опцията да се ограничи double posting-a, т.е. ако последният коментар е твой, не можеш да пишеш в темата, докато не пише и друг. Може обаче да си редактираш поста до безкрай.

Възможна ли е такава опция и тук? Би спряло монолозите за неща, които не са интересни на повечето хора.

Има теми, в които не се пише редовно и това би ограничило активността им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Има теми, в които не се пише редовно и това би ограничило активността им.

А ако се направи в определени раздели или теми? :P 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto Аз имам предложение да предната страница да излиза по една анкета, ако може, и да се менкат автоматично на рилоуд, вместо както е в момента някой път по 3. Щот съм напът да се съглася с Туцето как форума не може да се намери, особено ако е някоя по-длъжка, та кво остава за темата за Рики. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърде много за скролване на началната страница. По едно време, преди около месец, не можех да търся и в разделите, така че знам какво има предвид Танчето. Например, отивах в поп-фолк и оттам се опитвах да ида във Видеоклипове, но не се получаваше. После пък от видеоклипове не можех да се върна към попфолк, може нещо връзките да са били счОпени, не знам. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
преди 7 часа , Fast каза:

Можеш ли да върнеш разделите както си бяха? Много е досадно с тези чек боксове. 

Ако правилно разбирам си цъкнал на началната страница иконката за флуид. Намира се до бутона "Създай нова тема" на началната страница. Оттам може да промениш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

@meleto Отново ми направи впечатление как нови теми тотално са изпаднали извън борда. Панела с популярните в момента по скоро ограничава форума до и без това активните 2-3 теми +/- ако има някоя по-голяма премиера. 

Алтернативно предлагам просто да се съкрати броя на основните раздели - повечето и без друго не са активни към днешна дата. малко раздели, повече видимост къде има активност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Lelqtian каза:

@meleto Отново ми направи впечатление как нови теми тотално са изпаднали извън борда. Панела с популярните в момента по скоро ограничава форума до и без това активните 2-3 теми +/- ако има някоя по-голяма премиера. 

Алтернативно предлагам просто да се съкрати броя на основните раздели - повечето и без друго не са активни към днешна дата. малко раздели, повече видимост къде има активност. 

Дай пример как да бъдат редуцирани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е отблъскваща началната страница. Също многократно съм се отказвал да пускам теми, защото си мислех, че поради бъг тази функция е отпаднала, а впоследствие установих, че първо трябва да скролна многобройни "популярни теми" и други предложения, преди да стигна до панела за публикуване на тема. Това го намирам за небивало. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Дай пример как да бъдат редуцирани.

image.png.80e51a0efaaa1766f38e6a181a646beb.png

Новости, въпроси и предложения се преименува на За форума (евенентуално "За форума - новости, въпроси, предложения"). Минава в същата секция като Зона Рамания. 

Правила е подфорум в горната секция

 image.png.356a15ab43eed7e6b515b65990cc9edb.png

Световна и Балканска музика да се мърджнат. Чалгавизия в Други. 

Евровизия от клуб може да стане отделен подраздел в "Световна". 

Българска поп спокойно може да се претопи и тя в поп-фолка, напълно в тон с действителността ;) 

image.png.b0dd1e53791944796b7af7b83007caf6.png

Зона и Общи отдавна нямат особена разлика помежду си, могат да се слеят. 

Начална страница за новини по-настоящем нямаме, може да е под-форум на мърджнатите Зона и общи. 

Клуба с анкетите може да стане своя собсвена секция. 

На прима виста е това горе долу. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Lelqtian каза:

image.png.80e51a0efaaa1766f38e6a181a646beb.png

Новости, въпроси и предложения се преименува на За форума (евенентуално "За форума - новости, въпроси, предложения"). Минава в същата секция като Зона Рамания. 

Правила е подфорум в горната секция

 image.png.356a15ab43eed7e6b515b65990cc9edb.png

Световна и Балканска музика да се мърджнат. Чалгавизия в Други. 

Евровизия от клуб може да стане отделен подраздел в "Световна". 

Българска поп спокойно може да се претопи и тя в поп-фолка, напълно в тон с действителността ;) 

image.png.b0dd1e53791944796b7af7b83007caf6.png

Зона и Общи отдавна нямат особена разлика помежду си, могат да се слеят. 

Начална страница за новини по-настоящем нямаме, може да е под-форум на мърджнатите Зона и общи. 

Клуба с анкетите може да стане своя собсвена секция. 

На прима виста е това горе долу. 

Няма проблем, но това няма да реши губенето на теми. По-скоро си мисля някак да скрия списъка с всичките форуми и на началната страница да се появяват само актуалните теми. 100-200, не знам колкото може. 

Не знам колко хора търсят тема, влизайки в даден раздел?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...