Jump to content



Въпроси, предложения и коментари - Обща тема


Препоръчани коментари

Току що, Fast каза:

Де да беше само той..

Ами, ето, виждаш какво постигаш с провокацията си - спекулации. Ако имаш да казваш нещо, кажи го. Стига недомлъвки. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Помислих че си я зачеркнал. Пуснах нова. Сложи я пак до 22, ако е възможно

Всъщност в реалния живот съм спокоен през повечето време. :D Защо си си внушил, че когато отварям тези теми става дума за мен? Правя хипотези и теоризирам, защото имам реална представа на какво са способни някои от потребителите тук. В определени моменти ми идва музата, както и сега. 

А в онлайн среда не си ли спокоен?

Ставаше дума за емоционалния ти коментар, в който се вкарваш във филма, че съм  затворил темата, защото не искам, дискредитирам или забранявам дискусия по въпроса, че даже и намеси политики, фобии, настроения.  Може да ми лепиш какъвто искаш етикет, ама в тоя форум не се сещам дискусия дето да е била забранена от мен. И това твое действие беше параноично...и необмислено.

Сетих се за Кондома, дето вечно мислеше, че всички са срещу него и го саботират. 

Тоест въобще не визирах съдържанието на предложенията (в темата е моето мнение по въпросите).

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Не се ли планира фунцкия за триене на коментари?

Ако е от страх от злоупотреба, поне може да изписва на кого е бил изтритият коментар, също и че е изтрит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , lucellent каза:

Не се ли планира фунцкия за триене на коментари?

Ако е от страх от злоупотреба, поне може да изписва на кого е бил изтритият коментар, също и че е изтрит. 

А защо трябва да се трият коментари?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , meleto каза:

А защо трябва да се трият коментари?

Например аз вчера обърках раздела, или ако съм постнал нещо, което вече някой друг го е направил, но не съм погледнал... трябва да редактирам на нещо друго и после хората да се чудят що съм го направил

вместо просто да има опция да го изтрия

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , lucellent каза:

Например аз вчера обърках раздела, или ако съм постнал нещо, което вече някой друг го е направил, но не съм погледнал... трябва да редактирам на нещо друго и после хората да се чудят що съм го направил

вместо просто да има опция да го изтрия

Мисля, че преди (по времето на момо) имаше такава опция и се злоупотребяваше.

Респектите имат право да си крият постовете, те обаче остават видими за модератори.

Винаги можеш да редактираш с "обърках раздела", "двоен пост" и т.н. Или в краен случай да си репортнеш коментара и в описанието да помолиш някой модератор да го изтрие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

@omline е нарушил т. 1.3 и т. 1.8. 

преди 44 минути, omline каза:

Ако си търсите прилежно натикване в кутийки на каквото и да е в този живот, Фаста винаги е насреща, да си знаете.

 

Цитат

1.3 За спам се приемат всички текстове, които не съдържат най-малко едно изречение или такива извън основната тема (и/или дискусия).

Цитат

1.8 Ако нямате мнение или то се припокрива с това на друг потребител, който вече е изразил същото, използвайте бутона за реакции в сайта. Не се толерират коментари, които нямат аргументация.

Това е безобидна анкета, където никъде и по никакъв начин не е замесена личността ми. 

@meleto Нека напомня, че той вече е бил санкциониран за сходно действие. От декември до април, мисля че е имал достатъчно време да си вземе поука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto защо не реагираш? Мина седмица. Тежестта на нарушението не е толкова от значение, колкото фактът, че го е извършил напълно съзнателно, докато все още е модератор. Тяхната функция е да следят за спазването им. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Поради някаква причина масово се пускат теми за чалга в "Световна музика", не знам дали е от проблем с ориентирането между разделите или нещо друго:

 

https://www.ramania-bg.com/forum/85-видеоклипове/

 

Добре ще е и да се преместят 🙂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Поради някаква причина масово се пускат теми за чалга в "Световна музика", не знам дали е от проблем с ориентирането между разделите или нещо друго:

 

https://www.ramania-bg.com/forum/85-видеоклипове/

 

Добре ще е и да се преместят 🙂

Нима искаш да кажеш че вселенски чалга хитове като Бомба на Ванчето не са част от световното музикално наследство? Скандално. 

ПС - Световна музика е по-отпред, и "Видеоклипове" е секция, която се вижда директно, докато Поп-фолк е под раздел на Българска, и съответно тази секция Видеоклипове не се вижда от заглавната страница. 

image.png.74b7a8f1b5b9bedd5daa1d1d37f92c8c.png

Алтернативно, по същата логика, ако се ползва бутона "Създай нова тема",  световните клипове са избираеми поне 2 клика по-рано ;)

image.png.019e2186073ef32ebf9185109b807149.png

Не смятам че има нужда от поправяне? И без това никой не пуска теми за клипове с Световна музика, но ако администрацията държи, секциите за Видеоклипове в Българска поп-фолк и поп-музика могат да бъдат сляти и изведени като собствена под-секция на Българска музика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

Поради някаква причина масово се пускат теми за чалга в "Световна музика", не знам дали е от проблем с ориентирането между разделите или нещо друго:

 

https://www.ramania-bg.com/forum/85-видеоклипове/

 

Добре ще е и да се преместят 🙂

Миналия месец отправих предложение по този повод, но както всички предложения в този форум, остана подминато.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Fast каза:

Миналия месец отправих предложение по този повод, но както всички предложения в този форум, остана подминато.

 

Всички твои предложения. Никой не иска форума да е клон на Министерството на Истината. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Всички твои предложения. Никой не иска форума да е клон на Министерството на Истината. 

Но аз не съм искал някакви специални и невиждано-нечувани неща. Всички социални мрежи, и малкото останали големи западни форуми ограничават разпространяването на дезинформация, психологическия тормоз и различните форми на вербална агресия по някакъв начин, и се разграничават от извършителите. При отсъствието на подобни регулации, персонажите от тъмната (нарциси, психопати, макиавелисти) лесно завземат всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конят преди каруцата. Първо размисли около вдигае на активността, а евентуалната поява на нежелани елементи ще бъде адресирана когато е необходимо.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
От 8.06.2022 г. от 14:33, meleto каза:

Дали да не слеем всички форуми - световна, чалга, поп, сръбско? Нито има нови теми в разделите, че да става объркване.

Според мен е окей, ама продължават да се бъркат разделите (по неясна за мен причина) и темите за новите чалгии са в Световна музика, има и дублирани теми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Според мен е окей, ама продължават да се бъркат разделите (по неясна за мен причина) и темите за новите чалгии са в Световна музика, има и дублирани теми.

Много ще ти отива да си модератор :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Според мен е окей, ама продължават да се бъркат разделите (по неясна за мен причина) и темите за новите чалгии са в Световна музика, има и дублирани теми.

Така е.
Преди новите клипове на поп-фолк изпълнители си бяха в раздела за видео клипове на тази музика, не на световната. Няма нищо общо. Защо се пускат клипове там? Световната музика е съвсем различна от песни като "Третият джин", новата песен на Лео с онези двечките и други, които трябва да се преместят в поп-фолк раздела.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, meleto каза:

Много ще ти отива да си модератор :) 

Може би ще бъде добре, когато не се събират достатъчно кандидати за нови модератори, удължаването на мандатите на настоящите да бъде максимум три месеца, и активно да се търсят нови, независимо колко провалени теми има. Ако от първия път не стане, ще стане от втория, четвъртия, петия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DevilWish каза:

Така е.
Преди новите клипове на поп-фолк изпълнители си бяха в раздела за видео клипове на тази музика, не на световната. Няма нищо общо. Защо се пускат клипове там? Световната музика е съвсем различна от песни като "Третият джин", новата песен на Лео с онези двечките и други, които трябва да се преместят в поп-фолк раздела.

Няма как да се модерира детайлно, при положение че @pechenko вече не разполага с това време да стои често тук, а @omline е тромав, апатичен бюрократ, който просто заема поста, не върши нищо съществено и дори не се интересува от настоящата чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Fast каза:

Може би ще бъде добре, когато не се събират достатъчно кандидати за нови модератори, удължаването на мандатите на настоящите да бъде максимум три месеца, и активно да се търсят нови, независимо колко провалени теми има. Ако от първия път не стане, ще стане от втория, четвъртия, петия. 

Е, те не са получили 1 година продължение. Пак ще има тема, но като гледам не са се появили кандидати. Няма смисъл да "изморяваме" всички с теми, ако няма потенциални кандидатури.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

Е, те не са получили 1 година продължение. Пак ще има тема, но като гледам не са се появили кандидати. Няма смисъл да "изморяваме" всички с теми, ако няма потенциални кандидатури.

Откъде знаеш, че няма кандидати, при положение че не си пуснал темата? Не мисля че като набираш модератори изморяваш останалите. Според мен един от факторите за провала на предната тема, е че я пусна като чиста формалност, без да я рекламираш или говориш за нея където и да било.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Откъде знаеш, че няма кандидати, при положение че не си пуснал темата? Не мисля че като набираш модератори изморяваш останалите. Според мен един от факторите за провала на предната тема, е че я пусна като чиста формалност, без да я рекламираш или говориш за нея където и да било.

Звучи добре, до момента, в който не се замислиш върху въпроса: ЗАЩО е необходимо да се рекламира? Не е ли логично, ако си активен във форума и имаш желание - да следиш темите и да видиш, когато се пусне такава тема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Звучи добре, до момента, в който не се замислиш върху въпроса: ЗАЩО е необходимо да се рекламира? Не е ли логично, ако си активен във форума и имаш желание - да следиш темите и да видиш, когато се пусне такава тема?

Защо спориш с човек, който иначе не поства хич, но по темите за форумно управление е първа писта? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...