Jump to content



Въпроси, предложения и коментари - Обща тема


Препоръчани коментари

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Това е така, но няма какво да коментирам. Нека съм глупак, простак и досадник. Мнението на индивида след "дискусията" не ме вълнува. Както виждаш аз спрях комуникацията още там. Нито отговорих на провокациите, нито на останалите бръщолевения. 

Явно е прекалено запален фен на чалга певицата Х. Да се оправя и той, както и мелето. Иначе аргумента му е, че съм глупав защото не знам наизуст творчеството на определена чалга дива, а изразявам мнение. Безумно... 

Освен това, ти си дама, даже гранддама! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Освен това, ти си дама, даже гранддама! 

Това няма значение, дали съм дама, джентълмен или травестит ала Елза Парини. Смешно е да се връзваме за некви чалга диви. Днес например слушам цял ден Мара, но не я понасям. Утре ще й забравя всички песни отново. Идеята ми е, че ако изкажа мнение или редица от такива е защото общия привкус от изпълнителя е такъв.

Наистина смятам, че някои фенове не са ги виждали извън форума в свободна обстановка. Елементарни и арогантни хора, които не заслужават цялата тази обич. Песните им са само за забавление. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Fast каза:

В първия цитат си заключил че @WindWalkerMonk е глупав, защото си предположил че прави аргумент преди да е прочел книгата, а във втория че пише простотии. Т.е. квалифицирал си го като "глупак, който пише простотии" . 

Не ми отговори на въпроса - ако ти кажа, че си постъпил тъпо, значи ли че ти казвам, че си тъпак?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Това няма значение, дали съм дама, джентълмен или травестит ала Елза Парини. Смешно е да се връзваме за некви чалга диви. Днес например слушам цял ден Мара, но не я понасям. Утре ще й забравя всички песни отново. Идеята ми е, че ако изкажа мнение или редица от такива е защото общия привкус от изпълнителя е такъв.

Наистина смятам, че някои фенове не са ги виждали извън форума в свободна обстановка. Елементарни и арогантни хора, които не заслужават цялата тази обич. Песните им са само за забавление. 

Какво съвпадение - и аз слушах Мара. Любимо

https://www.vbox7.com/play:b7f51a17

Но бих й се изхрачил в лицето. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Не ми отговори на въпроса - ако ти кажа, че си постъпил тъпо, значи ли че ти казвам, че си тъпак?

А ти продължаваш да игнорираш първия цитат, който е основа на доклада. Преди да кажеш че мнението му е тъпо, ти си го нарекъл глупак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.09.2021 г. от 16:38, omline каза:

А да ти прави впечатление, че постовете ти са предимно свързани с това каква Е и какво е върнала, на някой лигльо, който за 5 минути се е почувствал велик? Или това, че тук хора, които имат много по-широк поглед над нещата, които ПРАВИ и Е като изпълнител отколкото ти, говорят доста по-обрано от теб? Или пък това, че само глупак влиза в разговор за книга (например) без да си е дал труда поне да я разгърне?

преди 11 минути, Fast каза:

А ти продължаваш да игнорираш първия цитат, който е основа на доклада. Преди да кажеш че мнението му е тъпо, ти си го нарекъл глупак.

Къде съм го нарекъл глупак бе, мой? Ти нормален ли си? 

1. Пак да кажа "книгата" беше метафора.

2. Естествено, че не съм му го казал случайно - но това, че съм теоретизирал какъв човек може да се нарече "глупак" и ти (или пък той) си го припознал като този човек, не е нарушение на правилата. Ти хич не му правиш услуга в момента, осъзнаваш ли го? 

 

 

 

Това, което ти казвам може да бъде обобщено в един виц.

- Ако чернокож влезе в Черно море, какъв ще излезе?

- ......

- Мокър, расист такъв.

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Това е така, но няма какво да коментирам. Нека съм глупак, простак и досадник. Мнението на индивида след "дискусията" не ме вълнува. Както виждаш аз спрях комуникацията още там. Нито отговорих на провокациите, нито на останалите бръщолевения. 

Явно е прекалено запален фен на чалга певицата Х. Да се оправя и той, както и мелето. Иначе аргумента му е, че съм глупав защото не знам наизуст творчеството на определена чалга дива, а изразявам мнение. Безумно... 

Не е нужно. Въпросът е друг. Както е видно, @omline не може, а и може би не иска да си контролира импулсите, което е фундаментално за качественото модериране. Към момента не изпълнява няколко от изискванията и условията като:
 

Цитат
  • Не се търсят хора, които не спират да мрънкат, вместо да се аргументират защо дадено нещо не им харесва. Доводи се искат!
  • Не трябва да не допускате, дори под афект, да обиждате или нарушавате правилата. Вашите средства за справяне с проблема са правилата. 
  • Спрете да се зачислявате към група - групата на "Преслините", "Галенови", "Иванови".. и т.н. Когато сте модератори сте над фенските пристрастия.


Ако не забележа подобрение от него, ще имам пълното основание да започна процедура по сваляне на правата му, а не желая да се стига дотам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, omline каза:

Не ми отговори на въпроса - ако ти кажа, че си постъпил тъпо, значи ли че ти казвам, че си тъпак?

И @meleto - Не хранете метафорично бътхъртнатия трол. Поне се надявам да е метафорично, а не се кръв горкия вече пореден месец след форумните избори. 

Така и така съм те тагнал, кви са шансовете да увеличиш размера на прилаганите файлове от 0.2 мб? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Andrew Cunanan. каза:

Абсурдно е човек с хомофобски и ксенофобски наклонности да е модератор.

 

На същото мнение съм, но Мелето иска да се дава шанс и на такива потребители, защото го приема за "различно мнение". Негова си работа, стига да може да ги държи в релси, защото тук има много ЛГБТ хора, и може да се стигне до ненужни конфликти и агресия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

И @meleto - Не хранете метафорично бътхъртнатия трол. Поне се надявам да е метафорично, а не се кръв горкия вече пореден месец след форумните избори. 

Така и така съм те тагнал, кви са шансовете да увеличиш размера на прилаганите файлове от 0.2 мб? 

Мисля че модерирах предостатъчно и не смятам да се кандидатирам за следващите избори, но съм отделил твърде много време и усилия за този форум за да остана безразличен към безредиците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Fast каза:

На същото мнение съм, но Мелето иска да се дава шанс и на такива потребители, защото го приема за "различно мнение". Негова си работа, стига да може да ги държи в релси, защото тук има много ЛГБТ хора, и може да се стигне до ненужни конфликти и агресия.

Видяхме "мнението" на Мелето какво е и колко е акуратно след като прогони двигателя на този форум - Даниел. Утре може да назначи психичноболни, убийци, крадци или нацисти за модератори, само заради тяхното "различно мнение", резултатът е явен под формата на - никога не съм виждал този форум толкова празен и непосещаван.

Сам, каквото си направиш, дори най-големият ти враг не може да ти стори. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички плюят Бойко и искат оставката му - печели народния "спасител" Слави, в резултат - от 5 месеца няма правителство и не се очертава да има такова, избрано от народа, броят на избирателите спада драстично на под 50% от жителите на страната, всички са разочаровани;

Всички плюят Фаст и искат оставката му - печели народния "спасител" Омлайн, в резултат - форума се изпразва и удря дъното по активност, както никога от самото си създаване до този момент. 


 :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте да се успокоим хора. Не е чак такава драма. Все за някои хора ще съм глупак. Не може да се харесваме от всички. Тук говоря на принципно ниво. Вчера четох, че смятат и книгата на Марк Аврелий за глупост. Даже една жена я беше нарекла тоалетна хартия. Не е станало кой знае какво. Просто в такава ситуация и потребителя има права да реши докъде трябва да спре дискусията с някого. Стига толкова, да се върнем към чалга глупостите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Видяхме "мнението" на Мелето какво е и колко е акуратно след като прогони двигателя на този форум - Даниел. Утре може да назначи психичноболни, убийци, крадци или нацисти за модератори, само заради тяхното "различно мнение", резултатът е явен под формата на - никога не съм виждал този форум толкова празен и непосещаван.

Сам, каквото си направиш, дори най-големият ти враг не може да ти стори. :) 

По-скоро грешката му беше, че го върна в началото. Забавен и приятен е на повърхността, но е склонен към емоционална злоупотреба. Обиждал ме е, и клел мен и мои роднини заради пълни субективности (фенски различия, наказания които е сметнал за "несправедливи" или лични, въпреки че не е било така). Така и не ми се извини, въпреки че не съм му направил нищо. Колкото до различното мнение наистина е голям парадокс. В една държава когато оставиш някой, който е "нетолерантен" да си развява коня твърде много, той убива "толерантните" заедно с тяхната толерантност, а "нетолерантното" общество се самоизяжда, защото винаги трябва да се поддържа враг. Т.е. дистопия. За това по-оптимално решение е (по възможност) да не се дава трибуна на такива хора. 

преди 2 часа , omline каза:

Все ми е на акъла, че не щеш да се стига дотам. ;)

 

Подобна процедура е предназначена за много крайни случаи, когато са се натрупали системни злоупотреби. Ако се научиш да уважаваш начина на работа който дълги години сме градили с колегите, няма да имаш проблеми. Никога не е късно. Може и втори мандат да изкараш. Кой знае. За мен личността не е централна, а поведението и мотивите. Така или иначе ти е даден шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

Все ми е на акъла, че не щеш да се стига дотам. ;)

@meleto Достатъчно ли се обяснявах? Има ли нужда от още?

Не е въпросът в обясненията, а в начина, по който го правиш. Ако има проблем е, че не разбираш или не искаш да разбереш гледната точка на останалите, които по нормален начин ти казват, че като модератор трябва да имаш смекчен тон. Наистина е тъпо да квалифицираш постове или групи от хора като "тъпи". По този начин не показваш уважение към опонентите. И някак не приляга на модератор подобен език. Поне така виждам нещата.

преди 2 часа , Lelqtian каза:

И @meleto - Не хранете метафорично бътхъртнатия трол. Поне се надявам да е метафорично, а не се кръв горкия вече пореден месец след форумните избори. 

Така и така съм те тагнал, кви са шансовете да увеличиш размера на прилаганите файлове от 0.2 мб? 

Какво се опитваш да качиш, че е над 200кб? Мисля, че за група Респект беше половин мегабайт.

преди 1 час , Fast каза:

На същото мнение съм, но Мелето иска да се дава шанс и на такива потребители, защото го приема за "различно мнение". Негова си работа, стига да може да ги държи в релси, защото тук има много ЛГБТ хора, и може да се стигне до ненужни конфликти и агресия.

Именно. Точно към това се стремя - да удовлетворя очакванията на всички страни. Грешката ми беше, че утвърдих само 2 места за модератори на последните избори, поради липсата на кандидати на предходните.

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Видяхме "мнението" на Мелето какво е и колко е акуратно след като прогони двигателя на този форум - Даниел. Утре може да назначи психичноболни, убийци, крадци или нацисти за модератори, само заради тяхното "различно мнение", резултатът е явен под формата на - никога не съм виждал този форум толкова празен и непосещаван.

Сам, каквото си направиш, дори най-големият ти враг не може да ти стори. :) 

Кой е Даниел? И с какво съм го прогонил?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Видяхме "мнението" на Мелето какво е и колко е акуратно след като прогони двигателя на този форум - Даниел. Утре може да назначи психичноболни, убийци, крадци или нацисти за модератори, само заради тяхното "различно мнение", резултатът е явен под формата на - никога не съм виждал този форум толкова празен и непосещаван.

Сам, каквото си направиш, дори най-големият ти враг не може да ти стори. :) 

Тема за натрупания гняв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

 

Кой е Даниел? И с какво съм го прогонил?

 

 

Даниел е @VulkoIsTheBest/ЦАРвул/Кондомчо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Даниел е @VulkoIsTheBest/ЦАРвул/Кондомчо.

Аха. Не знаех, че се казва Даниел. И как точно аз го изгоних?  Интересно ми е как ги виждаш нещата отстрани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Аха. Не знаех, че се казва Даниел. И как точно аз го изгоних?  Интересно ми е как ги виждаш нещата отстрани.

Като му сложи бан, след последното му избухване.

Да, беше прокълнал някого и какво от това?! И аз кълна като дърта циганка хората, които ме наранят, ддори кълна семействата им до 9-то коляно. Е, и? Всички знаем, че с Даниел го правим от яд и гняв, а не с умисъл, просто израз на моментната ни емоция и понякога, в повечето случаи, несъстоятелност да възразим по друг начин на кощунството, извършено срещу персоните ни. И аз, и той сме запознати какво да направим и как да оформим изречението си, за да съсипе живота на опонента ни. Не съм запознат някой да е умрял след негова клетва. Мен също ме е клел, да, бях си го заслужил, откакто ме прокле той - животът ми потръгна.

Емоционален е, чувствителен, язвителен, бързо пали, но Даниел е икона за този форум и предизвиква интерес. И е изключително умен и добър човек в ежедневието си, можеш да попиташ хората от форума, на които до днес дава здравословни съвети и всеячески се опитва да помогне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Като му сложи бан, след последното му избухване.

Да, беше прокълнал някого и какво от това?! И аз кълна като дърта циганка хората, които ме наранят, ддори кълна семействата им до 9-то коляно. Е, и? Всички знаем, че с Даниел го правим от яд и гняв, а не с умисъл, просто израз на моментната ни емоция и понякога, в повечето случаи, несъстоятелност да възразим по друг начин на кощунството, извършено срещу персоните ни. И аз, и той сме запознати какво да направим и как да оформим изречението си, за да съсипе живота на опонента ни. Не съм запознат някой да е умрял след негова клетва. Мен също ме е клел, да, бях си го заслужил, откакто ме прокле той - животът ми потръгна.

Емоционален е, чувствителен, язвителен, бързо пали, но Даниел е икона за този форум и предизвиква интерес. И е изключително умен и добър човек в ежедневието си, можеш да попиташ хората от форума, на които до днес дава здравословни съвети и всеячески се опитва да помогне.

Е, все пак има някакви правила, които да се спазват, за да не става тотално свърталище на гнусно говорене. 

Жалко, че си пропуснал всички пъти, в които съм го връщал като прецедент. Дори Бонус точките дойдоха като възможност за него. 

Проблемът ми с него, ако въобще имам такъв, е... че никога не си спази думата. Обещаваше стотици пъти, че ще се промени, за да не се налага да го банвам на всеки 7-14 дни. И всеки път - едно  и също. Не знам при Момо дали си го е позволявал, но аз съм такъв, че когато многократно ме разочароват - изгубвам всякакъв интерес да бъда диалогичен и да търся път към човека.

И тези неща съм му ги казвал, да не излезе, че е зад гърба или нещо от сорта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Е, все пак има някакви правила, които да се спазват, за да не става тотално свърталище на гнусно говорене. 

Жалко, че си пропуснал всички пъти, в които съм го връщал като прецедент. Дори Бонус точките дойдоха като възможност за него. 

Проблемът ми с него, ако въобще имам такъв, е... че никога не си спази думата. Обещаваше стотици пъти, че ще се промени, за да не се налага да го банвам на всеки 7-14 дни. И всеки път - едно  и също. Не знам при Момо дали си го е позволявал, но аз съм такъв, че когато многократно ме разочароват - изгубвам всякакъв интерес да бъда диалогичен и да търся път към човека.

И тези неща съм му ги казвал, да не излезе, че е зад гърба или нещо от сорта.

От 26.04.2018 до 15.05.2021 не съм влизал във форума и нямам поглед на тези събития и затова не съм ги коментирал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...