Jump to content



Въпроси, предложения и коментари - Обща тема


Препоръчани коментари

преди 12 минути, meleto каза:

Няма проблем, но това няма да реши губенето на теми. По-скоро си мисля някак да скрия списъка с всичките форуми и на началната страница да се появяват само актуалните теми. 100-200, не знам колкото може. 

Не знам колко хора търсят тема, влизайки в даден раздел?

То хубуу да излизат само актуалните, но нова тема по настоящем няма как да влезе там. Поне не без 2 поста, което ще е невъзможно да се случи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
преди 29 минути, THE IIconic каза:

@meleto

Защо не ми дава да пусна тема в попфолк раздела, а само в "Общи приказки", "Световна музика" и "Новости, въпроси и предложения"?

А какво ти дава? Разбери, че така - не става, не може... не ми говори нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, meleto каза:

Eми натисни тая стрелкичка и виж подфорумите.

Само тези с по тъмния шрифт действат. Бг музика и разни теми изобщо не действат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Само тези с по тъмния шрифт действат. Бг музика и разни теми изобщо не действат.

А ако отвориш раздела и оттам опиташ да създадеш тема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Аз не виждам някъв проблем да се направи нова тема, работят си опциите по въпроса 

 

image.png

Не видях никакъв проблем с правата. Всички освен гостите, де...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , omline каза:

Моля феновете на Деса да си оправят малко отношението, ако обичат, защото във форума на Планета те бяха в папка "Други" и денонощно досаждаха като ЛГБТ активисти, че им се полага отделна такава. :laughing:

По каква причина намесва т.нар. "досадни ЛГБТ активисти" в странична дискусия, след като твърди че не е хомофоб? Това е очевидна провокация и търсене на конфронтация с хората, които са по-чувствителни към тази тематика. 

В предните дни индиректно се подигра с хората с увреждания, под формата на зле прикрита шега в първия пост на "Чат мания".

От 30.08.2021 г. от 21:49, omline каза:

Без обиди.

Забранени са двойното постване, постването от хора с диагнози и натрапването на теми, безинтересни за останалите потребители.


Моля следете езикът и поведението му. Като модератор, той е представително лице на форума, и подобно държание е непристойно. И тук идва въпросът, защо се е присъединил към екипа, щом намира за толкова трудно да се сдържа и спазва съобразителност, благоприличие и отзивчивост? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И докато си тече оплакването, нашият приятел (за кой ли път..) си е позволил да обижда на прост/глупав:
 

преди 9 часа , omline каза:

А да ти прави впечатление, че постовете ти са предимно свързани с това каква Е и какво е върнала, на някой лигльо, който за 5 минути се е почувствал велик? Или това, че тук хора, които имат много по-широк поглед над нещата, които ПРАВИ и Е като изпълнител отколкото ти, говорят доста по-обрано от теб? Или пък това, че само глупак влиза в разговор за книга (например) без да си е дал труда поне да я разгърне?

 

преди 8 часа , omline каза:

Ще те изчакам още малко, че явно простотията ти се спуска на порции и се налага да допълваш.

@meleto би ли взел отношение? Защо глобален модератор нарушава т. 2.2 от правилника?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Fast каза:

И докато си тече оплакването, нашият приятел (за кой ли път..) си е позволил да обижда на прост/глупав:
 

 

@meleto би ли взел отношение? Защо глобален модератор нарушава т. 2.2 от правилника?

@omline

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

Какво? :)

Не можеш просто ей така да ходиш след потребителите, и да ги наричаш простаци в прав текст, нито да се подиграваш на големи групи хора. Правилата са за всички. Титлата ти е отговорност, не привилегия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Не можеш просто ей така да ходиш след потребителите, и да ги наричаш простаци в прав текст, нито да се подиграваш на големи групи хора. Правилата са за всички. Титлата ти е отговорност, не привилегия.

Кого и къде съм нарекъл простак в прав текст?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, omline каза:

Кого и къде съм нарекъл простак в прав текст?

Защо отричаш очевидното? Нито ти е за първи път, нито за последен да използваш обидни квалификации срещу някого, но поне докато си член на екипа се опитвай да спазваш някакви норми на приличие. Модераторската агресия води до потребителска токсичност. Който помни времената с Ноле може да придобие представа. Питайте и тези, които напуснаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека и аз да кажа мнението си по въпроса. Не се засягам от хора, които се палят заради определена чалгаджийка. В крайна сметка толкова им е акъла, а някои фенове поради различни социални и не само обстоятелства са с различни ментални проблеми. Затова и се опитвам да държа диалог главно по темите.

Моят проблем е, че темите много често се местят от това, че изпълнителя Х/Y/Z е (следват определения без значение от контекста) към посока кой какво работи, как, защо, какъв е. Личността на дадения потребител не бива да се коментира в темата за Галена/Глория/Азис и т.н. освен ако той самият (потребител) не е пуснал материал в който изпълнителя е замесен по някакъв начин. Мисля, че това са правилата @meleto

Ако толкова нали някой иска да коментира специално мен си има Зона Рамания и там определени теми. Другият проблем е, че не може всички да се харесваме. Ако не тече добра комуникация може да си пропускаме мненията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.06.2021 г. от 22:39, omline каза:

Та какво по-точно да опонирам на тази тъпотия, която си написал? :D

Фокса трябвало ли е да се почувства засегнат от това мое подобно изявление?

 

И ако случайно ти кажа, че си казал нещо просто или си постъпил по просташки начин, означава ли че те наричам и простак?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Фокса трябвало ли е да се почувства засегнат от това мое подобно изявление?

 

И ако случайно ти кажа, че си казал нещо просто или си постъпил по просташки начин, означава ли че те наричам и простак?

В първия цитат си заключил че @WindWalkerMonk е глупав, защото си предположил че прави аргумент преди да е прочел книгата, а във втория че пише простотии. Т.е. квалифицирал си го като "глупак, който пише простотии" .  Нека припомня, че това също е излизало от твоята уста.

Цитат

Мен може би само БХК-то ме докарва до такова състояние с тъпотията си. При нея някак ми се ще да й кажа това дето имам да й кажа без да я ругая, щот за разлика от модераторчето, има нишан да схван

Прави ми впечатление, че "тъп/прост/глупав" ти е любимата обида.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

В първия цитат си заключил че @WindWalkerMonk е глупав, защото си предположил че прави аргумент преди да е прочел книгата, а във втория че пише простотии. Т.е. квалифицирал си го като "глупак, който пише простотии" .  Нека припомня, че това също е излизало от твоята уста.

"Тъп/прост/глупав" ти е любимата обида.

Това е така, но няма какво да коментирам. Нека съм глупак, простак и досадник. Мнението на индивида след "дискусията" не ме вълнува. Както виждаш аз спрях комуникацията още там. Нито отговорих на провокациите, нито на останалите бръщолевения. 

Явно е прекалено запален фен на чалга певицата Х. Да се оправя и той, както и мелето. Иначе аргумента му е, че съм глупав защото не знам наизуст творчеството на определена чалга дива, а изразявам мнение. Безумно... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...