Jump to content



Въпроси, предложения и коментари - Обща тема


Препоръчани коментари

Ми не виждам такава, а смятам че има нужда. И за да не са в общия чат 

@meleto Имам такова въпросче. Начи в тоя панел с популярните теми дето седи отгоре на началната страница, на къв принцип се генерира? Всмисъл има ли някви опции за човъркане. Щото някои нови теми (примерно тая на Кити) се появи буквално моментално там - ако съдя кога аз съм коментирал там, около час след първи пост и 2 коментара преди моя - докато от теми за примерно някви нови клипове с по 2-3 коментара изобщо не са се показвали там. Отделно има теми там, отзад на опашката, в които последния коментар е от преди почти 2 седмици. 

Та според зависи от опциите в наличност, може ли да се направи нещо по-въпроса? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И този списък с теми сякаш е твърде дълъг. Понякога се чудя какво правя - на началната страница ли съм, или вече съм цъкнал да видя последни коментари по разните теми от другата опция. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Lelqtian каза:

Ми не виждам такава, а смятам че има нужда. И за да не са в общия чат 

@meleto Имам такова въпросче. Начи в тоя панел с популярните теми дето седи отгоре на началната страница, на къв принцип се генерира? Всмисъл има ли някви опции за човъркане. Щото някои нови теми (примерно тая на Кити) се появи буквално моментално там - ако съдя кога аз съм коментирал там, около час след първи пост и 2 коментара преди моя - докато от теми за примерно някви нови клипове с по 2-3 коментара изобщо не са се показвали там. Отделно има теми там, отзад на опашката, в които последния коментар е от преди почти 2 седмици. 

Та според зависи от опциите в наличност, може ли да се направи нещо по-въпроса? 

 

Трябва да има поне 5 коментара самата тема. И оттам нататък, когато някой напише коментар и минава най-отгоре. Това е с цел да не излизат 20 теми с линкове. Само отключени теми се появяват там.

 

преди 56 минути, asylum каза:

И този списък с теми сякаш е твърде дълъг. Понякога се чудя какво правя - на началната страница ли съм, или вече съм цъкнал да видя последни коментари по разните теми от другата опция. 

Идеята ми е да се виждат повече теми и така да привличат вниманието. Например, ако темата със световна музика не ми е пред очите, не се сещам да поствам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Кой и на какво основание изтри моя коментар, а ония подиграватешния за това че е ясно че просто е ясно, че съм използвала текст с предвиждане, съм допуснала грешка и неговия подигравателен пост за това стои, а моя на какво основаниее изтрит????? Айде малко по сериозно, а? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Arwity каза:

Кой и на какво основание изтри моя коментар, а ония подиграватешния за това че е ясно че просто е ясно, че съм използвала текст с предвиждане, съм допуснала грешка и неговия подигравателен пост за това стои, а моя на какво основаниее изтрит????? Айде малко по сериозно, а? 

Не се трият коментари - крият се. Особено когато не са по темата и използват квалификации като "мишок". Това мога да кажа от първи прочит на ситуацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

Не се трият коментари - крият се. Особено когато не са по темата и използват квалификации като "мишок". Това мога да кажа от първи прочит на ситуацията.

А неговото къде точно е по темата? Айде да чуем? Нали сме много обективни. Къде точно е по темата??????? А неговото не е подигравателно така ли???? То за туй тоя форум все повече затъва и затъва! Дъното..... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Arwity каза:

А неговото къде точно е по темата? Айде да чуем? Нали сме много обективни. Къде точно е по темата??????? А неговото не е подигравателно така ли???? То за туй тоя форум все повече затъва и затъва! Дъното..... 

Неговите коментари също са скрити. Само че спамът е започнат от теб, обяснявайки как и по колко някой висял във форума и тн. Тук въпросът е в разминаване в чувството ви за хумор. Ако е имало обида, е трябвало да подминеш и да докладваш пост, а не да отвръщаш и то с директна нападка. 

"В коя платформа" ти е писал - дори не е обида. И е двояко написано така че да отговаря на правилата. Дали пита за трейдинг или за трендинг не става ясно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде. Подчертал грешната дума и подигравателно питал. Къде точно беше по темата? И я пак от кого е започнало? Аз съм писала за гледанията, не съм се правила на учителка (щото видиш ли някой щракнал от готовите думички) и да се правя на забавна. Издразни ме това, че неговата подигравка стоеше, а моя пост се изтри. Двойни и гнусни стандарти. Щото всички сте такива. И мен мн неща са ми смешни и аз виждам много грешки, ама не бия камбаната и не се правя на забавна на гърба на хората. И точно неговото не беше по темата, като ще има правила, да ги има за всички. А не само на хора дето им се кефим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Arwity аз скрих всички коментари вчера, но съм забравил най-първият т.е. неговият защото под него имаше и други коментари преди да почне драмата. Сори, днес като видях че си писала, върнах и го скрих. 
 

Ще ви помоля  да ползвате опцията report когато има проблем, защото и модераторите правят случайни грешки и не следят всеки коментар от-до.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

@meleto Какво можем да предприемем, когато член на екипа нарушава общия правилник, и си позволява лично отношение? 
 

преди 42 минути, omline каза:

@Fast Аз бих добавил - на какъвто и език да ми отговориш, все толкова тъпо ще звучи, така че използвай поне българския.

 

Цитат

1.12 Не се допускат коментари, в които се унижават, сравняват, иронизират или споменават потребители, когато това е обект на обида, преднамерено отношение на дискриминация и други форми на нападка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомням какво казах миналия месец, когато въпросния постъпи в длъжност.

Цитат

Имам сериозни опасения, че ще използва правомощията си, за да осмива или тормози потребителите от групите, към които има предразсъдъци. 

Екипът е лицето на форумът. Какъв пример дава с подобно поведение? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Напомням какво казах миналия месец, когато въпросния постъпи в длъжност.

Екипът е лицето на форумът. Какъв пример дава с подобно поведение? 

Никой не харесва лицемерите, а единствения виновен за осмиването на собствените ти постове си самият ти. 

О, извинявай, забравих. Вечната жертва на потайни заговори целящи да оронят несъствещуващия ти престиж. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Никой не харесва лицемерите, а единствения виновен за осмиването на собствените ти постове си самият ти. 

О, извинявай, забравих. Вечната жертва на потайни заговори целящи да оронят несъствещуващия ти престиж. 

Аз не съм важен в случая. Проблемът е че когато член на екипа нарушава правила, дава сигнал на останалите потребители (особено тези, които възприема като по-близки) че е позволено и ОК (най-вече за тях). Имали сме такива модератори, и нещата хич не са били цветя и рози. Всички пропуски в поведението трябва да се взимат под особено внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Аз не съм важен в случая. Проблемът е че когато член на екипа нарушава правила, дава сигнал на останалите потребители (особено тези, които възприема като по-близки) че е позволено и ОК (най-вече за тях). Имали сме такива модератори, и нещата хич не са били цветя и рози. Всички пропуски в поведението трябва да се взимат под особено внимание.

И много конкретно прескочи въпроса към коя точно от групите, към които модератора имал предрасъдъци,  се числиш. 

Иначе браво, изкара колко почти цял месец? без да диктаторстваш наоколо и вече почна да плетеш интриги и концперации. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

@meleto Какво можем да предприемем, когато член на екипа нарушава общия правилник, и си позволява лично отношение? 
 

Направил си необходимото. 

Но @omline не е нарушил нищо. Публикувал си коментар на английски, той е отговорил, че написаното на английски, а и по принцип, му звучи тъпо. Никъде не е написал, че ти си тъп, а че не е съгласен с коментара.

Не виждам къде има обида на личностна основа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Направил си необходимото. 

Но @omline не е нарушил нищо. Публикувал си коментар на английски, той е отговорил, че написаното на английски, а и по принцип, му звучи тъпо. Никъде не е написал, че ти си тъп, а че не е съгласен с коментара.

Не виждам къде има обида на личностна основа. 

Не, казал е че каквото и да напиша, на какъвто и да език, щяло да звучи все така тъпо. Приемам го като лична нападка и настоявам да бъде предупреден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека припомня и този негов коментар отпреди да е станал модератор.

Цитат

Мен може би само БХК-то ме докарва до такова състояние с тъпотията си. При нея някак ми се ще да й кажа това дето имам да й кажа без да я ругая, щот за разлика от модераторчето, има нишан да схване.

Не желая дискомфорт, личностни вендета, и замесвания в скандали, конфликти и драми още по-малко от някого, от когото се очаква да спазва ред във форума. Дръжте го в релси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Fast каза:

Не, казал е че каквото и да напиша, на какъвто и да език, щяло да звучи все така тъпо. Приемам го като лична нападка и настоявам да бъде предупреден.

Настоявам да не пренасяте личните си отношения, когато коментирате. Това ще реши поне половината от проблема ви. 

Във форума се толерират далеч по тежки думи от "тъпо". Ако ще се предупреждаваме всеки път, когато някой каже: "не харесвам коментара ти щото е тъп" или "не съм съгласен с подобна тъпа гледна точка", ще трябва половината форум да бъде баннат. 

Предлагам вие двамата да не се цитирате. Интересното е, че все ви тегли да се репликирате. Тоест търсите взаимна комфронтация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Настоявам да не пренасяте личните си отношения, когато коментирате. Това ще реши поне половината от проблема ви. 

Във форума се толерират далеч по тежки думи от "тъпо". Ако ще се предупреждаваме всеки път, когато някой каже: "не харесвам коментара ти щото е тъп" или "не съм съгласен с подобна тъпа гледна точка", ще трябва половината форум да бъде баннат. 

Предлагам вие двамата да не се цитирате. Интересното е, че все ви тегли да се репликирате. Тоест търсите взаимна комфронтация.

Аз не понасям конфликти, но винаги ме замесват в такива, при това напълно странични потребители, с които нямам желание да комуникирам посмъртно, и се чувствам длъжен да се защитя. Омлайн е един от тях. Подобен вид хора не разбират от добра дума. Трябва да им бъде натъртено по строг начин: Не прави това или онова. Иначе си знаят тяхното, и така до безкрай. Този форум е като детска градина понякога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Аз не понасям конфликти, но винаги ме замесват в такива

Подсъзнателно ги търсиш и предизвикваш. Никой не би се занимавал с никого конкретно, ако не се дава повод. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , asylum каза:

Подсъзнателно ги търсиш и предизвикваш. Никой не би се занимавал с никого конкретно, ако не се дава повод. 

С "Ами тя си го търсеше" би се оправдал също някой бабаит, който току що е изнасилил малолетна, защото го без да иска го е погледнала на улицата. Схващаш ли къде куца логиката в подобни аргументи? 

Ако се върнете назад в постовете, ще разберете, че обичайните ми антагонисти като Лелята и Омлайн първи и собствена инициатива са започнали с боричкането, а причините им са повече от субективни. Това са хора, които не са доизживели училищния си хулигански период, и са си внушили, че могат да го продължат безнаказано из онлайн пространствата. Нарцисизъм в най-чиста форма. Без достатъчно контрол, те поляризират цялата обстановка около себе си, и ужасяват потребителите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Fast каза:

С "Ами тя си го търсеше" би се оправдал също някой бабаит, който току що е изнасилил малолетна, защото го без да иска го е погледнала на улицата. Схващаш ли къде куца логиката в подобни аргументи? 

Ако се върнете назад в постовете, ще разберете, че обичайните ми антагонисти като Лелята и Омлайн първи и собствена инициатива са започнали с боричкането, а причините им са повече от субективни. Това са хора, които не са доизживели училищния си хулигански период, и са си внушили, че могат да го продължат безнаказано из онлайн пространствата. Нарцисизъм в най-чиста форма. Без достатъчно контрол, те поляризират цялата обстановка около себе си, и ужасяват потребителите.

Едва ли само те забелязват как логиката ти издиша. И аз щях да пиша, но вече ме бяха изпреварили. Смятай още колко хора си го мислят. Къде е логиката на това да защитаваш всевъзможни права, а да пиратстваш и ограбваш труда на хората? Наистина доста се изненадах от признанието ти. И аз се сетих как беше трил някакви линкове, забравих на кой артист, пък наскоро лично качи албума на Теди Александрова, което също ме шокира. Сега стига мрънка. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...