Jump to content



За кого ще гласувате на 4-ти април?


За кого ще гласувате на 4-ти април?  

61 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 4-ти април?

    • 1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“
      0
    • 2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“
      0
    • 3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“
    • 4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“
    • 5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
      0
    • 6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“
      0
    • 7 ПП „АТАКА“
      0
    • 8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/
      0
    • 9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
      0
    • 10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“
      0
    • 11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“
    • 12 ПП „Възраждане на Отечеството“
      0
    • 13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“
      0
    • 14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“
      0
    • 15 ПП „НАЦИЯ“
      0
    • 16 ПП „МИР“
      0
    • 17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА
      0
    • 18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“
    • 19 ПП „Глас Народен“
      0
    • 20 ПП „Движение на непартийните кандидати“
      0
    • 21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“
    • 22 ПП „ПРАВОТО“
      0
    • 23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“
      0
    • 24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“
      0
    • 25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“
      0
    • 26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“
      0
    • 27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • 28 КП ГЕРБ – СДС
    • 29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“
    • 30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • Няма да гласувам
    • Все още не съм решил/а
    • Не подкрепям никого

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

Току що, Kitty каза:

Напротив, интегрирана съм и то много добре.

А на инвалидна пенсия имам право, за твое нещастие.Както и всички други хора с увреждания в България!

Тази пенсия ще я получаваш, който и да дойде на власт. Не си интегрирана, защото не желаеш да работиш, а имаш възможност. 

  • Like 6
  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 366
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Kitty каза:

Напротив, интегрирана съм и то много добре.

А на инвалидна пенсия имам право, за твое нещастие.Както и всички други хора с увреждания в България!

Тия хора към които постоянно сипваш хейт, не забравяй, че са работоспособни и плащат данъци, благодарение на тях получаваш пенсийката си. ;)

  • Like 7
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, NazzkO каза:

А бе тоя палючо президентът няма ли кой да го осъди? Той трябва да е надпартиен, егати палячото. Да ссуберем пари да го поръчаме?

И клетва ще свърши работа!

 

  • Haha 4
  • Love 1
  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"На всички вече е ясно, че ГЕРБ си заминава. С Доклада на държавния департамент на САЩ бе показан червен картон на управляващите. Това заяви в Ямбол председателят на ПП „Републиканци за България” Цветан Цветанов. Днес той посети града, за да се срещне с членове и симпатизанти на партията и да подкрепи кандидатите за народни представители от областта.

„Най-сериозните проблеми на държавата са посочени и в доклада – корупцията, съдебната система, полицейското насилие и трафик на хора. Никой нищо не работи и не прави“, каза още Цветанов.

Според него международната легитимация на страната ни е тотално срината, а във външнополитически план България отсъства от голямата и реална политика.

„Нямаме демокрация, нямаме институционален подход, един човек решава всичко в тази държава чисто популистки. Трябва да се сложи край на това порочно управление“, категоричен е Цветан Цветанов.

https://republikanci.bg/bg/1617217966.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Тази пенсия ще я получаваш, който и да дойде на власт. Не си интегрирана, защото не желаеш да работиш, а имаш възможност. 

Я вземи потърси в интернет какво значи "вродена миопатия" преди да плямпаш глупости.

Прибрах се преди час от разходка, вече не мога да качвам стълбите, глезените и колената ме болят адски, ти за работа говориш.

Физическият труд ми е противопоказен. А за интелектуалния нямам нужното образование. И не смятам да работя за ГЕРБ. Точка по въпроса.

  • Angry 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FikLena каза:

"На всички вече е ясно, че ГЕРБ си заминава. С Доклада на държавния департамент на САЩ бе показан червен картон на управляващите. Това заяви в Ямбол председателят на ПП „Републиканци за България” Цветан Цветанов. Днес той посети града, за да се срещне с членове и симпатизанти на партията и да подкрепи кандидатите за народни представители от областта.

„Най-сериозните проблеми на държавата са посочени и в доклада – корупцията, съдебната система, полицейското насилие и трафик на хора. Никой нищо не работи и не прави“, каза още Цветанов.

Според него международната легитимация на страната ни е тотално срината, а във външнополитически план България отсъства от голямата и реална политика.

„Нямаме демокрация, нямаме институционален подход, един човек решава всичко в тази държава чисто популистки. Трябва да се сложи край на това порочно управление“, категоричен е Цветан Цветанов.

https://republikanci.bg/bg/1617217966.html

Не ми цитирай, ако обичаш, тоя мутряк. Никой нормален няма да гласува за него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, FikLena каза:

"На всички вече е ясно, че ГЕРБ си заминава. С Доклада на държавния департамент на САЩ бе показан червен картон на управляващите. Това заяви в Ямбол председателят на ПП „Републиканци за България” Цветан Цветанов. Днес той посети града, за да се срещне с членове и симпатизанти на партията и да подкрепи кандидатите за народни представители от областта.

„Най-сериозните проблеми на държавата са посочени и в доклада – корупцията, съдебната система, полицейското насилие и трафик на хора. Никой нищо не работи и не прави“, каза още Цветанов.

Според него международната легитимация на страната ни е тотално срината, а във външнополитически план България отсъства от голямата и реална политика.

„Нямаме демокрация, нямаме институционален подход, един човек решава всичко в тази държава чисто популистки. Трябва да се сложи край на това порочно управление“, категоричен е Цветан Цветанов.

https://republikanci.bg/bg/1617217966.html

Изобщо не си заминава. Пак ще спечели. Те вече са се разбрали. Ясно е кой влиза. 

преди 7 минути, Kitty каза:

Я вземи потърси в интернет какво значи "вродена миопатия" преди да плямпаш глупости.

Прибрах се преди час от разходка, вече не мога да качвам стълбите, глезените и колената ме болят адски, ти за работа говориш.

Физическият труд ми е противопоказен. А за интелектуалния нямам нужното образование. И не смятам да работя за ГЕРБ. Точка по въпроса.

Не ти е необходимо висше образование, за да упражняваш интелектуален труд. И със сигурност имаш потенциал, но си мързелива. Няма лошо, поне си го признай и не претендирай за друго. Ще спечелиш симпатии. 

  • Like 2
  • Love 2
  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

@Kitty не ги понасяш и наливаш хейт срещу всички нации и сексуални ориентации, ама някой каже ли дума против хората с увреждания, лепиш етикет "дискриминация". 

С тези коментари, Хавайските острови, Дубай...избери си дестинация за почивка!

 

Аз вече съм й обяснявал, че е контрадикция като тежко хронично болна да се въвлича в реч на омразата към други репресирани групи. Няма да се издигне в очите на репресиращите по този начин. Вари ги, печи ги, за тях всеки който не препокрива чернобелите им карикатурни представи и очаквания за перфектния човек е паразитен, мързелив подчовек, съответно валидацията им не струва и две стотинки. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Изобщо не си заминава. Пак ще спечели. Те вече са се разбрали. Ясно е кой влиза. 

Не ти е необходимо висше образование, за да упражняваш интелектуален труд. И със сигурност имаш потенциал, но си мързелива. Няма лошо, поне си го признай и не претендирай за друго. Ще спечелиш симпатии. 

Извинявай, но, за да работиш като журналист или историк, се иска висше образование. И не, не съм от връзкарите,  не смятам да бъда. Предпочитам да съм честен човек, а не калинка.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kitty каза:

Извинявай, но, за да работиш като журналист или историк, се иска висше образование. И не, не съм от връзкарите,  не смятам да бъда. Предпочитам да съм честен човек, а не калинка.

Свири си, развалена плочо. Никой не ти говори за журналистика, която всъщност пак може да си упражняваш като много други драскачи. Защо не влезеш в политиката направо? 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Свири си, развалена плочо. Никой не ти говори за журналистика, която всъщност пак може да си упражняваш като много други драскачи. Защо не влезеш в политиката направо? 

Защото не съм болна от амбиции и защото политиката не ме вълнува чак толкова много.

И без висше никъде няма да ме вземат на работа, още повече, че не съм и политически коректна, и не съм от хората, които си мълчат, нито приемам подкупи, нито заплахите ми действат.

Ти явно си калинка. Нещо, което хич не е повод за гордост.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Защото не съм болна от амбиции и защото политиката не ме вълнува чак толкова много.

И без висше никъде няма да ме вземат на работа, още повече, че не съм и политически коректна, и не съм от хората, които си мълчат, нито приемам подкупи, нито заплахите ми действат.

Ти явно си калинка. Нещо, което хич не е повод за гордост.

Ами, не даваш добър пример. Нищо положително не можем да научим от теб. Само нареждаш назидателно. 

  • Like 3
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Ами, не даваш добър пример. Нищо положително не можем да научим от теб. Само нареждаш назидателно. 

Напротив, давам. С това, че съм честна, неподкупна и политически некоректна. И с това, че не съм калинка.

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , FikLena каза:

Във всички възможни класации/анкети ИТН е пред Герб. Как ще коментирате това?

Адиос Бойко!

 

Screenshot_20210330-005843_Instagram.jpg

Screenshot_20210330-005828_Instagram.jpg

Screenshot_20210330-005815_Instagram.jpg

Screenshot_20210330-005738_Instagram.jpg

Screenshot_20210330-005731_Instagram.jpg

Screenshot_20210330-005723_Instagram.jpg

Ако аз си поръчам анкета за изборите от името на Граждански ъгъл Зора, естествено че ще ги прибутат до най-малкото избираемо място ;) 

Или има нужда да ти се разсяснява как тия анкети са по-голяма стъкмистика и от форумните бройкания на гледания. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, stenly каза:

💀

Всички от изброените са склонни да направят коалиция с ГЕРБ и не мисля, че би имало някаква промяна. 

 

ти чуваш ли се ? мутри вън,ДБ,ИТН,БСП,ДПС коалиция с ГЕРБ ?

само с ВМРО 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Премиерът за джипката: Карам си я и си върша работата. Какво им вади очите на всички тая 15-годишна кола?

https://fakti.bg/bulgaria/567176-premierat-za-djipkata-karam-si-a-i-si-varsha-rabotata-kakvo-im-vadi-ochite-na-vsichki-taa-15-godishna-kola-video?utm_source=mobilebg&utm_medium=link&utm_campaign=firstpage&fbclid=IwAR1ptczIs1DojLQHf27UXXxssrryDrGzNFFroiA6c3OWi9IhEeb1t1qawi4

 

какъв селяк само......

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са социологическите проучвания преди президентски избори 2016 на първи и втори тур.
Доколкото съм наясно обаче президент в момента е Румен Радев, а не Цецка Цачева.
Затова излезте и гласувайте без страх!
Решаващият глас сме НИЕ!
 
167666673_4473463049346994_5796378501986
167572567_4473463132680319_2804345844501
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

Премиерът за джипката: Карам си я и си върша работата. Какво им вади очите на всички тая 15-годишна кола?

https://fakti.bg/bulgaria/567176-premierat-za-djipkata-karam-si-a-i-si-varsha-rabotata-kakvo-im-vadi-ochite-na-vsichki-taa-15-godishna-kola-video?utm_source=mobilebg&utm_medium=link&utm_campaign=firstpage&fbclid=IwAR1ptczIs1DojLQHf27UXXxssrryDrGzNFFroiA6c3OWi9IhEeb1t1qawi4

 

какъв селяк само......

По-скоро е хитрец, но хитрее на дребно...Преди да започнат протестите гостуваше и в телевизии, дето не са го поканили, лика му "красеше" ежедневно националните медии, но след старта на протестите не се е появявал никъде освен във фейса.Мишка!Няма очи да погледне хората и да ги лъже или просто живее в някаква паралелна вселена, създадена от околните му, които му снасят невярна информация...точно както Бай Тошо в края на 80те.Ако ГЕРБ случайно паднат на тия избори, му вижте физиономията и я сравнете с тази на Бай Тошо от конгреса на БКП, когато го "детронират"🤣

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , nikitrz каза:

По-скоро е хитрец, но хитрее на дребно...Преди да започнат протестите гостуваше и в телевизии, дето не са го поканили, лика му "красеше" ежедневно националните медии, но след старта на протестите не се е появявал никъде освен във фейса.Мишка!Няма очи да погледне хората и да ги лъже или просто живее в някаква паралелна вселена, създадена от околните му, които му снасят невярна информация...точно както Бай Тошо в края на 80те.Ако ГЕРБ случайно паднат на тия избори, му вижте физиономията и я сравнете с тази на Бай Тошо от конгреса на БКП, когато го "детронират"🤣

Или с тази на Костов, когато изгуби изборите през 2001. Тогава той нарече целия български народ "неблагодарен" и си тръгна смъртно обиден.🤣

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Kitty каза:

Или с тази на Костов, когато изгуби изборите през 2001. Тогава той нарече целия български народ "неблагодарен" и си тръгна смъртно обиден.🤣

Ми прав е бил човека, вярно си е. 

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...