Jump to content



За кого ще гласувате на 4-ти април?


За кого ще гласувате на 4-ти април?  

61 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 4-ти април?

    • 1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“
      0
    • 2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“
      0
    • 3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“
    • 4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“
    • 5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
      0
    • 6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“
      0
    • 7 ПП „АТАКА“
      0
    • 8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/
      0
    • 9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
      0
    • 10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“
      0
    • 11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“
    • 12 ПП „Възраждане на Отечеството“
      0
    • 13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“
      0
    • 14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“
      0
    • 15 ПП „НАЦИЯ“
      0
    • 16 ПП „МИР“
      0
    • 17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА
      0
    • 18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“
    • 19 ПП „Глас Народен“
      0
    • 20 ПП „Движение на непартийните кандидати“
      0
    • 21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“
    • 22 ПП „ПРАВОТО“
      0
    • 23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“
      0
    • 24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“
      0
    • 25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“
      0
    • 26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“
      0
    • 27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • 28 КП ГЕРБ – СДС
    • 29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“
    • 30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • Няма да гласувам
    • Все още не съм решил/а
    • Не подкрепям никого

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 30 минути, omline каза:

Не виждаш ли, че колкото по-автоматизиран е процесът, толкова недоверието в честността на вота расте?

За съжаление тези касови апарати не са никаква автоматизация... ако се подаваше информацията дирекнто в база данни на ЦИК в реално време съм съгласен.

Иначе с това ръчно броене и писане на протоколи грешките са много повече, отколкото биха били с такъв тип скенери, които да прочитат просто бюлетината. Иначе доверието в резултата се срива заради това, че ГЕРБ организират изборите.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 366
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

На сайта на телевизията на Слави цяла седмица преди изборите всички предавания бяха достъпни без регистрация. Днес няма такъв вариант.  Освен това не знам от колко време - аз чак днес забелязах, че имат секция на сайта си за дарения към телевизията. Наистина живеем в странни времена! :D

  • Like 2
  • Haha 6
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , pacho каза:

Как да се коментира.... масово неграмотни хора, ето това са 70% от населението. 

Но нека да кажем и нещо за подлогите от ЦИК! Как може толкова правителства да не го реформират тоя ЦИК, до кога ще кесят там 80-годишни дъртаци да си топлят столчетата, абе намете млади хора с идеи!

И още 1 въпрос - ние да не би да сме в каменната ера, че броят едно по едно на ръка? Може ли спортният тотализатор да си има сканиращи машини за фишовете, а ЦИК за 30 години не успя да си купи такива и да пуска бюлетините да се сканират и да влизат в компютъра. Бъркат, мажат по тези протоколи, не разбраха ли че са неграмотни в половината им сик-ове. Тия са срамота за вота на гражданите. Явно някой иска да се "греши" и не ги пипа. 

Ами проблема определено не е само в ЦИК и тези избори го доказаха, защото машините, които Пеевски чрез свързани фирми внесе по поръчка на правителството са морално остарели и са аналог на касовия апарат - натискаш бутон и плюе бележка, но самата машина по никакъв начин не е свързана в мрежа с останалите, така че резултатите да се виждат на момента, а след това просто да се засекат, чрез хартиената бюлетина, която машината издава.
Говори се от сумати години за електронно правителство, електронно гласуване и т.н. но умишлено се протака, защото ако сега в чужбина имаше опашки и гласовете на нашите сънародници пометоха ГЕРБ на 4то място, то представете си ако всички българи по света можеха да гласуват от компютъра си с 2 клика.

Вече има така наречените блокчейн технологии, които имат хиляди защити и не могат да бъдат манипулирани.Те предоставят опция за засечка, така че и при най-малко съмнение да се провери дали има проблем или не.Ако обаче се въведе една такава технология, то това значи че дните на ЦИК, изборни комисии и т.н. са преброоени.Преброени биха били и дните на купения вот, защото неграмотните от Факултета,( където ГЕРБ спечели с 52%, нищо че уж не купуват гласове) няма да могат да накланят везните в нечия полза, тъй като броя им ще е незначителен, спрямо всички останали имащи право да гласуват.

Аз съм и за въвеждането на задължително гласуване и глоби за негласувалите, в случай че се въведе технология за гласуване чрез компютър.Също така съм за гласуването да трае няколко дни или да се приемат бюлетини по пощата както е в САЩ.

Начини има, но властта няма интерес да промени нещата, защото няма да могат да определят вота, както е сега.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 Първа политическа сила е коалицията ГЕРБ-СДС, която печели 26.18%, което се равнява на 837 671 гласа.

Втора политическа сила е "Има такъв народ“ с 564 989 от гласовете, което се равнява на 17.66%.

БСП за България се нарежда на трето място, получавайки 480 124, което е еквивалентно на 15.01%.

Движение за права и свободи (ДПС) има 335 701 гласа, което е равно на 10.49%.

Данните при "Демократична България“ – 302 270 гласа, 9.45%.

Според ЦИК "Изправи се! Мутри вън!“ имат 150 221 гласа и 4.72%

ВМРО остана под чертата с 3.64% от изборния вот, което се равнява на 116 430 гласа и няма да има място в следващия парламент.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави все повече ми опротивява. Егати аригантнистта... Не знам дали този сайт е много надежден, но това наистина ли думи на Слави:

През април 2020 година Слави Трифонов казва: ”Епидемия в България с коронавирус няма, няма и да има. За да има, трбява да се заразят повече от 140 000. Това няма как да стане. Двама генерали - Борисов и Мутафчийски, говорят лъжи, за да плашат хората. Плашат ни тези двамата с… нищо.”

https://tribune.bg/bg/mneniq/zad-kulisite-na-shouto--ima-takav-narod---slavi-trifonov-se-podigrava-s-general-mutafchiyski/

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди година някъде хвърлих едно око на интервю книгата му, и стигнах до извода, че е огромен самохвалко. По нищо не се различава с Бойко. Отделно са налище расистки изказвания. Ще ви извадя цитати малко по-късно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои примери:

"Спомням си, че по време на снимките ти падна в едно блато, което беше пълно е толкова комари, колкото не съм виждал никъде. Падна в блатото, до едни стърчащи колове, и извади голям късмет, защото можеше и да се нанижеш на тия колове и да загинеш. Това стана, докато интервюираше един от изгонените участници, и вървеше назад, и падна по гръб, и просто уцели между коловете. Просто извади огромен късмет, иначе сега нямаше да водим този разговор.
Там за пръв път пих кокосово мляко. Един от местните се качи по една палма до кокосовите орехи, с мачете в зъбите, наистина приличаше на някакъв примат - толкова бързо се качи. Отгоре свали няколко кокосови ореха, слезе буквално за секунди и каза: „Дали сър е опитвал кокосово мляко?“. Аз му казах: „Сър никога не е опитвал кокосово мляко“. Той каза: „Разбира се, сега ще опита“, знаейки какво ще последва. "

"Какво по-прекрасно от това България да бъде свързвана с един велик футболист, а не с някакви цигани, които са отишли да крадат във Виена, или мутри, които са избягали в Аржентина, или не знам си кой, който е избягал не знам си къде... Кой говори е добро за нас? За съжаление, по света нашето име не е добро."

Все пак има и просветления, макар и да си противоречи:

"Обаче в последните години излязоха такива едни псевдонационалистически организации, които всъщност са ксенофобски. Знаеш ли, че според едно социологическо проучване 90 % от гласувалите за, Атака“ са млади мъже, в активна възраст. И огромна част от тях на въпроса: „Като видите хубава къща или хубава кола, намразвате ли собственика?“, отговарят с „Да“. „Като видите по-възрастен мъж с по-младо, хубаво момиче, намразвате ли го веднага?“. Отговорът е: „Да“. Кажи ми това какво общо има с национализма?
Тези хора са всякакви други, но не и националисти. Те използват националистически послания по същата причина: за да им е виновен някой друг: турците, циганите, евреите и т.н.
Всъщност това са хора, които се чувстват неудачници. Комплексирани са и това ги яде отвътре. И поради тая причина трябва да има някой друг виновен. Страданието им е друго. То не е на национално ниво.
Истински патриот е Ботев. Колко от тия хора са склонни на саможертва, ако се замислиш? Истински патриот е Левски.
А в днешно време истински патриот е този, който рискува живота си и добруването си в името на това да спаси живот. В името на това децата му да са добре, в името на това да спаси други хора. Много примери мога да ти дам. Имам щастието да познавам такива хора, които са гостували в моето шоу. За мен е чест, че ги познавам.
Така че тези псевдопатриотични организации могат да говорят каквото си искат. В крайна сметка, живеем във времена, в които има свобода на словото и те могат да кажат каквото си искат. Аз ти казвам моето мнение. И моето мнение е, че хората в тия организации са толкова патриоти, колкото патриоти са моите риби в аквариума.
Те имат други проблеми според мен. Проблемите им са личностни. Проблемите им са битови. Нямат психически проблеми. Тия хора не са ненормални, бе. Нито Волен Сидеров е ненормален.
Както виждаш, той си решава битовите проблеми чрез това, което прави. Той си решава и емоционалните проблеми чрез това, което прави. Той иска да изглежда голям мъж, а не дребно белокосо човече, което се облича с черно кожено яке, носи пистолет на кръста си и се крие под масата.
Неговите проблеми са личностни. Те са проблеми на егото. Те са проблеми на кура му най-вероятно. Това са комплекси, бе. И е много удобно да се направи на националист. Виж колко е удобно: „Циганите са виновни“, „Здравствуй, дедушка Иван!“. Що така изведнъж се обърна към Русия? Въобще той е толкова прозрачен. "

Цялата книга е тук, за който се интересува. 
https://disk.yandex.ru/d/vzL6MVvK3HBNak

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FikLena каза:

 

 Първа политическа сила е коалицията ГЕРБ-СДС, която печели 26.18%, което се равнява на 837 671 гласа.

Втора политическа сила е "Има такъв народ“ с 564 989 от гласовете, което се равнява на 17.66%.

БСП за България се нарежда на трето място, получавайки 480 124, което е еквивалентно на 15.01%.

Движение за права и свободи (ДПС) има 335 701 гласа, което е равно на 10.49%.

Данните при "Демократична България“ – 302 270 гласа, 9.45%.

Според ЦИК "Изправи се! Мутри вън!“ имат 150 221 гласа и 4.72%

ВМРО остана под чертата с 3.64% от изборния вот, което се равнява на 116 430 гласа и няма да има място в следващия парламент.

Билла България не харесва тези резултати!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , ice_hot_sm каза:

Слави все повече ми опротивява. Егати аригантнистта... Не знам дали този сайт е много надежден, но това наистина ли думи на Слави:

През април 2020 година Слави Трифонов казва: ”Епидемия в България с коронавирус няма, няма и да има. За да има, трбява да се заразят повече от 140 000. Това няма как да стане. Двама генерали - Борисов и Мутафчийски, говорят лъжи, за да плашат хората. Плашат ни тези двамата с… нищо.”

https://tribune.bg/bg/mneniq/zad-kulisite-na-shouto--ima-takav-narod---slavi-trifonov-se-podigrava-s-general-mutafchiyski/

Мисля, че е от Фейсбука му. За съжаление е истина. Опровергава се на факти, че трябвало да има мисля, беше 2% болни за да се водело епидемия. В момента в страната са 1% активните случаи. Демек, да умират по 400 души на ден от вируса, че да било епидемия.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Olay каза:

Мисля, че е от Фейсбука му. За съжаление е истина. Опровергава се на факти, че трябвало да има мисля, беше 2% болни за да се водело епидемия. В момента в страната са 1% активните случаи. Демек, да умират по 400 души на ден от вируса, че да било епидемия.

На ден ако умират по 400 души, то за един месец ще се разтопим и няма да има нужда от мерки. Толкова се радвам, че маските при Слави започват да падат, защото нито има психичното, нито физическото здраве да ръководи България. Евентуални избори на есен, по-скоро ще бъдат в полза на ГЕРБ, а не обратното. Най-много да се мобилизират в пъти повече и вотът им да нарастне драстично.

  • Like 6
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, чушка. каза:

На ден ако умират по 400 души, то за един месец ще се разтопим и няма да има нужда от мерки. Толкова се радвам, че маските при Слави започват да падат, защото нито има психичното, нито физическото здраве да ръководи България. Евентуални избори на есен, по-скоро ще бъдат в полза на ГЕРБ, а не обратното. Най-много да се мобилизират в пъти повече и вотът им да нарастне драстично.

Те хич не са си давали зор Герб, като гледам дори не са купували особено. Другия път да приготвят тежката артилерия и да го разкарат тоя нещастник, ако не се е споминал от нещо, де! 

  • Like 3
  • Dislike 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.04.2021 г. от 11:56, Blueberry каза:

Буквално имам чувството, че обяснявам колко е 2+2, толкова е елементарно, че ми е обидно да го пиша. Но явно много хора вярвате, че щом мнозинството казва, че е 4, то несъмнено всички лъжат и отговорът е 5. 

Това ми напомни на един прекрасен късометражен филм, който много явно намеква за диктатурата, в която тепърва предстои да живеем. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DenFevgo каза:

Това ми напомни на един прекрасен късометражен филм, който много явно намеква за диктатурата, в която тепърва предстои да живеем. :)

 

 

 

Някак не ми се струва редно да умират толкова хора от нещо, което може да бъде убито със сапун.

Аз съм против разпускането на мерките, не защото искам да ти скапя ходенето на дискотека или фитнес (макар че ако трябва да съм честен след такъв разговор вече малко ми се иска), а защото съм достатъчно наясно, че дисциплината ти ( тук съдя и по себе си)  може да бъде събудена само след нещо наистина драматично, което, прости ми, искам да избегна.

  • Like 2
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, ice_hot_sm каза:

@meleto, защо влизайки във форума като гост, без да се логвам, тази тема изобщо не може да се намери?

Целия раздел, зона рамания, е достъпен само за регистрирани потребители. Конкретния повод беше май една история със зайка, пицарчето и неговата монахиня ако не се лъжа. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Целия раздел, зона рамания, е достъпен само за регистрирани потребители. Конкретния повод беше май една история със зайка, пицарчето и неговата монахиня ако не се лъжа. 

Ясно. А аз се чудех защо ли не излиза тематаи с кво е толкова специална, че да е скрита, хаха 😀 

По темата: Слави смята ли да се появи (разбира се когато е здрав) другаде, освен в своята си кабеларка, където, заобиколен от своите си хора е в най-комфотната си зона, та да го подхванат малко журналистите когато е сам и да отговаря по горещите теми?! Защо ли в случая в главата ми веднага възниква аналогия с Борисов от джипката. И двамата не се появяват в други медии, освен своите си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

Ясно. А аз се чудех защо ли не излиза тематаи с кво е толкова специална, че да е скрита, хаха 😀 

По темата: Слави смята ли да се появи (разбира се когато е здрав) другаде, освен в своята си кабеларка, където, заобиколен от своите си хора е в най-комфотната си зона, та да го подхванат малко журналистите когато е сам и да отговаря по горещите теми?! Защо ли в случая в главата ми веднага възниква аналогия с Борисов от джипката. И двамата не се появяват в други медии, освен своите си. 

Въпросът е по-скоро защо само с Борисов от джипката, а не по принцип. С тая разлика че Трифи ще постигне невъзможното - ще ни залипсват пряките включвания за пкп-та и прочее от таз джипка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , ice_hot_sm каза:

@meleto, защо влизайки във форума като гост, без да се логвам, тази тема изобщо не може да се намери?

Хубаво забелязваш. Преместих темите в Общи приказки. Нямат общо със Зона Рамания. Там се постват насочени към потребителите неща. 

И какво кой с кого ще се коалира драги, вече имаме 100% от гласуването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Георги Коритаров, мир на праха му, е починал след като е бил ваксиниран с първа доза. Няколко човека около мен се разболяха от корона около 2 седмици след поставяне на такава. Внимавайте какво си инжектирате в тялото. :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DenFevgo каза:

Георги Коритаров, мир на праха му, е починал след като е бил ваксиниран с първа доза. Няколко човека около мен се разболяха от корона около 2 седмици след поставяне на такава. Внимавайте какво си инжектирате в тялото. :)

Не помня да съм попадал на информация как ваксинирането е 100% гаранция как няма да хванеш. Но ако имаш такава, моля сподели. А оттам както знаем, при всеки кара различно. 

Или на същия принцип и ти като Кити не излизаш от вас, щото може да те блъсне кола на улицата? А като знаем пътната обстановка, шанса за това си остава по-висок от това да хванеш и пукнеш от Ковид. 

Всичкото това как точно има връзка с резултатите от изборите?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, DenFevgo каза:

Георги Коритаров, мир на праха му, е починал след като е бил ваксиниран с първа доза. Няколко човека около мен се разболяха от корона около 2 седмици след поставяне на такава. Внимавайте какво си инжектирате в тялото. :)

Аз пък съм ваксиниран от 6-7 седмици и още не съм го хванал. Това да си ваксиниран, не означава че няма да се заразиш, а че ще го прекараш леко, защото организма ти ще знае как да реагира при среща с вируса вместо тепърва да се учи. Отделно първа доза не е напълно ефективна, особено ако е наскоро поставена.

Използвайте го малко този мозък преди да правите подобни заключения.

@meleto възможно ли е да добавим в настройките на форума задължителен IQ тест преди регистрация?

  • Like 6
  • Love 1
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

След като опита номера Хайде заедно да скочим в мътната вода, сега Борисов се опитва да прати Слави сам да се удави. 10 от ГЕРБ да удавят партия Има такъв народ. Номерът няма да мине.!!

https://nova.bg/news/view/2021/04/07/322280/борисов-колегата-политик-слави-трифонов-да-поеме-отговорност/

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...