Jump to content



За кого ще гласувате на 4-ти април?


За кого ще гласувате на 4-ти април?  

61 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 4-ти април?

    • 1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“
      0
    • 2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“
      0
    • 3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“
    • 4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“
    • 5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
      0
    • 6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“
      0
    • 7 ПП „АТАКА“
      0
    • 8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/
      0
    • 9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
      0
    • 10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“
      0
    • 11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“
    • 12 ПП „Възраждане на Отечеството“
      0
    • 13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“
      0
    • 14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“
      0
    • 15 ПП „НАЦИЯ“
      0
    • 16 ПП „МИР“
      0
    • 17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА
      0
    • 18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“
    • 19 ПП „Глас Народен“
      0
    • 20 ПП „Движение на непартийните кандидати“
      0
    • 21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“
    • 22 ПП „ПРАВОТО“
      0
    • 23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“
      0
    • 24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“
      0
    • 25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“
      0
    • 26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“
      0
    • 27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • 28 КП ГЕРБ – СДС
    • 29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“
    • 30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • Няма да гласувам
    • Все още не съм решил/а
    • Не подкрепям никого

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

От 11.03.2020 г. от 18:42, omline каза:

Преслава отмени две участия и нашият вече прави експертизи на здравеопазването.

От 11.03.2020 г. от 19:03, omline каза:

Не, не мисля, че е позьорка щото все пак има малко дете и това е съвсем разумна постъпка. 

 

Но няма нужда нейното решение да бъде превръщано в лозунг. Позьорът е онзи дето цитирах по-горе.

Относно

От 11.03.2020 г. от 18:24, Fast каза:

Давам максимум 2 седмици преди да се превърнем в балканския еквивалент на Италия. Здравеопазването е под всякаква критика.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 366
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, Fast каза:

 

Да ти припомня ли, че малко преди това ти каза, че не трябвало да говорим колко е скапана операцията на Преслава, защото хиляди хора като нея страдали от комплекси и можело да се стигне до самоубийства?

И в същия момент малко по-късно Преслава отмени две участия и ти веднага се юрна да обясняваш как всички трябвало да го направят, че и оценка на здравеопазването даде.

Иначе с оглед на ситуацията признавам, че решението й е било вярно, както съм й го признал, както се вижда и от поста ти.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Да ти припомня ли, че малко преди това ти каза, че не трябвало да говорим колко е скапана операцията на Преслава, защото хиляди хора като нея страдали от комплекси и можело да се стигне до самоубийства?

И в същия момент малко по-късно Преслава отмени две участия и ти веднага се юрна да обясняваш как всички трябвало да го направят, че и оценка на здравеопазването даде.

Иначе с оглед на ситуацията признавам, че решението й е било вярно, както съм й го признал, както се вижда и от поста ти.

Искал си да кажеш, че изпълнителите не трябва да "позьорстват" като си отменят участията заради вируса, ако нямат добра причина, и си използвал съвпадението, че Преслава беше първата, за да изкараш, че съм про-мерки заради нея. А реално аз чета за COVID-19 от самото начало, защото е тежко респираторно заболяване, и като астматик съм пряко засегнат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Искал си да кажеш, че изпълнителите не трябва да "позьорстват" като си отменят участията заради вируса, ако нямат добра причина, и си използвал съвпадението, че Преслава беше първата, за да изкараш, че съм про-мерки заради нея. А реално аз чета за COVID-19 от самото начало, защото е тежко респираторно заболяване, и като астматик съм пряко засегнат. 

Съжалявам да чуя, че си астматик, но аз на тема мерки с теб не съм спорил.

Исках да ти кажа, че на този свят съществуват и други неща освен Преслава, а поведението ти не даваше индикации (и то до съвсем скоро), че си наясно с това. 

 

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, доста неща са изписани от вчера в темата.Нямам време да ги чета, само влязах да драсна, че от изборните резултати най-много се кефя как му се размина на Шопара от ВМРО!Газ пикаят от яд сигурно, ама то не може 4 години да не свършиш нищо, накрая да скалъпиш един скандал с Македонците, за да си направиш ПР и да чакаш да те вкарат в парламента!Нека им е хаха

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Fast каза:

Объркване при пренасяне от чернова в белова. При прехвърляне в черновата са писали с по един ред нагоре. При предаване в ЦИК със сигурност ще се забележи, защото като ги внасят на компютър сбора няма да се получи. Предстедател + секретар + трети член ще се подпишат и готово.

А това на снимката е копие, което застъпник е предал пред партията. Странно, че не го е забелязал при получаване на копие ...

Има няколко варианта:
1 - застъпника да не е забелязал грешката, а от централата на партията да са. Във всеки случай в ЦИК грешката 100 про е забелязана и редактирана.
2 - застъпника е забелязал, но е решил че това ще е супер сензация и си е замълчал
3 - застъпника е забелязал, осведомил е председателя на секцията, коригила ли са и наново са принтирали копията, като са предали редактиран вариант и на застъпниците и на ЦИК, но все пак евтина сензация

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Fast каза:

Недокьорила е лелката. Виж, че пише 20, 10, после 30, после изведнъж 0. Явно е искала да ги изкара общо 30, ма с ред надолу е попълвала...

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Olay каза:


2 - застъпника е забелязал, но е решил че това ще е супер сензация и си е замълчал
3 - застъпника е забелязал, осведомил е председателя на секцията, коригила ли са и наново са принтирали копията, като са предали редактиран вариант и на застъпниците и на ЦИК, но все пак евтина сензация

И аз това си помислих. Със сигурност се цели сензация. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, аз съм сигурен, че Мая Манолова има още шоу номера в програмата си - със Слави ще си паснат като дупе и гащи. 

Телевизорът ми е в смъртна опасност всеки път като я покажат или й дадат думата. Изключително неприятна и нагла личност.

  • Like 3
  • Haha 3
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, nikitrz каза:

Ей, доста неща са изписани от вчера в темата.Нямам време да ги чета, само влязах да драсна, че от изборните резултати най-много се кефя как му се размина на Шопара от ВМРО!Газ пикаят от яд сигурно, ама то не може 4 години да не свършиш нищо, накрая да скалъпиш един скандал с Македонците, за да си направиш ПР и да чакаш да те вкарат в парламента!Нека им е хаха

Може ли някой да ми обясни каква е политиката на печелившите партии спрямо Македония и какво са направили тези от ВМРО, че на няколко страници чета за тях.
Аз като македонец, нямам против България да ни слага вето, да търси силни договори итн... стига да не е по начина по който досега го правеха Захариева и Каракачанов, с политика на най-ниското възможно ниво и евтини провокации които върнаха отношенията ни поне 30 години назад.
Браво на Заев, че противно на македонското Вмро, той и неговата партия не са казали нищо против България и българският народ и се опитват да се реши с мир. 
Така де, като човек които познава много българи и пише в бг форум, ми е интересно дали има надежда?

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

избори в Танзания ? Боже господииии  21 век. 2021 година.. с химикалки попълват.. наистина сме ДЪНО.и и изписват числата с думи

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, omline каза:

О, аз съм сигурен, че Мая Манолова има още шоу номера в програмата си - със Слави ще си паснат като дупе и гащи. 

Телевизорът ми е в смъртна опасност всеки път като я покажат или й дадат думата. Изключително неприятна и нагла личност.

мноо ме кефи тази жена !. не е страхливка като Нинова !

мъжко момиче

 

 Мая Манолова и екипът ѝ опитват щурм на "Арена Армеец"

https://www.facebook.com/Maya.Manolova.1965/videos/465221461199625/?__cft__[0]=AZUpz5zrGb7KpYGjDhR4vipmi5ogK3hDqmhQsiRfgJpSgERulOmLoxaDTGjHzhe25b_V5XKhh5_AvCCuXzQJqlrQxsNZZ_UTBKam9nW3mmu1TxFYsQXsKXFpTnK_c9dmGltgqdDZnHIJkvCNwnLcVIPgafMh6_cBCIKZC7AFVi12Ig&__tn__=%2CO-R

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, FikLena каза:

мноо ме кефи тази жена !. не е страхливка като Нинова !

мъжко момиче

Само да знаеш как ти личеше още отпреди това признание. :D

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , nikitrz каза:

Ей, доста неща са изписани от вчера в темата.Нямам време да ги чета, само влязах да драсна, че от изборните резултати най-много се кефя как му се размина на Шопара от ВМРО!Газ пикаят от яд сигурно, ама то не може 4 години да не свършиш нищо, накрая да скалъпиш един скандал с Македонците, за да си направиш ПР и да чакаш да те вкарат в парламента!Нека им е хаха

+++++

FB_IMG_1617648166015.jpg

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Willy каза:

Може ли някой да ми обясни каква е политиката на печелившите партии спрямо Македония и какво са направили тези от ВМРО, че на няколко страници чета за тях.
Аз като македонец, нямам против България да ни слага вето, да търси силни договори итн... стига да не е по начина по който досега го правеха Захариева и Каракачанов, с политика на най-ниското възможно ниво и евтини провокации които върнаха отношенията ни поне 30 години назад.
Браво на Заев, че противно на македонското Вмро, той и неговата партия не са казали нищо против България и българският народ и се опитват да се реши с мир. 
Така де, като човек които познава много българи и пише в бг форум, ми е интересно дали има надежда?

Първо - трудно е да се каже кои партии са печеливши, тъй като по предварителни заявки и обещания, така наречените "протестни партии" не биха се коалирали с БСП,ГЕРБ и ДПС, а сами по себе си, дори обединени, нямат мнозинство за съставяне на правителство.
Тези от ВМРО, ако питаш мен, не знам какво правиха в последните 4 години..Зашумя се около тях, когато дипломатическите отношение между България и Северна Македония се влошиха.Да, назад в темата спорихме по тоя въпрос - кой крив, кой прав не се знае, но сам човек със себе си не може да влезе в спор или конфликт, така че и от наша и от ваша страна има виновни за влошаването на отношенията между държавите.Аз имам колеги и приятели македонци с които се смеем на нашите и вашите политици, осмиваме и историята дори.Влошените дипломатически отношения не влияят на насторенията на нас българите към македонците.При вас по-тежко се приемат нещата като че ли и много хора се настройват не срещу нашите политици и действията им, а срещу народа, което не е ок.
А надежда винаги има, стига да се търси истината, а историята да не се пречупва през нечия призма, както е в случая.Трябват и политици с топки, мъже и жени на място, които да съумеят да извлекат позитиви от близостта ни като народи и да използват тези позитиви, за да се гради мирно бъдеще.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хубавото на тези избори, без значение кой спечели, загуби и тн, е че Валери, Марешки, Каракачанов, няма да присъстват в парламента повече. Истинско олицетворение на български политик, в най-негативния смисъл. 

Понеже сте писали за Пеевски, искам да кажа, това че не е в листите на ДПС, не означава че не е в ДПС, ако ме разбирате. Същият случай с Ахмед Доган. Не присъства, но той ръководи всичко. Просто е махнат от там, за да са удобни за коалиция на ГЕРБ и да няма възмунщения от народа...

  • Like 5
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

https://results.cik.bg/pi2021/rezultati/16.html#/p/64/162205009.html

Ето, че правилно са ги въвели. Драма няма.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Може ли някой да ми обясни каква е политиката на печелившите партии спрямо Македония и какво са направили тези от ВМРО, че на няколко страници чета за тях.
Аз като македонец, нямам против България да ни слага вето, да търси силни договори итн... стига да не е по начина по който досега го правеха Захариева и Каракачанов, с политика на най-ниското възможно ниво и евтини провокации които върнаха отношенията ни поне 30 години назад.
Браво на Заев, че противно на македонското Вмро, той и неговата партия не са казали нищо против България и българският народ и се опитват да се реши с мир. 
Така де, като човек които познава много българи и пише в бг форум, ми е интересно дали има надежда?

Каракачанов и Захариева са нищо пред Слави и компания по темата Македония 😶

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На предните страници някой подметна нещо, относно имената на партиите и как в Европа биха ги превели. Ето как звучат ИТН и ИСМВ:

https://www.24chasa.bg/novini/article/9680802

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Fast каза:

Как да се коментира.... масово неграмотни хора, ето това са 70% от населението. 

Но нека да кажем и нещо за подлогите от ЦИК! Как може толкова правителства да не го реформират тоя ЦИК, до кога ще кесят там 80-годишни дъртаци да си топлят столчетата, абе намете млади хора с идеи!

И още 1 въпрос - ние да не би да сме в каменната ера, че броят едно по едно на ръка? Може ли спортният тотализатор да си има сканиращи машини за фишовете, а ЦИК за 30 години не успя да си купи такива и да пуска бюлетините да се сканират и да влизат в компютъра. Бъркат, мажат по тези протоколи, не разбраха ли че са неграмотни в половината им сик-ове. Тия са срамота за вота на гражданите. Явно някой иска да се "греши" и не ги пипа. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...