Jump to content



За кого ще гласувате на 4-ти април?


За кого ще гласувате на 4-ти април?  

61 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 4-ти април?

    • 1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“
      0
    • 2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“
      0
    • 3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“
    • 4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“
    • 5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
      0
    • 6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“
      0
    • 7 ПП „АТАКА“
      0
    • 8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/
      0
    • 9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
      0
    • 10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“
      0
    • 11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“
    • 12 ПП „Възраждане на Отечеството“
      0
    • 13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“
      0
    • 14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“
      0
    • 15 ПП „НАЦИЯ“
      0
    • 16 ПП „МИР“
      0
    • 17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА
      0
    • 18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“
    • 19 ПП „Глас Народен“
      0
    • 20 ПП „Движение на непартийните кандидати“
      0
    • 21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“
    • 22 ПП „ПРАВОТО“
      0
    • 23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“
      0
    • 24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“
      0
    • 25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“
      0
    • 26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“
      0
    • 27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • 28 КП ГЕРБ – СДС
    • 29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“
    • 30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • Няма да гласувам
    • Все още не съм решил/а
    • Не подкрепям никого

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 42 минути, FikLena каза:

Айдеее Чао ВМРО!

"Изправи се! Мутри вън! с 4.98 на сто от вота на избирателите. ВМРО - 3.55%

По принцип никога не съм симпатизирал на подобни националистически партии и се радвам, че нароилите се там няколко такива са доста под 4-те %. Но сякаш ВМРО е "най-меката" измежду тях и този път май ми се искаше да имат представителство в новия парламент, не за друго, просто да има един твърд застъпник по въпроса за Македония, че като ги гледам другите к'ви са меки Марии и са толкова податливи на външно влияние, се страхувам да не би да се направят някви компромиси по въпроса, които да ощетят България. 

ДПС-то падат и от 4-тото място. Много добре. Време е тези да бъдат наврени в миша дупка и да не се позволява повече на предни места да подобни про-чужди партии. 

@чушка., и аз си мислех подобно нещо, че наистина е много лесно отстрани да даваш акъл и да се правиш на големия разбирач и капацитет. Без да това да звучи като защита за Герб, но ми е много интересно наистина ИТН как биха процедирали, спрямо корона (здравната) криза. Щото Слави в тази една година не спря да е в контра с всичките мерки, които, според мен, са доста меки дори. Явно шоуто тепърва предстои. Само дано човешкият живот не бъде в жертва на популизма... 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 366
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 39 минути, Blueberry каза:

Това му беше основната цел от самото начало, защо иначе изборите ще са на най-удобният ден за Европа и т.н. Ужасна личност, водена от най-подмолни и долни интереси и много силно се надявам да има силни кандидати на есен, за да го изхвърлим най-сетне.

Предизборната кампания тече с пълна сила! 

 

 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ice_hot_sm каза:

По принцип никога не съм симпатизирал на подобни националистически партии и се радвам, че нароилите се там няколко такива са доста под 4-те %. Но сякаш ВМРО е "най-меката" измежду тях и този път май ми се искаше да имат представителство в новия парламент, не за друго, просто да има един твърд застъпник по въпроса за Македония, че като ги гледам другите к'ви са меки Марии и са толкова податливи на външно влияние, се страхувам да не би да се направят някви компромиси по въпроса, които да ощетят България. 

ДПС-то падат и от 4-тото място. Много добре. Време е тези да бъдат наврени в миша дупка и да не се позволява повече на предни места да подобни про-чужди партии. 

Билла България одобрява този пост! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, ice_hot_sm каза:

 

ДПС-то падат и от 4-тото място. Много добре. Време е тези да бъдат наврени в миша дупка и да не се позволява повече на предни места да подобни про-чужди партии. 

Всъщност си запазват процента. Това, че изглежда сякаш губят позиции е защото ГЕРБ и БСП загубиха електорат който се премести към ДБ и Слави. Но ДПС реално си е със еднакъв вот като на предните избори.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Olay каза:

Всъщност си запазват процента. Това, че изглежда сякаш губят позиции е защото ГЕРБ и БСП загубиха електорат който се премести към ДБ и Слави. Но ДПС реално си е със еднакъв вот като на предните избори.

Жалко. Но все пак като пред нея се нареждат повече партии от обикновеното, май ще получат по-малко места в парламента, или греша? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ice_hot_sm каза:

Жалко. Но все пак като пред нея се нареждат повече партии от обикновеното, май ще получат по-малко места в парламента, или греша? 

Вотът на ДПС е по-нисък от обичайното, защото самата партия има своите вътрешни конфликти, които рефликтират върху вота. Преди години, когато Лютви Местан се раздели и сформира своя партия (ДОСТ), отделно като се смени лидерът на партията. 

Ахмед Доганq за първи път от Росенец се появи как гласува в Бояна, а рядко го виждаме. Той също се усети на къде отиват нещата и вдигна палец на привържениците.

През 2009-та година получават14,45 % ( 610 521 гласа ) и са 3-та политическа сила, и си явяват балансьор.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ice_hot_sm каза:

Жалко. Но все пак като пред нея се нареждат повече партии от обикновеното, май ще получат по-малко места в парламента, или греша? 

Може и повече да вземат, да видим финалните резултати. Последния тираж с 9% са има 26 мандата, за тоя засега има дават 30, и това докато още казваха че ВМРО щели да влезнат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Olay каза:

Всъщност си запазват процента. Това, че изглежда сякаш губят позиции е защото ГЕРБ и БСП загубиха електорат който се премести към ДБ и Слави. Но ДПС реално си е със еднакъв вот като на предните избори.

Така е, даже и позиция не променят - 2017 също са четвърти (Обединените патриоти бяха трети). Винаги са около 10%, като варират малко според активността. 

Аз много силно се надявам да няма предсрочни избори, защото е напълно излишно занимание. Но от ходовете на всички партии ще зависи бъдещето им и според мен ще са много safe, все пак предстоят и президентски избори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Мда, срам ме е как за пореден път няма достатъчно секции в чужбинско и тряя да си припомним 45те години и зърнената криза от 96та с тия опашки. 

Другия път ще ида специално за Бойко да гласувам, че тоз Славчо ме нерви. А инак бих забранил гласуването от чужбина. 

  • Like 2
  • Dislike 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Другия път ще ида специално за Бойко да гласувам, че тоз Славчо ме нерви. А инак бих забранил гласуването от чужбина. 

Ми с такава организация ... по добре да се забрани, да. Излишно харчат пари вместо да ги инвестирах за купуване на гласове на родна почва, хем ще раздвижат икономиката. 

А на така очертаващите се резултати, мисля да гласувам за ДПС другия път. Че ша вземе да се наложи Цура да работи иначе, или да спре да прави клипове. Не че харесват Цура, точно обратното, но ще се съсипе целия жанр, ще има отказали се режисьори, фалирали композитори и прочее ако тя не налива крадени пачки в тая машина. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , omline каза:

Чети и реви! Изказване от 9-ти март 2020.

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/slavi-trifonov-panikata-okolo-koronavirusa-izglezhda-napylno-izmislena-i-nenuzhna-2216017

...и това след като вече се разразява в Италия.

Наложи това толкова гордо и пропито с претенция изказване върху тази една година, която мина и виж пак как ти изглежда. Ако пак не виждаш проблем, значи интерфейсите ни е изключено да постигнат комуникация по този въпрос.

 

Ти къде видя в това изказване фразата "коронавирус не съществува"?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

Иди да го приказваш това пред препълнените болници или в общините, където не могат да смогнат да обработват смъртните актове. 🤢

Спрете да вярвате на всичко, което ви се говори и проверете колко от тези хора са наистина в тежко състояние, колко просто имат леки симптопи на Ковид и колко са цигани, които друсат кючеци, както в изтеклия преди време клип. :)

Аз ви давам реална статистика - сравнение между 2017 и 2021, според която през първата от двете години има повече починали - тогава е върлувал стандартният грип. Същия този стандартен грип, който тази година с магически пръчка изчезна, според "специалистите". 

  • Like 2
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DenFevgo каза:

Ти къде видя в това изказване фразата "коронавирус не съществува"?

Много сме буквални! Айде добре не е казал, че коронавирус няма - а така като го четеш, не ти ли се струва нелепо това откровено подценяване на ситуацията. И ако действително "паниката е излишна", защо 10 дни по-късно на 19-ти излиза с дарение от 100 000 лв. за Александровска болница?

  • Like 7
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DenFevgo каза:

Аз ви давам реална статистика - сравнение между 2017 и 2021, според която през първата от двете години има повече починали - тогава е върлувал стандартния грип. Същия този стандартен грип, който тази година с магически пръчка изчезна, според специалистите. 

Добре

Умирания в България по седмици в периода 2016 - 2021 година

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Много сме буквални! Айде добре не е казал, че коронавирус няма - а така като го четеш, не ти ли се струва нелепо това откровено подценяване на ситуацията. И ако действително "паниката е излишна", защо 10 дни по-късно на 19-ти излиза с дарение от 100 000 лв. за Александровска болница?

Не, не ми се струва нелепо. Нелепо ми се струва светът да е затворен вече една година. Това е абсолютен прецедент, който не се е случвал никога в историята, дори по време на световни войни и други епидемии. Честно ли нямате никакво критично мислене и не си задавате въпроси, свързани с всичко, което се случва???

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DenFevgo каза:

Не, не ми се струва нелепо. Нелепо ми се струва светът да е затворен вече една година. Това е абсолютен прецедент, който не се е случвал никога в историята, дори по време на световни войни и други епидемии. Честно ли нямате никакво критично мислене и не си задавате въпроси, свързани с всичко, което се случва???

Имаме, просто не е нужно да се спори за нещо очевидно. Това нещо се разпространява по бързо от всеки грип.

Протича абсолютно различно при всеки човек, което е прецедент и е почти гарантирана зараза със всеки имал контакт.

Единственото което мога да кажа е, че аз съм ЗА на хората които не са дъгласни да им се даде свобода, но да не им се оказва медицинска помощ след това. Ама няма майка ми умира, или баща ми.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DenFevgo каза:

Не, не ми се струва нелепо. Нелепо ми се струва светът да е затворен вече една година. Това е абсолютен прецедент, който не се е случвал никога в историята, дори по време на световни войни и други епидемии. Честно ли нямате никакво критично мислене и не си задавате въпроси, свързани с всичко, което се случва???

Нямаме да, на всички ни е гот да живеем така - да умират близки и приятели, в същото време "критично мислещите" да твърдят, че това не е нищо повече от обикновен грип.

  • Like 5
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и да е, няма смисъл да се спори на тази тема. Лошото е, че целта е постигната - когато контролираш хората със страх, накрая хората сами искат да бъдат контролирани (уж защитени) . Доста от вас тук са типичният пример за това. Ще оставя два клипа, които според мен са една от следващите фази - нещо, което съм говорил още преди години. Успешен ден на всички!

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Lelqtian каза:

Ми с такава организация ... по добре да се забрани, да. Излишно харчат пари вместо да ги инвестирах за купуване на гласове на родна почва, хем ще раздвижат икономиката. 

А на така очертаващите се резултати, мисля да гласувам за ДПС другия път. Че ша вземе да се наложи Цура да работи иначе, или да спре да прави клипове. Не че харесват Цура, точно обратното, но ще се съсипе целия жанр, ще има отказали се режисьори, фалирали композитори и прочее ако тя не налива крадени пачки в тая машина. 

В крайна сметка повечето от тези хора в чужбина няма да се върнат в България едно 15-20 години. Защо те да решават? 

Иначе ДПС е по-добре от Баба Слава, да.

преди 8 минути, omline каза:

Много сме буквални! Айде добре не е казал, че коронавирус няма - а така като го четеш, не ти ли се струва нелепо това откровено подценяване на ситуацията. И ако действително "паниката е излишна", защо 10 дни по-късно на 19-ти излиза с дарение от 100 000 лв. за Александровска болница?

Интересно Славун какви знания има, та да коментира така отстрани, като всеки средностатистически фейсбук кибик? Ако му беше дошло на неговата глава, харакири щеше да си направи, щото щяха да измрат стотици хиляди. 

преди 6 минути, DenFevgo каза:

Не, не ми се струва нелепо. Нелепо ми се струва светът да е затворен вече една година. Това е абсолютен прецедент, който не се е случвал никога в историята, дори по време на световни войни и други епидемии. Честно ли нямате никакво критично мислене и не си задавате въпроси, свързани с всичко, което се случва???

Да, задавам си постоянно следния въпрос: "Защо хората са толкова тъпи? Защо за 12 месеца не разбраха, че е достатъчно да спазват няколко елементарни мерки?" Всичко можеше да си работи спокойно, ако хората не бяха идиоти. Даже по-строго трябва да бъде, защото са изроди, маймуни, амеби. 

  • Like 5
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DenFevgo каза:

Както и да е, няма смисъл да се спори на тази тема. Лошото е, че целта е постигната - когато контролираш хората със страх, накрая хората сами искат да бъдат контролирани (уж защитени) . Доста от вас тук са типичният пример за това. Ще оставя два клипа, които според мен са една от следващите фази - нещо, което съм говорил още преди години. Успешен ден на всички!

 

Напомняш ми точно на този за когото говоря, той говореше за страх, контрол и точно като майка му се разболя изпадна в паника и я набута в Александровска да заеме легло и апарат за дишане. 

Сумати хора умряха около мен от това и на тях не им е смешно.

  • Like 5
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, omline каза:

Кажи честно, верно ли ще се държиш като Фаста?

Umm, аз не съм, и никога не съм бил COVID denier. Ти от друга страна ме нападна в началото на пандемията, че съм бил "позьор" .

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Umm, аз не съм, и никога не съм бил COVID denier. Ти от друга страна ме нападна в началото на пандемията, че съм бил "позьор" .

Че си си позьор, позьор си - ама тук говоря за начин за водене на диалог, не за припокриване на тези и виждания.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема на Ковида е, че е гриподобен. Не мога да повярвам, че се налага да обяснявам това, но все пак не бива да забравяме, че това е чалга форум и Глория е техният Айнщайн, а Азис и Галена са Аристотел и Сократ.

Там именно защото е като грип е по опасно от другите, защото може да се предава само с не достатъчна дистанция. Ако се предаваше през гъза нямаше да е такава драмата, щото щяхте да серете само с него. И отделно огромна част от населението на Европа е застаряващо и болнаво. Както и в щатите, но там по други причини. Затова и Ковида ги тръшна така.

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...