Jump to content



За кого ще гласувате на 4-ти април?


За кого ще гласувате на 4-ти април?  

61 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 4-ти април?

    • 1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“
      0
    • 2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“
      0
    • 3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“
    • 4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“
    • 5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
      0
    • 6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“
      0
    • 7 ПП „АТАКА“
      0
    • 8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/
      0
    • 9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
      0
    • 10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“
      0
    • 11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“
    • 12 ПП „Възраждане на Отечеството“
      0
    • 13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“
      0
    • 14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“
      0
    • 15 ПП „НАЦИЯ“
      0
    • 16 ПП „МИР“
      0
    • 17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА
      0
    • 18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“
    • 19 ПП „Глас Народен“
      0
    • 20 ПП „Движение на непартийните кандидати“
      0
    • 21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“
    • 22 ПП „ПРАВОТО“
      0
    • 23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“
      0
    • 24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“
      0
    • 25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“
      0
    • 26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“
      0
    • 27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • 28 КП ГЕРБ – СДС
    • 29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“
    • 30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • Няма да гласувам
    • Все още не съм решил/а
    • Не подкрепям никого

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

  • Отговори 366
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 45 минути, Fast каза:

Има огромна разлика м/у сталинизъм и социален либерализъм.

Къде прочете сталинизъм в мнението ми? Или не правиш разлика с марксизма.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ГЕРБ няма да успеят да съставят правителство, защото няма да успеят да намереят коалционни партьори, нито в лицето на Слави, нито при Христо, нито при Мая. Ще има правителство между останалите, обединени АнтиБорисов кабинет. 

По Конституция, призидентът връчва мандата на първата политическа сила, т.е. на ГЕРБ, след това ще го даде на Слави и ще имаме нова игра. А ГЕРБ ще са в опозиция. Така мисля.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

ГЕРБ няма да успеят да съставят правителство, защото няма да успеят да намереят коалционни партьори, нито в лицето на Слави, нито при Христо, нито при Мая. Ще има правителство между останалите, обединени АнтиБорисов кабинет. 

По Конституция, призидентът дава мандата на първата политическа сила, т.е. на ГЕРБ, след това ще го даде на Слави и ще имаме нова игра. А ГЕРБ ще са в опозиция. Така мисля.

Интересното в случая е, че доколкото разбирам без БСП няма мнозинство. Т.е. или ГЕРБ ще трябва да се коалират с тях, за да управляват, или Слави. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DenFevgo каза:

Интересното в случая е, че доколкото разбирам без БСП няма мнозинство. Т.е. или ГЕРБ ще трябва да се коалират с тях, за да управляват, или Слави. 

Както казах по-горе, а както казаха и телевизиите в началото, това са предполагаеми гласове само от БГ. Гласовете от чужбина не се имат предвид, а там никой няма да гласува за ВМРО или Мутри Вън. Те няма да влязат в парламента и техните 23 места ще се разпределят между останалите партии.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, чушка. каза:

ГЕРБ няма да успеят да съставят правителство, защото няма да успеят да намереят коалционни партьори, нито в лицето на Слави, нито при Христо, нито при Мая. Ще има правителство между останалите, обединени АнтиБорисов кабинет. 

По Конституция, призидентът връчва мандата на първата политическа сила, т.е. на ГЕРБ, след това ще го даде на Слави и ще имаме нова игра. А ГЕРБ ще са в опозиция. Така мисля.

Не се знае. Те всички така говорят, а после си лягат заедно.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Баба ти Слава нали не вярваше във вируса? 

Резонен въпрос. Именно тази му позиция спрямо корона (здравната) криза ме отказа да дам сласа си за ИТН. 

Ще ги видим сега какви ще ги свършат и те. Иначе се кефя, че ДПС-то отстъпват от третата позиция. Ако и ДБ ги бяха заднинали щеше да е голям удар по протурската партия. 

Но каквото и правителство да се сформира, не ми се вижда да има съществени промени. Всички са все старите познати, макар и някои да са под ново политическо партийно име. Само Слави е нов, но не ми е достатъчно последователен сякаш. От шоуто си много знае, но заставайки очи в очи с противниците си не знам до колко ще запази твърдост. 

Спасение виждам в управник от новото поколение, особено от емигрирало преди години в чужбина семейство, където детето на демокрацията да е придобило образование и манталитет, различен от типично българския, същевременно да има силна родова връзка и почит и обич към България, предадени от родителите му. А такова поколение вече е налице. 

Преди години имаше не малко включвания в "Шоуто на Слави" от Великобритания на млади, образовани българи, живеещи там. Някой от тях би бил добър в тази "роля". И в тази връзка (относно младите и образовани), къде изчезна Борис Бонев? Виждаше ми се доста надежден. Да си сформира партия и да действа към нещо по-голямо. На кметските избори за София получи добър вот. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Баба ти Слава нали не вярваше във вируса? 

Никога не е казвал, че не вярва във вируса, а е бил против манипулацията, в която ни вкараха. На моменти като ви чета изказванията тук и съм потресен колко яко са ви бръкнали и как вярвате на всичко. 

Просто за инфо, за да получите малко конкретна информация и реална статистика:

https://trafficnews.bg/plovdiv/smartnostta-plovdiv-i-oblastta-nachaloto-godinata-po-niska-207000/?fbclid=IwAR14POipNdlBxKCpFyX_7zP9i0B1yU4KL8MLppwFtgBnlgTkIxucZP_2qIs

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DenFevgo каза:

Никога не е казвал, че не вярва във вируса, а е бил против манипулацията, в която ни вкараха. На моменти като ви чета изказванията тук и съм потресен колко яко са ви бръкнали и как вярвате на всичко. 

Просто за инфо, за да получите малко конкретна информация и реална статистика:

https://trafficnews.bg/plovdiv/smartnostta-plovdiv-i-oblastta-nachaloto-godinata-po-niska-207000/?fbclid=IwAR14POipNdlBxKCpFyX_7zP9i0B1yU4KL8MLppwFtgBnlgTkIxucZP_2qIs

Не чета трафикнюз.

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DenFevgo каза:

Никога не е казвал, че не вярва във вируса, а е бил против манипулацията, в която ни вкараха. На моменти като ви чета изказванията тук и съм потресен колко яко са ви бръкнали и как вярвате на всичко. 

Чети и реви! Изказване от 9-ти март 2020.

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/slavi-trifonov-panikata-okolo-koronavirusa-izglezhda-napylno-izmislena-i-nenuzhna-2216017

...и това след като вече се разразява в Италия.

Наложи това толкова гордо и пропито с претенция изказване върху тази една година, която мина и виж пак как ти изглежда. Ако пак не виждаш проблем, значи интерфейсите ни е изключено да постигнат комуникация по този въпрос.

 

  • Like 8
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е любимо също - много лесно се дрънка така, когато не носиш пряка отговорност. Сега искам да го видя, когато тези неща опрат до неговите решения дали ще е толкова смел, колкото твърдеше, че трябва и другите да са - подозирам също, че поне първите 4 години Бойко Борисов ще е Сатаната, с чийто последици "се борим".

Смятам, че извънредното положение е неефективно. Щабът е неефективен. За радост българският народ е здрав. Застрашени са основно възрастните хора. Министър-председателят прави хаотични действия, няма план и води държавата към хаос и разруха. И ако не се вземат веднага сериозни, различни мерки, ще последва икономически колапс, който ще бъде много пъти по-страшен от коронавируса. Затова извънредното положение трябва да прекъсне веднага. Този безмислен щаб да престане да съществува. Държавата да отдели пари, за да може под карантина да бъдат поставени възрастните хора. Те да получат достатъчно финансова помощ, за да могат да преодолеят рисковия период. Държавата може да си позволи да направи всичко необходимо, като грижи, храна, асистенти, за да запазим живота на нашите бащи и майки, дядовци и баби. А всички млади трябва да излязат да работят, да се разхождат свободно по парковете и въобще – да живеят. Всички молове, хотели, ресторанти, магазини да бъдат отворени веднага.

  • Like 6
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DenFevgo каза:

Никога не е казвал, че не вярва във вируса, а е бил против манипулацията, в която ни вкараха. На моменти като ви чета изказванията тук и съм потресен колко яко са ви бръкнали и как вярвате на всичко. 

Просто за инфо, за да получите малко конкретна информация и реална статистика:

https://trafficnews.bg/plovdiv/smartnostta-plovdiv-i-oblastta-nachaloto-godinata-po-niska-207000/?fbclid=IwAR14POipNdlBxKCpFyX_7zP9i0B1yU4KL8MLppwFtgBnlgTkIxucZP_2qIs

Иди да го приказваш това пред препълнените болници или в общините, където не могат да смогнат да обработват смъртните актове. 🤢

  • Like 6
  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , FikLena каза:

ЧЕСТИТО!! ИМА ТАКЪВ НАРОД Е 2-РА ПОЛИТИЧЕСКА СИЛА!!!

СЛЕД 4 ГОДИНИ 1-ВА!!!

коментирайте

Алфа Рисърч": "Има такъв народ" печели вота сред младите

 

290546c0c26f4dd091895e8fb8f7bbc1.png

Това е най-тъжното нещо, че е сред младите - явно са масово неориентирани и необразовани :( 

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Blueberry каза:

Това е най-тъжното нещо, че е сред младите - явно са масово неориентирани и необразовани :( 

Явно това, че друсат гюбеци на музиката на Ку-ку бенд, им е достатъчно, за да подрепят един четящ аутокю клоун и да му поверят държавата си. Пълен абсурд. Та той дори си е взел сценаристите в партията си. А иначе като застана Борисов на интервю пред него беше като насран. Дайте да правим всички чалгаджийки минимум кметици, щом музиката е достатъчна, за да се управлява България. И да, пожарникар е много по-достойна бивша професия от плезещ се смешник.

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Gerganafen каза:

.....Та той дори си е взел сценаристите в партията си...

Тези ще го съсипят - в съвсем буквалния смисъл, той ги слуша и им се доверява не на 100, а на 1000 процента и това ми се струва страшно пагубно и за нас и за самия Трифонов.

За нас, защото тези хора посмъртно няма да помиришат власт, ако се организираха без него. За него, защото той видимо не изглежда в цветущо здраве, а е помъкнал и политическа партия и телевизия на гърба си, за да могат тези клоуни да имат поле.

  • Like 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , FikLena каза:

@asylum @Lelqtian Засрамихте ли се ?

168975761_4143949662282232_7671891195291

Лондон

thumb_910x0_%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%

Мда, срам ме е как за пореден път няма достатъчно секции в чужбинско и тряя да си припомним 45те години и зърнената криза от 96та с тия опашки. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Blueberry каза:

Това е най-тъжното нещо, че е сред младите - явно са масово неориентирани и необразовани :( 

Ако парламент в тая прогнозирана конфигурация изобщо изкара 4 години - мен ме съмнява да изкарат и 3 месеца  - нищо няма да е останало от БСП (к) на Трифи и компания. Още по-малко ако се коалират с Боце ;) както показват и актуалните резултати. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, omline каза:

Румен Радев потрива доволно ръчички, че му се очертава служебно правителство.

Реално погледаното обаче, чакат се пари от ЕС за възстановяване след ковид-а - всмисъл повече от обичайните парични потоци - аз лично очаквам Боце да се коалира и с иначе льобимата му Корни само и само да бъдат усвоени. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Румен Радев потрива доволно ръчички, че му се очертава служебно правителство.

Това му беше основната цел от самото начало, защо иначе изборите ще са на най-удобният ден за Европа и т.н. Ужасна личност, водена от най-подмолни и долни интереси и много силно се надявам да има силни кандидати на есен, за да го изхвърлим най-сетне.

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Иди да го приказваш това пред препълнените болници или в общините, където не могат да смогнат да обработват смъртните актове. 🤢

В предишното правилество, най - печелишви се оказаха тези, които са в опозиция,, защото да коментираш действия, в които си просто наблюдател, без да носиш никакви негативи и последствия, е най-лесното. Народът иска да чуе, че мерките са некоректни, такава заболеваемост няма, НОЩ е нефункционална и тн. Слави е мистерия и подобни партии, винаги са били еднодневни, защото са създадени на базата на статуквото. 

Най-големите загубили, съвсем логично и адвектно са БСП. Абсолютно нямаха никаква позиция по време на протестите, а благодарние на техния електорат, който не е никак малък, можеха да привлекат и  АнтиБорисов, но може би вярваха, че въпреки протестите, ГЕРБ отново ще спечелят и ще им бъдат едни добри партьори в бъдеща коалиция.

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...