Jump to content



За кого ще гласувате на 4-ти април?


За кого ще гласувате на 4-ти април?  

61 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 4-ти април?

    • 1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“
      0
    • 2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“
      0
    • 3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“
    • 4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“
    • 5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
      0
    • 6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“
      0
    • 7 ПП „АТАКА“
      0
    • 8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/
      0
    • 9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
      0
    • 10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“
      0
    • 11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“
    • 12 ПП „Възраждане на Отечеството“
      0
    • 13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“
      0
    • 14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“
      0
    • 15 ПП „НАЦИЯ“
      0
    • 16 ПП „МИР“
      0
    • 17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА
      0
    • 18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“
    • 19 ПП „Глас Народен“
      0
    • 20 ПП „Движение на непартийните кандидати“
      0
    • 21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“
    • 22 ПП „ПРАВОТО“
      0
    • 23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“
      0
    • 24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“
      0
    • 25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“
      0
    • 26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“
      0
    • 27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • 28 КП ГЕРБ – СДС
    • 29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“
    • 30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • Няма да гласувам
    • Все още не съм решил/а
    • Не подкрепям никого

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

  • Отговори 366
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз не мога да разбера как, защо и дали все още има хора, които гласуват за ГЕРБ? Стига вече грабене на тая държава - трябва промяна. Докога нови бардаци със стари муцуни. 

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Аз не мога да разбера как, защо и дали все още има хора, които гласуват за ГЕРБ? Стига вече грабене на тая държава - трябва промяна. Докога нови бардаци със стари муцуни. 

Аз лично предпочитам Бойко - накрал се е. Сега нови, гладни, никому известни хорица от народа... тепърва да ми грабят и да се освинват. Аре не! 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Angry 2
  • Dislike 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Olay каза:

Бойко + Слави ще са колалицията според мен :D или ГЕРБ и ДБ.

С вота от чужбина ВМРО и Мутри Вън ще са тотално аут.

Слави Трифонов няма да прави коалиция с Герб :) !!!!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Аз лично предпочитам Бойко - накрал се е. Сега нови, гладни, никому известни хорица от народа... тепърва да ми грабят и да се освинват. Аре не! 

Слави няма да краде !

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай ся пак ще се гледа шибаната самодоволна мутра на Ганьо Борисов. 🤮 Не мога да се начудя просто, при все простотията, произлязла от него, при все краденето, чекмеджетата, пачките, ремонтите на ремонтите до безкрайност, и българинът пак го иска. Мазохистичен народ и т'ва си е.

Добре че с цялата тази шарения от партии няма да има едноличната власт. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие какво очаквате с подобна конкуренция? Според мен трудно някоя партия ще печели оттук насетне феноменални гласове - по 35% и нагоре. Аз съм доволен, че ще се прави коалиционно правителство. Така трябва. Нито Борисов е редно да е сам, нито другите подкрепят национални каузи. Та тук ще има сблъсък на много различия и ще трябва да се нагодят около общи идеи, за да се състави кабинет.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://m.dnevnik.bg/analizi/2021/04/04/4193930_teflonoviiat_muj_ot_sofiia_koito_ne_reformira_stranata/

Дори чуждите журналисти го знаят що за стока е нашият, че даже си позволяват толкова свободни определения както в случая "Тефлоновият мъж", хаха, за разлика от повечето наши "мисирки" (цветущо определение, дадено от самия него - великия ни вожд), които или го превъзнасят и галят с перце, или хвърлят някое и друго уж критично изречение, което е пуснато обаче ей така, между другото. 

Прочетете цялата статия. В няколко изречения казано точно и ясно що за управител на държавата е този.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Kitty каза:

За съжаление, при положение, че си имаме малцинства и продажна администрация...................

Така става, като хората навремето оплюха идеята на Тодор Живков да изчисти България от малцинствата. Ако нямаше мюсюлмани, цигани, ако не беше либералната простотия живеещите в чужбина "българи" да гласуват и ако пълнолетието се беше вдигнало на 21 годишна възраст............Сега нямаше да сме на това положение.

Либералните идеи всъщност унищожават самите държави отвътре. А за съжаление хората това не го разбират.

Не казвам "Циганите на сапун", но те са повече от нас вече и от тях зависи всичко. Защото народа спа, бля по всичко американско и ето какво става.

Ако не вземем мерки, след десетилетие, това, което видяхме в САЩ - събаряне на паметници и пренаписване на историята, ще стане и тук!

Пък после наричайте Тодор Живков диктатор!

Само че, дарлинг, по идеите на Бай ти Тошо и ти щеше да си “изчистена” по един или друг начин.

Надявам се някой да се активизира и да те изчисти от този форум, крайно токсична и радикална фигура си. Абсолютен basket case по всички параграфи, съжалявам.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Kitty каза:

За съжаление, при положение, че си имаме малцинства и продажна администрация...................

Така става, като хората навремето оплюха идеята на Тодор Живков да изчисти България от малцинствата. Ако нямаше мюсюлмани, цигани, ако не беше либералната простотия живеещите в чужбина "българи" да гласуват и ако пълнолетието се беше вдигнало на 21 годишна възраст............Сега нямаше да сме на това положение.

Либералните идеи всъщност унищожават самите държави отвътре. А за съжаление хората това не го разбират.

Не казвам "Циганите на сапун", но те са повече от нас вече и от тях зависи всичко. Защото народа спа, бля по всичко американско и ето какво става.

Ако не вземем мерки, след десетилетие, това, което видяхме в САЩ - събаряне на паметници и пренаписване на историята, ще стане и тук!

Пък после наричайте Тодор Живков диктатор!

Мила, точно крайно-либералните идеи днес са основани на марксизма. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

За да не си задавате излишни въпроси тази вечер: Имам симптоми на ковид и си правя необходимите изследвания. И тъй като личната отговорност го изисква, съвсем логично съм се самоизолирал.
Но това не е важно. Важно е това, което се случи днес. Важно е това, което вие направихте днес. Ако сте си задавали въпроса как изглежда суверенът, ето така изглежда.
Обикновено след изборите всички партии се обявяват за победители. Днес победителите сте вие! Вие си поискахте властта и промяната е неизбежна.
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FikLena каза:
За да не си задавате излишни въпроси тази вечер: Имам симптоми на ковид и си правя необходимите изследвания. И тъй като личната отговорност го изисква, съвсем логично съм се самоизолирал.
Но това не е важно. Важно е това, което се случи днес. Важно е това, което вие направихте днес. Ако сте си задавали въпроса как изглежда суверенът, ето така изглежда.
Обикновено след изборите всички партии се обявяват за победители. Днес победителите сте вие! Вие си поискахте властта и промяната е неизбежна.

Аз си помислих, че не се яви на пресконференция или да изкаже мнение по телевезията и да застане пред журналистите, защото не може да говори без слушалка в ухото, а то било, защото имал симптоми. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, penakavalli каза:

Само че, дарлинг, по идеите на Бай ти Тошо и ти щеше да си “изчистена” по един или друг начин.

Надявам се някой да се активизира и да те изчисти от този форум, крайно токсична и радикална фигура си. Абсолютен basket case по всички параграфи, съжалявам.

Тая комунистка даже вече нямам никакво желание да я цитирам, щом в нейната си тема, позволи да каже на всички, които са писали в нея "пожелавам ви да се разболеете и да ви сполети трагедия". Какво да очакваме от такъв "човек"???

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, чушка. каза:

Аз си помислих, че не се яви на пресконференция или да изкаже мнение по телевезията и да застане пред журналистите, защото не може да говори без слушалка в ухото, а то било, защото имал симптоми. 

Баба ти Слава нали не вярваше във вируса? 

преди 5 минути, Olay каза:

@Kitty Коментирай факта, че ромите са гласували повече за БСП от колкото за ГЕРБ.

Те винаги са били бесепари. Бесепето минава да им раздаде по 50 лева и кебапче, а понякога и без пари се дават - по навик. 

  • Like 5
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...