Jump to content


Online: Магда - Mashup 2021


Препоръчани коментари

преди 47 минути, fearless` каза:

Пропуснала е любимата ми нейна песен "усмихната ме запомни". 

Тя май е сръбска. 

Иначе всеки може да добави някоя песен, която обича. Няма как да включи всички. Добре се е получило. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда си беше голяма сила, има песни, дето новите ще мечтаят само да изпеят, някои от тях си останаха завинаги, имаше късмета да пее в златното време. Но защо е в Хит с тези песни? Иначе "Утре късно е", любима!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни песни, при това авторски. Но защо не е качила клипа в личния си YouTube профил? Тъпо е стар изпълнител да е в сборен канал сред знайни и незнайни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален подбор, силни собствени песни от-до! Така се прави, Пресо. Магдето смаза! Открай време се чудех как биха звучали ретро песни с Оцкова обработка и ето, че Лечителката на фолка ни предоставя тази иновативна комбинация. Кой би предпогожил, че някога ще чуем Токичова песен в Оцков аранжимент? :D Все пак е оставил песните разпознаваеми, не ги е направил какафонични - браво за което. Смятам, че е голям удар по Пайнера тоя машуп. Микс от Планетянски песни в Оцковия канал! Още повече, че "След раздялата" дълго време звучеше в рубриката "Промо". Успех на Магда извън Пайнер, добре е направила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Gerganafen Аз честно казано нямам против малко да понамалят тоя здрав кик, който може да ми избие зъбите на по-високи децибели. Забелязах обаче нещо не много готино - използвали са части от оригиналните аранжименти отдолу, което никак не ме кефи как е направено. Аз лично бих взел отделни звуци от оригинала (ако пазят оригиналните семпли де), но не и цял префасониран стар аранжимент.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, omline каза:

@Gerganafen Аз честно казано нямам против малко да понамалят тоя здрав кик, който може да ми избие зъбите на по-високи децибели. Забелязах обаче нещо не много готино - използвали са части от оригиналните аранжименти отдолу, което никак не ме кефи как е направено. Аз лично бих взел отделни звуци от оригинала (ако пазят оригиналните семпли де), но не и цял префасониран стар аранжимент.

Предполагам, че не пазят всички оригинални файлове с отделните части на песните и е трябвало да работят с каквото разполагат. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силно! Можеше вместо това "След раздялата" да включи "Хронична липса на любов", "Нямам душа" или дори една "Жълта клюка". Магдето има супер силни песни, добре е направила да ги напомни и изпее наново, и с тоя аранжимент кръшен екстра се е получило. Вече в ХИТ МИКС ли е и тя? 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава подборка на песни, ма нещо не ме кефи и бих си пуснал някъв миск с оргиналите, вместо това. 

А Оцко явно е решил да си прави своя Тройница май. Магда, Деса и Чиба още малко трябва да поработят и са готови. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз да попитам кога друг път Магда щеше да видим Трендинг? Точно никога, ако беше качена в канала на Планета, защото ония бутат само едни, а другите като Магда кучета ги яли. После защо напускали. 
Браво Магде, колко уникални песни имаш, някои могат само да ти завиждат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...