Jump to content


Задава ли се нова рецесия от щатите


Препоръчани коментари

Преди да започна темата, искам да кажа, че не съм наясно и не харесвам САЩ. Там хората нямат права и всичко са игрички за света. Но чета от време на време CNN.

Това което ми направи впечатление е, че цялата страница беше заета от продаване на имоти от различни известни личности: Илън Мъск, Синди Кроуфорд, Шарлийз Терън, че дори дома на Камила от кралството.

Отделно имаше анализ защо се продавали, заради задълбочаващата се рецесия. Отделно останалата част беше заета от Опра и нейната вечна измислена борба за неравенството, този път на Хари и Меган. Като допълнение и те продавали нещо.

Не знам за вас, но мен тия неща ме депресират малко. Навсякъде ни облъчват, че иде голяма криза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Луна Президент продава апартамент в Шумен, което е повече от показателно! 

Иначе не бих се уччудил изобщо - криза им е необходима. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента се възстановяват от COVID рецесията, като всички други държави, но можеше да мине доста по-леко ако онова Тръмпанзе не беше умишлено забавял и политизирал мерките. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Fast каза:

В момента се възстановяват от COVID рецесията, като всички други държави, но можеше да мине доста по-леко ако онова Тръмпанзе не беше умишлено забавял и политизирал мерките. 

Всички го правят - не беше ли същото в UK, няма да взимаме мерки като лузърите, ние ще оцелеем как го бяха казали -  с изграждане на естествена имунизация. 

В Русия и китай до ден днешен крият данни. Относно Швейцария, те не затвориха до преди 3 месеца и  резултата е видим. 

За съжаление, мое, твое и на повечето хора като нас политика >>> човешки живот. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

не беше ли същото в UK, няма да взимаме мерки като лузърите, ние ще оцелеем как го бяха казали -  с изграждане на естествена имунизация. 

Ами и там управлява Тръмподобен, отговорника за Брексит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Относно Швейцария, те не затвориха до преди 3 месеца и  резултата е видим. 

Зле са откъм справянето с ковид или нямат проблеми с финансите? Знам, че бих могла да си прочета и сама, ама напоследък гледам да не чета много-много по такива теми, които могат да ме вкарат в някакви филми и тревоги (не се шегувам).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Зле са откъм справянето с ковид или нямат проблеми с финансите? Знам, че бих могла да си прочета и сама, ама напоследък гледам да не чета много-много по такива теми, които могат да ме вкарат в някакви филми и тревоги (не се шегувам).

С финансите не са, но не могат да се справят. Правилно правиш, няма нужда само да се депресираш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Зле са откъм справянето с ковид или нямат проблеми с финансите? Знам, че бих могла да си прочета и сама, ама напоследък гледам да не чета много-много по такива теми, които могат да ме вкарат в някакви филми и тревоги (не се шегувам).

Аз тази година нищо не чета и нищо не ме интересува. Миналата следях... 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, asylum каза:

Аз тази година нищо не чета и нищо не ме интересува. Миналата следях... 

Абсолютно... само за ваксините чета, за да мога да направя информиран избор за себе си и да помогна на близки, които се чудят. Но икономическа криза... няма какво да направя, освен да си свия сармите и да не напускам работа, колкото и да съм burned out 😀 Да отминава вече това и да идват вече извънземните 🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...