Jump to content



Ще се ваксинирате ли бе ?


Ще се ваксинирате ли бе ?  

78 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Ти мислиш, че ако си ваксиниран си по-податлив на Омикрон ли? :roll1:Моля ти се.

Да, видях от 1 лице, че след 6 месеца от ваксината не си предпазен от вирус, но го изкарах леко - само 2 дни бях зле. Родителите ми също. Баба ми и дядо ми са били контактни с тях, но не са се заразили - те са с бустер. Така че просто се доказа, че имунитетът от ваксините е около 6 месеца, след това трябва бустер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 856
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 часа , Blueberry каза:

Ти мислиш, че ако си ваксиниран си по-податлив на Омикрон ли? :roll1:Моля ти се.

 

Даже не е нужно да мисля, то се вижда! ;} 

Иначе след 3 месеца ще е нужен пак бустер и след още 3 пак бустер и след други 3 - още един бустер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотално ти е промит мозъка.

Ако трябва и 40 бустера ще си сложа, стига да мога да живея нормално - без мерки и без да ми се налага по 14 дни да съм заключена у дома.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната лъжа. Пак има мерки, пак се тестват ваксинирани, пак стоят в карантина. Ама щото така свалят звездите по ТВ, знам...

Звучи си като наркомания това "40 бустера". Даже сериозно се фрапирах на един преден твой пост как се самообвини, че заради това, че не си сложила бустер сега си се заразила отново. Ама вие си знаете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото по-рано разберете, че причините някой да живее и някой да умре са много по-глобални от тези, с които ние си ги обясняваме, толкова по-добре ще ви мине животът.

Аз знам, че и след години да има хора, които с ваксини ще са здрави и ще са създали поколение (както и ще има), дори това няма да накара доста българи да се ваксинират... защото желанието им да са безсмъртни е по-силно от всичко. Или по-точно страхът от смъртта. Как така някой на тях ще им пробутва експерименталки, не се е родил още този, който ще ги надхитри... Аааа ма ха! Всички са срещу него и той е срещу всички.

Тия, дето ги е блъснала кола или са починали от левкимия, примерно, то най-вероятно е заради някоя ваксина от детството. Ей сега чак е дала резултат и ето, на.

Спокойно, пак ще го кажа, съдейки по моя опит със знаци предупреждения за смъртни случаи от последните години - ВСИЧКО Е ОТДАВНА НАПИСАНО кой от какво и кога.

Сори, че съм толкова циничен и саркастичен, но то не е от хубаво, да ви кажа. Просто българинът си го проси.

Наскоро дори имах случай, казвам си мнението за ваксините на една приятелка в гласов запис... тя после ми отговорила, ама аз докато сколасам да чуя, го изтрила. Викам: я прати пак. И тя каза: "Казах си мнението за ваксините, не беше положително, но след това баба и дядо ги приеха с Ковид в болница, нямаха ваксини и починаха... и аз съжалих, че така съм казала... май направихме грешка". И почне да плаче.

За разлика от доста проваксъри, аз не я упрекнах (защото да се вменява вина за независещи от нас неща за мен си е грях) и ѝ обясних това, което по-горе на вас. Защото и нейната баба от 1 година насам, още преди да се зарази, е писала и говорила неща, все едно се сбогува, предавала е опит, давала е съвети - ей така, без причина. Ами замислете се, че душата подсъзнателно се подготвя за това, което ѝ предстои, ако е дошло това време... Сигурен съм, че ви се струват смешни тия неща, но ви уверявам, че не е така. Ще има хора с тежки последици от Ковид, било с ваксини или без - ще живеят. Други няма да могат. Не търсете причини и логика. Направете си избора и живейте, без да пречите на другите. :)

А който е пуснал вируса и ни прави на маймуна, най-вероятно е с болен мозък, но ще си получи заслуженото. Да не свеждаме нещата до тук и сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

От 16.01.2022 г. от 23:25, Blueberry каза:

Ти мислиш, че ако си ваксиниран си по-податлив на Омикрон ли? :roll1:Моля ти се.

Да, видях от 1 лице, че след 6 месеца от ваксината не си предпазен от вирус, но го изкарах леко - само 2 дни бях зле. Родителите ми също. Баба ми и дядо ми са били контактни с тях, но не са се заразили - те са с бустер. Така че просто се доказа, че имунитетът от ваксините е около 6 месеца, след това трябва бустер.

И на мен ми се видя доста амбициозно да има мисъл във визирания пост, но ... кво да правим. Имах желание да съм малко по-добър и толерантен, явно няма да стане засега. 

преди 13 часа , Blueberry каза:

Тотално ти е промит мозъка.

Ако трябва и 40 бустера ще си сложа, стига да мога да живея нормално - без мерки и без да ми се налага по 14 дни да съм заключена у дома.

Не е въпроса ти да си сложиш 40 бустъра. Докато има ей такива титани на мисълта и липсата на мозъчна дейност, които отказват да си сложат и половин, ние ще преоткриваме вътрешните си отшелници по къщите, а те ще правят квот си искат щот не им дреме. 

Време е да стане задължително и без ваксина - под ключ. 

А на тоя етап - Виена, примерно, е прекрасен град. 

https://www.euronews.com/2022/01/16/austrian-government-presents-mandatory-vaccination-law-coming-in-next-month

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

Да внесем малко успокоение и разум.

О, не се безпокой - сега новото 20 е, че това е генна модификация. Те са като ламя  - отсичаш им един  аргумент и на негово място излизат още 10.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз имах притеснения в тази насока. Понеже не съм раждала, но все пак се ваксинирах де. На работа съм, не съм мъж, но после ще метна едно око на клипчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях с впечатлението как тази точка от концперативния дневен ред беше отдавна подробно опровергана ... 

Няма смисъл да инвестират повече във ваксини, Били да пренасочва фондовете за спейс травъл, тъкмо сме тренирани да стоим затворени, 6те месеца до Марс ще са като нищо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зеленият сертификат в България ще отпадне при изпълнен един от два нови критерия. Това заяви премиерът Кирил Петков на брифинг в Министерския съвет.

Едното условие е ваксинационното покритие в страната да достигне 60% от хора с две дози. Второто - заетостта на интензивните легла с COVID болни да е 5% или по-ниска

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

СМЕШНИК !!!и ти ще бъдеш изритан като предшественика ти

МАЙ МЕСЕЦ ЩЕ ИМА НОВИ ИЗБОРИ!!! ДА СЕ ГОТВИМ ПОДОБАВАЩО.!!!!!

 

ЛЕЛЕ ЩЕ ОТКАЧА :@:@:@ И ПРЕДИ КОВИД НИКОГА АМА НИКОГА ЗАЕТИТЕ НА ИНТЕНЗИВНИТЕ ЛЕГЛА В БЪЛГАРИЯ НЕ СА БИЛИ ПОД 5% !!!

КАКВО ГЛУПОСТИ ГОВОРИ ????????????

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно. Броени седмици остават. Щом и СЗО стигнаха до извода, до който ние отдавна стигнахме и си признаха, че са се провалили със зелените хартийки, значи не му е писано на сертификата.

Определено вече се прокрадват лекичко в медиите разни подводни камъни под формата на статийки против сертификатите, разни проучвания нови за странични ефекти, за неуспеваемост с ваксините и пр.

Наиграха се. Да се надяваме само, че не е било репетиция и проба за нещо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също не съм "за" сертификатите. Да, по-скоро ги подкрепям, но не мисля, че са генерално решение.

Казвала съм няколко пъти - аз със сертификат на 8 месеца (при валидност 12) можех да си обикалям навсякъде с Ковид. 

Решението е масово тестване + масова ваксинация + обща информираност как да се предпазваме от вируса и как да подсилим имунитета си. Третото в България би било утопия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Репетиция е. Ще ни пращат всички отказващи да се ваксинират на Марс. Еднопосочно. А това ще звучи на рипийт през цялото време 24/7. 

 

Поне ще сме първите посетили го без пари за билет. Сериозно очаквам да отпадне този сертификат до началото на лятото. 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Brian каза:

Поне ще сме първите посетили го без пари за билет. Сериозно очаквам да отпадне този сертификат до началото на лятото. 

То пък сега щото някой ги следи чак толкоз изкъсо. Ениуей, ако не е сертификат, нещо друго ще е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

То пък сега щото някой ги следи чак толкоз изкъсо. Ениуей, ако не е сертификат, нещо друго ще е. 

Мен ме изхвърлиха като мръсно коте от Мадара. А в същото време нямаше и пет човека вътре. 🤔

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

По новините казаха, че до месец сертификатите ще отпаднат? 

Коя ТВ? 

Не съм чела нищо такова - може би е ставало дума за това, че от 1 февруари сертификатите, издадени преди повече от 270 дни няма да са валидни за пътуване в ЕС. Не виждам сценарий, в който сертификатът да се премахне в скоро време. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Коя ТВ? 

Не съм чела нищо такова - може би е ставало дума за това, че от 1 февруари сертификатите, издадени преди повече от 270 дни няма да са валидни за пътуване в ЕС. Не виждам сценарий, в който сертификатът да се премахне в скоро време. 

Нова, но майка ми така ми го обясни. Може би това е имала предвид, ще попитам пак. Нали наскоро и ние го изкарахме вируса. И сега всичко вкъщи се следи отблизо.  

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Нова, но майка ми така ми го обясни. Може би това е имала предвид, ще попитам пак. Нали наскоро и ние го изкарахме вируса. И сега всичко вкъщи се следи отблизо.  

Сега им видях новините - точно за намаляването на сроковете в ЕС става дума. 

То така тръгват фалшивите новини - един чул и недоразбрал, разказал и си доукрасил и т.н. Развален телефон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Сега им видях новините - точно за намаляването на сроковете в ЕС става дума. 

То така тръгват фалшивите новини - един чул и недоразбрал, разказал и си доукрасил и т.н. Развален телефон.

Благодаря ти. Аз попитах, но това ми обясни и се учудих също. Точно развален телефон се получи в този случай. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

COVID мерки в редица градове у нас, болници остават без места

 

НЕ ВИ ЛИ ПИСНА ВЕЧЕЕЕЕЕЕ ??? АА ?? А ?

 

КАКВА Е ТАЗИ ПАНИКА ??? ПРИ 4-ТАТА ВЪЛНА ХОСПИТAЛИЗИРАНИТЕ БЯХА НАД 8 ХИЛ. ,А 5-ТАТА ВЪЛНА  ХОСП. СА  5 400 !!!!!!!!!!????

 

ДОРИ ДА ОСТАНА БЕЗ БЕЛИ ДРОБОВЕ Н-Я-М-А   ДА СЕ   В-А-К-С-И-Н-И-Р-А-М !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...