Jump to content



Ще се ваксинирате ли бе ?


Ще се ваксинирате ли бе ?  

78 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Още едно доказателство, че проблем има, е фактът, че вкъщи имахме необходимост от кислороден концентратор, а такива в момента са кът и едва се намират за домашно ползване. Вероятно защото няма болни, нали. Преди 2 дни по новините потвърдиха, че реанимациите издишат от прием и не смогват. Самите медици издишат буквално и не им стига кислород. Вероятно някой им е платил да го говорят - това сочи желязната логика на всеки втори средностатистически българин.

Моя козметичка, иначе антисистемен бунтар, ме озадачи с простотията си, когато вчера сподели статия със заглавие "Чорбанов: 5 хил. души в България са починали от Пфайзер и Зенека". Въпросният се базира на доклад на СЗО. Ето такива подвеждащи и двусмислени заглавия, излизащи от маргинални специалисти и медии създават дезинформация и смут. Същият Чорбан, който разработи, видиш ли, българската ваксина и ни агитира за нея, но самият той не ще да се ваксинира. На въпроса защо - и той не знае. Е как такива хора да си ми мерило, КАК?!

Страхотна измет има измежду медиците и трудно сред нея си проправят път истинските светила. На тях никой не им дава трибуна. Защото не са сензационни и не хвърлят кьорфишеци и партенки в пространството. За мен медик не е човек, който е платен - както онези, които излязоха да участват в цирка на Борисов, когато симулираше контузии и операции. Тая професия е призвание, дадено на малцина.

Това правителство не иска да въвежда военно положение, защото бизнесът ще въстане. В същото време няма как да принуди Ганьо да се ваксинира. Зеленият сертификат беше опция, но не добре измислена. Вместо да си правят експерименти, да вземат да създадат информационни кампании относно ваксините и да успокоят обществото.

И за пореден път казвам - не беше моментът да се правят концерти с гъз до гъз места. Нелечими за комплексите на хора като Лили Иванова. Защитих я, когато Тошев и другите педали я нападнаха за слабото ѝ според тях представяне в Пловдив, но в случая я упреквам, че в разгара на четвърта вълна тя продължава с турнетата си. Седни си, жено, и потрай, докато олекнат нещата, ма. И ужасно ме дразни, че точно хора като нея нямат обществена позиция и социална ангажираност по никоя тема. Ами точно в ролята си на професионалист трябва да имаш мнение и да бъдеш пример, а не да си стоиш на Оборище. Не е време за песни, време е за малко солидарност. Да му се доповръща на човек от егоизъм.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 856
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Имах симптоми от миналия петък и ся се тестирах със бързия тест и е положителен. Ваксиниран съм със синофарм, болеше ме гърлото много, особено докато преглъщам, около 5-6 дни, днес спря болката и останалото е като при обикновена настинка.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли го онова за вашия ЕС грийн пас дето го хакнаха и направиха Грийн пас на Адолф Хитлер?💀

https://www.ilpost.it/2021/10/27/green-pass-adolf-hitler/

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.10.2021 г. от 15:51, Kriminal каза:

Имах симптоми от миналия петък и ся се тестирах със бързия тест и е положителен. Ваксиниран съм със синофарм, болеше ме гърлото много, особено докато преглъщам, около 5-6 дни, днес спря болката и останалото е като при обикновена настинка.

Бързо оздравяване ти пожелавам!:iluvu:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Бързо оздравяване ти пожелавам!:iluvu:

Мерси, скъпа💋 На мене не ми е нищо, аз не мрънкам, не съм си мрънкаджийка! Ако можех да излизам още тази вечер щях да съм по кафетата на центъра!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

250412386-3106338299639409-7054416803942

малка дигресия, на една приятелка майка ѝ е във болница защото ѝ има нещо на сърцето, компликация от астразенеката. Добре го каза една министерка от Босна на нашия президент като им беше подарявал астразенека ваксини: "Не ги искаме, това са ваксини за бедните!"

Ти с коя си се ваксинирала и кога?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.10.2021 г. от 14:51, Kriminal каза:

Имах симптоми от миналия петък и ся се тестирах със бързия тест и е положителен. Ваксиниран съм със синофарм, болеше ме гърлото много, особено докато преглъщам, около 5-6 дни, днес спря болката и останалото е като при обикновена настинка.

Ще се справиш. Млад умен мъж, още повече ваксиниран. Както се и очаква го изкарваш леко. До няколко дни си нов със нови сили. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Ще се справиш. Млад умен мъж, още повече ваксиниран. Както се и очаква го изкарваш леко. До няколко дни си нов със нови сили. 

Мерси май диър💋

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОВА ВЯРНО ЛИ Е????😮😮😮


Ковид-19 може да причини безплодие и проблеми с ерекцията

Ранджит Рамасами, също съавтор на изследването и професор по урология в Университета в Маями, предупреждава на свой ред, че заразяването с коронавируса определено може да създаде опасност за мъжката плодовитост. 
Докато ваксините срещу Ковид-19 не причиняват нито проблеми с ерекцията, нито безплодност, коронавирусът и предизвикваната от него болест създават много сериозен риск от такива проблеми, твърди професорът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уморена съм да правя рисърч, но само написах в гугъл covid erectile dysfunction и изскочиха няколко такива изследвания, например: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33988001/

Заменяйки covid с vaccine, излязоха резултати, които казват ... 

"Do the COVID-19 vaccines cause swollen testicles, erectile dysfunction (ED) and lower sperm count? No, but COVID-19 infection can cause each of these issues."

 

Защо обаче антивакс обществото вярва, че ваксините водят до директна импотентност, а вирусът е "едно грипче"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.11.2021 г. от 21:44, pacho каза:

Изтърпял му го е, защото в слушалката му казват да мълчи и тоя капут да блесне в цялата си светлина.

Иначе Виктор е мега слабият водещ, няколко сутрини подред го хващам да спори за ваксини и за статистики и като не му приемат мнението и казва "Аз повече няма да говоря с вас" и млъква като женчо. Голям палячо е.

Ето с Мая от днес, не я харесвам, но говореше абсолютно логични неща и тоя не спря да спори и накрая млъкна.

 

Манолова: "Това, че вие сте в системата, не ви прави по-защитен!"

Или е малоумен, че не разбира, или се прави на такъв.

Досадни платени водещи, които пропагандират по сценарий.

Междувременно в цяла Скандинавия забраниха ваксината на Модерна заради рискове от сърдечни заболявания. По нашите медии да се е чуло нещо?

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-10-08/iceland-joins-nordic-peers-in-halting-moderna-covid-vaccinations?fbclid=IwAR1HxS1bPiMvk9ITVKj-O_Xx6DATtYfGFD9i-FX8nP7b2eLgeBtbsf4ujgI

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DenFevgo каза:

Досадни платени водещи, които пропагандират по сценарий.

Междувременно в цяла Скандинавия забраниха ваксината на Модерна заради рискове от сърдечни заболявания. По нашите медии да се е чуло нещо?

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-10-08/iceland-joins-nordic-peers-in-halting-moderna-covid-vaccinations?fbclid=IwAR1HxS1bPiMvk9ITVKj-O_Xx6DATtYfGFD9i-FX8nP7b2eLgeBtbsf4ujgI

Norway said men under 30 should consider choosing the Pfizer Inc.’s and BioNTech SE’s rival vaccine, and the other Nordic nations also recommended that as an alternative. 

Никъде другаде не се проявява освен в скандинавските страни. Което показва, че явно е нещо с климата.

Иначе статистически модерна е най - добрата ваксина и процента на заболели с Ковид след нея е едва 2%.

https://www.nbcnews.com/news/us-news/moderna-s-covid-vaccine-93-percent-effective-six-months-after-n1276020

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Norway said men under 30 should consider choosing the Pfizer Inc.’s and BioNTech SE’s rival vaccine, and the other Nordic nations also recommended that as an alternative. 

Да ти пускам ли клипа с договора между Пфайзер и ЕС, който е забранен дори за евродепутатите и има скрити клаузи, или вече си го гледал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

КРАЙ НА ПАНДЕМИЯТА !

еее ще си  останете напразно боцкани 😀😁

@Lelqtian @WindWalkerMonk @asylum @Blueberry @zai4eto82 @Andrew Cunanan. @xroflx9 @Willy @Kriminal

Великобритания одобри първа в света хапчето срещу Covid молнупиравир

По данни на производителя антивирусното хапче намалява наполовина хоспитализациите и смъртността при пациенти, диагностицирани с Covid-19 и е революционно с това, че се приема през устата. Т.е. прави битката с болестта в домашни условия много по-ефективна, с което ще се намали натовареността на болниците.

@pacho:1000(26):
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DenFevgo каза:

Да ти пускам ли клипа с договора между Пфайзер и ЕС, който е забранен дори за евродепутатите и има скрити клаузи, или вече си го гледал?

Тук минахме 85% и никой не е измрял от сърдеччни удари. Отделно модерна и пфайзър са най - широко разпространените ваксини. Има три пъти по - ниска смъртност от България. Това ми стига,  и мисля да следвам примерите в успелите страни, не при тия дето гинат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Тук минахме 85% и никой не е измрял от сърдеччни удари. Отделно модерна и пфайзър са най - широко разпространените ваксини. Има три пъти по - ниска смъртност от България. Това ми стига,  и мисля да следвам примерите в успелите страни, не при тия дето гинат. 

Не знам къде е това тук, а ти със сигурност не знаеш кой от какво е умрял.

 Искрено се надявам ваксините да действат. Лошото е, че последствията от тях се виждат след години. Неслучайно в нормални времена те биват тествани поне 5 години преди да се пуснат на пазара. В момента тези ваксини абсолютно официално са ЕКСПЕРИМЕНТАЛНИ и всеки, който си ги поставя е участник в последния етап на изпитването им. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DenFevgo каза:

Да ти пускам ли клипа с договора между Пфайзер и ЕС, който е забранен дори за евродепутатите и има скрити клаузи, или вече си го гледал?

Мхм, евродепутатите нямат достъп до него, но след тайна среща с чистачки от Мосад, ЦРУ, КГБ, МИ6 и други трибуквени агенции, разполагаш ако не с копие, то със видео ... 

Перфектно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, FikLena каза:

КРАЙ НА ПАНДЕМИЯТА !

еее ще си  останете напразно боцкани 😀😁

@Lelqtian @WindWalkerMonk @asylum @Blueberry

Великобритания одобри първа в света хапчето срещу Covid молнупиравир

По данни на производителя антивирусното хапче намалява наполовина хоспитализациите и смъртността при пациенти, диагностицирани с Covid-19 и е революционно с това, че се приема през устата. Т.е. прави битката с болестта в домашни условия много по-ефективна, с което ще се намали натовареността на болниците.

@pacho
 

Със сигурност не е напразно...

Иначе лекарство би помогнало доста. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DenFevgo каза:

Не знам къде е това тук, а ти със сигурност не знаеш кой от какво е умрял.

 Искрено се надявам ваксините да действат. Лошото е, че последствията от тях се виждат след години. Неслучайно в нормални времена те биват тествани поне 5 години преди да се пуснат на пазара. В момента тези ваксини абсолютно официално са ЕКСПЕРИМЕНТАЛНИ и всеки, който си ги поставя е участник в последния етап на изпитването им. 

Няма значение кое е това тук. Аз живея в страна в която няма скрито покрито. Всичко се излага публично и никой не крие нищо. Тези консиративни балкански теории са ми чужди. Със сигурност има странични ефекти, но няма ваксина която да ти покаже ефект след години. Самата тя има трайност максимално до 16 месеца. Не виждам как ще поаже след това.

Но да очакваш хората и то от средната прослойка нагоре да пукясат, а да останат дъното, ок, но мен няма как да ме убедиш. Най - малкото няма кой да движи икономиката и ще стане катарзис. Ваксините не са перфектни, но са ефективни. Ако това е което трябва за да се предпазя, значи толкова. Ако не се получи, взех правилното решение и направих всичко възможно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@FikLena Фикленке, трепеш рибата по всички параграфи обаче.

Много сме страхливи от ваксината, която вече почти година се слага и се вижда, че работи, но нямаме никакъв проблем да погълнем хапче, за което току що сме прочели. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...