Jump to content



Ще се ваксинирате ли бе ?


Ще се ваксинирате ли бе ?  

78 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

От пустия му страх какво ще стане, майка ми не иска да се ваксинира. Според нея трябвало всеки да изгради имунитет и да го изкара вируса. Да, ама не дай си боже го хване, тя не знае изобщо дали ще оцелее. Ей задето мисли така, цял живот тя се мъчи години наред с жлъчката, защото я страх да се оперира. Баща ми преживя колко операции - първо от падане от стълба на работа, счупи си крака, не го ли беше страх като го оперираха, после колко операции преживя заради хемороиди, оперираха го и за камъни в бъбреците, да не му беше лесно, брат ми като малък съшо преживя операция на едното око пък, щото му сълзи по рождение, Само майка ми упорства и това е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 856
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

От пустия му страх какво ще стане, майка ми не иска да се ваксинира. Според нея трябвало всеки да изгради имунитет и да го изкара вируса. Да, ама не дай си боже го хване, тя не знае изобщо дали ще оцелее. Ей задето мисли така, цял живот тя се мъчи години наред с жлъчката, защото я страх да се оперира. Баща ми преживя колко операции - първо от падане от стълба на работа, счупи си крака, не го ли беше страх като го оперираха, после колко операции преживя заради хемороиди, оперираха го и за камъни в бъбреците, да не му беше лесно, брат ми като малък съшо преживя операция на едното око пък, щото му сълзи по рождение, Само майка ми упорства и това е. 

Тя наясно ли е ако го изкара и вземе  че оживее колко още неща ще влачи, освен жлъчката !?!?!?!?!?!?!?!?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

С Глория и Симона Загорова сте колежки по занаят?! 

По занаят - може би, по-работно място - едва ли. На околовръстното не минаваха ли за елитни? за ефтини гастрольорки - паветата на Македония и министерство на земеделието винаги са свободни ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

По занаят - може би, по-работно място - едва ли. На околовръстното не минаваха ли за елитни? за ефтини гастрольорки - паветата на Македония и министерство на земеделието винаги са свободни ... 

Дунав мост? Без това Глорето има афинитет и сантименталност към него от ранните си юношески години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

По занаят - може би, по-работно място - едва ли. На околовръстното не минаваха ли за елитни? за ефтини гастрольорки - паветата на Македония и министерство на земеделието винаги са свободни ... 

image.png.7d70d3600856b2a720cd4b954c0ad4a7.png

 

Хората стават все по-тъпи и зли. Тъпотията е по-заразна от короната.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

image.png.7d70d3600856b2a720cd4b954c0ad4a7.png

 

Хората стават все по-тъпи и зли. Тъпотията е по-заразна от короната.

Глория е открехнала вратите за Палома. 😌

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, zai4eto82 каза:

Стой си затворен като мишка тогава и спирай да живееш и никъде да не ходиш. 

Така правя ходя по полетата и горите на чист въздух в хич не ма и*е 😅

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Глория е открехнала вратите за Палома. 😌

Ма да и беше ударила и един шЪмар? А така се мъчи сега горката, не само с тоя фейс, ми и не-нашЪмарена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Ма да и беше ударила и един шЪмар? А така се мъчи сега горката, не само с тоя фейс, ми не-нашЪмарена. 

От сърцето ѝ са се откъснали единствено копитцата втори номер и съвета за поставяне на нова уста ала Олег Попов:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф,антиваксърите и про-ваксърите са мега дразнещи. Не знам още колко време трябва да мине,за да разберете,че ако клетъчния ти имунитет е преебан и 20 дози да си сложиш от ваксината пак ще се разболявяш и респективно ще бъдеш преносител. Стига сте нападали  @pacho само защото има по-критично мислене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:

80% в UK са с по 2 дози, нали трябваше да се ваксинираме и да покрием минумум 70%? Какво станА с UK тогава?

Иначе у Булгаристан вчера са направени 47 370 теста с 4800 заразени. До вчера се правеха по около 20 хил. теста и заразените отново излизаха около 4000. Нещо им куцат статистиките и прогнозите май.
 

В момента ваксиниращите се са принудени да го направят, не че имат желание. 

Астра Зенека, която не става. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pacho каза:

80% в UK са с по 2 дози, нали трябваше да се ваксинираме и да покрием минумум 70%? Какво станА с UK тогава?

Иначе у Булгаристан вчера са направени 47 370 теста с 4800 заразени. До вчера се правеха по около 20 хил. теста и заразените отново излизаха около 4000. Нещо им куцат статистиките и прогнозите май.
 

В момента ваксиниращите се са принудени да го направят, не че имат желание. 

При 10 пъти по-голямо население и 4.5 пъти по-голяма гъстота имат смъртни случаи колкото в България. Това не ти ли говори нищо?

А това, че тука имат за ден 2 пъти повече тестване е заради новите изисквания. Преди се тестваха симптомни + пътуващи, сега има и работещи в обществен облсужващ персонал. Случаите е нормално да са еднакви, дори и 7 милиона да се тестват утре, броя на болните ще е реалния, няма да са 1 милион.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При толкова заразен вирус изобщо не е нормално, дори и математиците, които вие слушате, го твърдят - има ли повече тествани, ще има и повече заразени(цитирам).

Смъртните случаи в статистиката у нас са силно компрометирани и това го разбирахме месеци наред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1139799.jpg

 

Делян Пеевски си постави трета доза от ваксината срещу коронавирус

Трета, бустерна доза ваксина срещу COVID-19 си поставиха днес водачът на листите на ДПС във Велико Търново и Благоевград Делян Пеевски и зам.-председателят на ДПС Йордан Цонев, който води листата на движението в Пазарджик и е втори в Търново.

Заедно с тях в УМБАЛ "Софиямед“ бяха кметът на Белица Радослав Ревански, който също си постави трета игла, както и председателят на младежката организация на ДПС в Благоевград Ибраим Зайденов и Максим Тачев - член на общинската организация на движението в Белица. Тачев и Зайденов си поставиха първа доза.

"Даваме личен пример с дела, а не просто с думи. Категорично подкрепяме ваксинацията. Това е единственият начин да се преборим с общия враг - коронавируса, за да може да предпазим близките си, държавата да функционира нормално, а икономиката да влезе в нормалния си ритъм и да се развива", заяви Делян Пеевски.

Той призова всеки да последва примера им и да се ваксинира, за да предпази от страшната зараза семейството и Родината. Пеевски подчерта, че ваксинацията на този етап е единственото средство, което може да спре вируса.

"Ние сме на различна възраст, но това е без значение, тъй като вирусът покосява всички, независимо от възрастта, а ваксините могат да предпазят всеки и да спасят безценни човешки животи", посочи пък от своя страна Йордан Цонев, който също призова гражданите на държавата да направят всичко необходимо, за да може бързо да се върнем към нормалния си живот от времената преди пандемията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разконспирираха ги, че първо тая сестра е същата като на снимката с Баце, т.е. някакво поставено лице :D или сестрата на всички политици у нас и второ на снимките седи капачката на спринцовката.

Пеевски на снимката отсега изглежда болнав.

photo_verybig_205787.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - вероятно става въпрос за един и същи център. Но ако лъжат са си чиста проба български тарикати. Нали малоумния българин няма да гледа Меркел (то 80% сигурно не знаят коя е), но ще гледа Пеевски. Ето затова ще ви управлява той още 20 години. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Критично мислене =/= четене само на източници, които подкрепят убежденията ни, които пък са породени от ирационални страхове

А ако някой се връзва на писанията на пачо, нека прочете нелеп коментар на годината: "Пеевски на снимката отсега изглежда болнав." и ако продължава да му вярва, да си направи лоботомия. Мерси. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Blueberry каза:

Критично мислене =/= четене само на източници, които подкрепят убежденията ни, които пък са породени от ирационални страхове

А ако някой се връзва на писанията на пачо, нека прочете нелеп коментар на годината: "Пеевски на снимката отсега изглежда болнав." и ако продължава да му вярва, да си направи лоботомия. Мерси. 

Изглежда, че и вие четете само източници в подкрепа на експерименталките. Ама то след като се крие масово информация няма какво друго да се намери в нета и да се прочете.

Иначе Пеевски си изглежда болнав на снимката и не знам от отслабване или от нещо друго е, но се вижда.То няма как да си бил 180кг. и това да е нормално състояние.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо, че ще се пускат хората без сертификати от понеделник. Мерките си важат откакто са въвели зелените сертификати. Днес по Нова го даваха. Всички кафета, заведения, молове, нощни клубове са със сертификати. Който няма, не го пускат.

До понеделник пак си минават проверките навсякъде за зелените сертификати, няма глоби, но ти издават предписания. Тъй че трябва да си имаш зелен сертификат.

В съседното заведение до моето, където работя изобщо не са ваксинирани и не искат. А ние вече сме почти на 100 % ваксинирани. Само 2 момичета не искат- едната сервитьорка го е изкарала и не иска да се ваксинира, а момичето на телефона дето е също го е изкарала и не иска и тя да се ваксинира. И може би едната сервитьорка ще ни напусне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам, че мога да имам още по-обективно мнение, особено на база на последните дни и седмици, които буквално прекарах в болница "Пълмед" в Пловдив покрай баба ми, която си отива от много тежък скоротечен рак.

1. Няма как смъртните случаи от Ковид да са изцяло компроментирани, тъй като сигурно 5 дни висях само пред Интензивното отделение и виждах в рамките на час по колко смъртни случаи се констатираха. Не всички са от Ковид, но повечето - да. Интубираните са много. Сега, кой какви придружаващи заболявания има и дали има - е друг въпрос. Важното е, че Ковид допълнително ги довършва. Тези дни нямах възможност да следя редовно новини, казвам ви нещата от първо лице. А това е само една болница в един град. Представете си картинката в цялата страна. :)

2. Предните дни видях наплив от желаещи да се ваксинират, водени от нагона да прекарат остатъка от живота си в Хепи и Плаза. Моите уважения, и аз съм социален човек, но тая жажда за развлечения минава всякакви граници. Държава с толкова много кръчми и чалготеки няма в света. Харчим и живеем повече, отколкото можем да си позволим.

3. Написах го 20 пъти, ще го напиша и сега. Ние много отдавна сме "чипирани", натискайки по 100 пъти на ден confirm, prihvatam и на който език още искате потвърждение на личните си данни в социалките.

4. Ние не знаем нищо за здравето си, и това ще го пиша пак и пак, докато не си го набием в кратуните. Нищо не знаем за хормони, за туморни маркери, причинно-следствени връзки не правим. Джипитата ни са калпави. Никой не ти обръща внимание, ако не си платиш, нямаш вътрешен човек или не крещиш. Лично аз тези дни се карах с 3 сестри и ги направих на гъз заради отношението им, след което започнаха да ме гледат със страх, но не започнаха да си вършат работата по-добре. :) Следващата стъпка каква е - да почна да ги бия или да пиша в книги за оплаквания да ги уволнят?

5. Онкоотделения се преобразуват в ковид такива. Щото няма капацитет. Баба ми си я взехме вкъщи, за да не стои в онкоклиники или в хосписи.

6. Кацаров и компания не я свършиха никаква. Те вече зад гърба си имаха миналия октомври за пример и знаеха какво ще стане този, но не се поучиха... и изтърваха положението - предпочитаха да го удрят на ревизионизъм, реваншизъм, рокади и инфлации. Някой ще каже "Признат грях - половин грях". С тия реплики могат да се утешават само скапаните ни политици, които ако все още не сте разбрали, на следващите избори трябва да ИЗХВЪРЛИМ. Защото предните пъти те не пожелаха да се коалират и да съставят правителство, а този път трябва да им се покаже, че НЕ ТЕ РЕШАВАТ, защото не са те суверенът. Мисля, че е по-важно, предвид това какво предстои, да направят от Арена Армеец пунктове за тестване или настаняване на болни, а не концерти на Любо Киров (моите уважения към него).

7. Кандидат-президент преди няколко дни по БНТ открито апелираше хората да НЕ СЕ ВАКСИНИРАТ. След като водещата 5 пъти го прекъсна, за да го попита в качеството си на какъв отправя такива призиви, той продължи да говори върху нея и като видя, че няма да извади аргумент, почна да се оправдава - "ама аз не съм антиваксър". Противоречия на всеки ъгъл.

8. Това колажче със съседа диабетик беше тъпо, но на нас само това могат да ни произведат мозъците.

9. Хората, които реактват със смях на всяка новина за починали, да им кажа едно - утре може да почине някой ваш близък, дали пак ще ви е така смешно? Ще очаквате съчувствие, нали? Направете така, че кармата ви да не е кучка.

10. Ако ще и докато умрем да спорим за или против и да използваме вайръл определения като "експерименталки", все пак не забравяйте, че една голяма част от българите ядат кренвирши, не си пускат водата в тоалетните и поглъщат всякакви вайпове и цигарки, а после се чудят защо белодробният им капацитет не стига при сблъсък с вируса. И все пак - ако ти е писано да умреш от катастрофа, няма да е от друго. Светът не е черно-бял. Ако ваксините в световен план са направили така, че заушки и подобни болести почти да изчезнат, значи не бива напълно да ги отричаме. И тогава не е имало време за тестване в продължение на години, но някак трябва да се преодолеят тези пандемии. Да, ще има хора, които ще умират дори с ваксина - ние не сме вътре в тялото им да видим защо. Вчера някой ми написа: "От къде знаеш, че ваксините, които са ни слагали като деца, не са направили така, че сега да умираме от рак и да сме безплодни"... Ние пак търсим оправдание навсякъде другаде, но не и в начина и качеството си на живот. Ние обичаме отговорността да не я носим ние, затова са ни нужни и информирани съгласия. Не че, ако ги има, ще са абсолютен гарант.

11. Това, което мен ме дразни, че ние се ваксинираме или не се ваксинираме само поради една причина - СТРАХ. А страхът от къде идва - невежество, егоизъм... пак наши качества от народопсихологията.

12. Бил Гейтс е луд и прави нов световен ред заедно с още няколко луди - факт. Пак ви питам - как предлагате да оцеляваме? С хоумофиси цял живот? Накрая ще умрем от обездвижване, депресии, затлъстяване и т.н.

13. Българинът е безбожник и трупа кофти карма още от времето на посегателствата над богомилите. А самочувствието му е премазано още от турско робство. Нямаме Васил Левски на съвремието, не вярваме на никого. Не знам, някаква по-висша сила я пази тази нашата земя. Защото не я пазим ние.

14. Не е нужно да сте минали през Ада, за да повярвате на тези, които минават през него. На това няма да ви научат книгите, а емпатията и солидарността - тях или ги имаш, или ги нямаш. Ние у нас ги нямаме.

15. Дарители като Димитър Кудоглу едно време са построявали БОЛНИЦИ, които ние по времето на Иван Тотев-Гербаджийски закрихме. А сега все повече имаме нужда от тях. Въпросът е защо днешните богаташи като Пеевски не инвестираха в нищо такова. Къде живеем изобщо, а?

Enough said.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

....която си отива от много тежък скоротечен рак....

 

Много съжалявам и въпреки отрицателните нагласи за бъдещете й, предвид сериозността на болестта - се надявам да успее да го пребори, изпращам й цялата си положителна енергия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Много съжалявам и все пак се надявам да успее да го пребори, изпращам й цялата си положителна енергия.

Благодаря ти. Всичко е в ръцете на Бог вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...