Jump to content



Ще се ваксинирате ли бе ?


Ще се ваксинирате ли бе ?  

78 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 856
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

214 починали за деня - само със 7 по-малко от най-черния рекорд декември миналата година (когато вече имаше и влезли в сила ефективни мерки и затваряне). 

Актуални данни от днес:

 

Screenshot_20211019-101318-509.png

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

214 починали за деня - само със 7 по-малко от най-черния рекорд декември миналата година (когато вече имаше и влезли в сила ефективни мерки и затваряне). 

Актуални данни от днес:

 

Screenshot_20211019-101318-509.png

Основния проблем е, че на Кацаров не му пука. Той си е спокоен и иска да си изкара мандата без напрежение. Затова е оставил хората да си правят каквото искат и да си купуват сертификати. Като гледам не ги пазят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият протест срещу новите мерки, който предприемам е, че няма да отида да гласувам или ще гласувам само за партия, която е против този фашизъм. Никой не може да ме задължава да правя със здравето си каквото и да било щом не застрашавам пряко нечий живот. Настоящите нови мерки са абсолютно отнемане на основни човешки права и свободи, и са безумие, срещу което трябва да се протестира по всички възможни начини.
#СвободнаБългария #BULEXIT

 

 

 

Наказателният кодекс на Република България:

Чл. 143. (1) Който принуди другиго да извърши, да пропусне или да претърпи нещо, противно на волята му, като употреби за това сила, заплашване или злоупотреби с властта си, се наказва с лишаване от свобода до шест години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, FikLena каза:

Първият протест срещу новите мерки, който предприемам е, че няма да отида да гласувам или ще гласувам само за партия, която е против този фашизъм. Никой не може да ме задължава да правя със здравето си каквото и да било щом не застрашавам пряко нечий живот. Настоящите нови мерки са абсолютно отнемане на основни човешки права и свободи, и са безумие, срещу което трябва да се протестира по всички възможни начини.
#СвободнаБългария #BULEXIT

 

 

 

Наказателният кодекс на Република България:

Чл. 143. (1) Който принуди другиго да извърши, да пропусне или да претърпи нещо, противно на волята му, като употреби за това сила, заплашване или злоупотреби с властта си, се наказва с лишаване от свобода до шест години.

При най-малката настинка си самопредписвате сумати лекарства, без дори да прочетете листовката към тях и да видите колко странични ефекти имат, но за ваксините разсъждавате като че имате докторска степен...Как пък никой не протестира заради задължителните ваксини, които се слагат на децата?!?
6 милиарда са ваксинирани от началото на годината и процента на страничните ефекти е в пъти по-нисък от този при задължителните ваксини, но това няма кой да го прочете!Прост народ сме си и това е!Дървени философи дето разбират от всичко, освен от тяхната собствена работа!

Аз съм "за" без зелен сертификат да не може да се влиза дори и в магазин за хранителни стоки!Да видим тогава какви опашки за ваксини ще се извият!На първо място по смъртни случай сме в Европа, на последно място по брой ваксинирани и на първо място по простотия и малоумие!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, nikitrz каза:

При най-малката настинка си самопредписвате сумати лекарства, без дори да прочетете листовката към тях и да видите колко странични ефекти имат, но за ваксините разсъждавате като че имате докторска степен...Как пък никой не протестира заради задължителните ваксини, които се слагат на децата?!?
6 милиарда са ваксинирани от началото на годината и процента на страничните ефекти е в пъти по-нисък от този при задължителните ваксини, но това няма кой да го прочете!Прост народ сме си и това е!Дървени философи дето разбират от всичко, освен от тяхната собствена работа!

Аз съм "за" без зелен сертификат да не може да се влиза дори и в магазин за хранителни стоки!Да видим тогава какви опашки за ваксини ще се извият!На първо място по смъртни случай сме в Европа, на последно място по брой ваксинирани и на първо място по простотия и малоумие!

Навсякъде в Европа се спазва това. Лошото е, че БиДжи ще си ги купуват. Затова хората по света се връщат към нормалния живот, а в България точно обратното. Затова сме страна от третия свят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Навсякъде в Европа се спазва това. Лошото е, че БиДжи ще си ги купуват. Затова хората по света се връщат към нормалния живот, а в България точно обратното. Затова сме страна от третия свят. 

Бях в Португалия преди 2 седмици - там от 1ви октомври отпаднаха почти всички мерки.Остана задължително само носенето на маски в градския транспорт.Пълно е с туристи, а самолети кацат буквално през 2 минути,.Гъмжи от народ навсякъде, заведенията са пълни...Разликата е че над 85% от населението са се ваксинирали - няма млади, няма стари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, nikitrz каза:

Бях в Португалия преди 2 седмици - там от 1ви октомври отпаднаха почти всички мерки.Остана задължително само носенето на маски в градския транспорт.Пълно е с туристи, а самолети кацат буквално през 2 минути,.Гъмжи от народ навсякъде, заведенията са пълни...Разликата е че над 85% от населението са се ваксинирали - няма млади, няма стари.

Навсякъде отпадат мерките, стигнат ли добри нива на ваксинация и ниски темпове на заразяване. Лека-полека отпадат и аргументите на малоумниците, че "И тАм, кЪдЕтО сА вАкСиНиРаНи ИмА МеРкИ". Повръща ми се от тъпи хора вече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лявата вълна залива Европа и тези движения там вече се възползват, а ние имаме ляв президент, който коли и беси в момента, и с половин уста призовава за ваксиниране - тия хора дори собственият си интерес не знаят. Тези мерки наистина сякаш трябваше доста по-рано да се случат.

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

Лявата вълна залива Европа и тези движения там вече се възползват, а ние имаме ляв президент, който коли и беси в момента, и с половин уста призовава за ваксиниране - тия хора дори собственият си интерес не знаят. Тези мерки наистина сякаш трябваше доста по-рано да се случат.

 

Разбира се, че трябваше. Най-непонятното ми е как Вигенин, който е ключова фигура в БСП, за втори път го хващам да призовава към ваксинация и то супер аргументирано и непровокиращо. Минусът за мен е, че говори, че не трябва да е задължителна, а аз това никога не съм го разбирала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Blueberry каза:

Разбира се, че трябваше. Най-непонятното ми е как Вигенин, който е ключова фигура в БСП, за втори път го хващам да призовава към ваксинация и то супер аргументирано и непровокиращо. Минусът за мен е, че говори, че не трябва да е задължителна, а аз това никога не съм го разбирала. 

Не съм съгласен и аз да е задължителна, защото (мразя такива генерализации), но на българина дай му да се прави на борец за човешки правдини - всеки втори е прероденият Левски, всеки трети - прероденият Ботев. Манна небесна все едно ще се спусне за такива хора и още по-зле щеше да е сега.

 А и да си призная аз също нямаше да се ваксинирам, ако беше станала задължителна (e щях де, ама след като вече сме стигнали критичната точка).

За мен лично трябваше да бъдат ангажирани известни лица от всяка сфера на живота - винаги е друго, когато някой, на когото имаш доверие или на когото симпатизираш ти даде личен пример. Аз например разчитах на няколко български подкаста, за да получа информацията, която ми беше нужна, за да взема решение.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, omline каза:

Лявата вълна залива Европа и тези движения там вече се възползват, а ние имаме ляв президент, който коли и беси в момента, и с половин уста призовава за ваксиниране - тия хора дори собственият си интерес не знаят. Тези мерки наистина сякаш трябваше доста по-рано да се случат.

 

БСП няма нищо общо с модерните леви течения по света (и по-добре, честно казано).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , nikitrz каза:

Бях в Португалия преди 2 седмици - там от 1ви октомври отпаднаха почти всички мерки.Остана задължително само носенето на маски в градския транспорт.Пълно е с туристи, а самолети кацат буквално през 2 минути,.Гъмжи от народ навсякъде, заведенията са пълни...Разликата е че над 85% от населението са се ваксинирали - няма млади, няма стари.

А в началото на година положението там беше трагично. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, omline каза:

Лявата вълна залива Европа и тези движения там вече се възползват, а ние имаме ляв президент, който коли и беси в момента, и с половин уста призовава за ваксиниране - тия хора дори собственият си интерес не знаят. Тези мерки наистина сякаш трябваше доста по-рано да се случат.

 

Като казвате за лявата вълна...в централните новини на бТв тази вечер бяха поканили математик, който е сметнал какво се очаква като развитие на ситуацията с вируса у нас и човекът каза нещо много смислено:
"Всеки починал по времето на Тодор Живков е починал с ваксина, защото всички са били ваксинирани срещу някакви болести, а неминуемо един ден всеки ще умре.При 100% ваксинирано население, всеки починал ще е с ваксина."
Тоест, тоя манталитет са го набили в мозъците на населението което днес е 55+ още през комунизма.Голяма част от лекарите също са над 50 годишни, а както знаете и те не искат да се ваксинират.
После иди убеждавай народа да си сложи ваксина...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , omline каза:

Не съм съгласен и аз да е задължителна, защото (мразя такива генерализации), но на българина дай му да се прави на борец за човешки правдини - всеки втори е прероденият Левски, всеки трети - прероденият Ботев. Манна небесна все едно ще се спусне за такива хора и още по-зле щеше да е сега.

 А и да си призная аз също нямаше да се ваксинирам, ако беше станала задължителна (e щях де, ама след като вече сме стигнали критичната точка).

За мен лично трябваше да бъдат ангажирани известни лица от всяка сфера на живота - винаги е друго, когато някой, на когото имаш доверие или на когото симпатизираш ти даде личен пример. Аз например разчитах на няколко български подкаста, за да получа информацията, която ми беше нужна, за да взема решение.

То хубуу да не е задължителна, ма Бай Ганьо иначе не разбира. Аз предлагам да ги забраним всякви ваксини, и да ги пуснат "на черно", вероятно ще се вдигне бройката ваксинирани. 

 

преди 11 часа , WindWalkerMonk каза:

Навсякъде в Европа се спазва това. Лошото е, че БиДжи ще си ги купуват. Затова хората по света се връщат към нормалния живот, а в България точно обратното. Затова сме страна от третия свят. 

Третия свят ако имаше същия достъп до ваксини, да ни е минал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не - това е лудост вече. 30-35 лв струваше антигенният тест, когато не беше платен от държавата. Сега само за да ти бръкнат в носа ще вземат толкова - за това и аз бих протестирал.

image.png.560332b5572df87880cfdb45f6fea65f.png

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , omline каза:

Е не - това е лудост вече. 30-35 лв струваше антигенният тест, когато не беше платен от държавата. Сега само за да ти бръкнат в носа ще вземат толкова - за това и аз бих протестирал.

image.png.560332b5572df87880cfdb45f6fea65f.png

Еми който не иска да се чипира, да си плаща бе. Не може и така, и така. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в Сърбия от 22ч. тази събота ще имаме такива. Но ще са само за заведенията, вътре, след 22ч (не и за нощни клубове, нонсенс). 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората се дрогират, правят секс без защита, пият алкохол, кафе, пушат цигари, но не искат да се ваксинират. Да бъда искрен, и аз може би нямаше да се ваксинирам с тия еврейските ваксини, тъпо е при вас че нямате класическите ваксини, като Синофарм.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Собственикът на киното или сервитьорът може да поискат зелен сертификат. Тези, които искат здравен сертификат, не могат да изискват лични документи. Георги може да влезе със сертификата на Иван !   "

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...