Jump to content



Ще се ваксинирате ли бе ?


Ще се ваксинирате ли бе ?  

78 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 856
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Lelqtian каза:

И всяка зима щото няма грипни ваксинации. Явно и тях ги тестват, още 100на 200 години и ще са готови. 

Някои не си правим такива ваксинации. Между другото точно с 2 такива ваксини карах тегави пневмонии през едни зими, когато бях ученик. Сега ще кажеш, че не е вярно, разбира се.

Ето какво казва един американски кардиолог и професор в Тексаския университет. Вирусът е напълно лечим, но трябва да се хване в крачка, още в началото и да се лекува, а не като тука - вкъщи, като станеш зле ела....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Някои не си правим такива ваксинации. Между другото точно с 2 такива ваксини карах тегави пневмонии през едни зими, когато бях ученик. Сега ще кажеш, че не е вярно, разбира се.

Ето какво казва един американски кардиолог и професор в Тексаския университет. Вирусът е напълно лечим, но трябва да се хване в крачка, още в началото и да се лекува, а не като тука - вкъщи, като станеш зле ела....

 

Като го гледам, и тоя ти казва да ходиш да се ваксинираш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, Пачо, точно това е цялостната ни идея. Вирусът е контролируем и в държави с добро здравеопазване, не води до сериозна смъртност дори и преди ваксините. Но ние сме с най-лошото здравеопазване в Европа, отделно и културата ни на превенция на здравето е нулева и затова трябва да се пазим. И тъй като е абсолютно нелогично да се затворим сами някъде и да не излизаме за дълъг период от време, то единственото друго измислено решение е в а к с и н а т а

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Ами да, Пачо, точно това е цялостната ни идея. Вирусът е контролируем и в държави с добро здравеопазване, не води до сериозна смъртност дори и преди ваксините. Но ние сме с най-лошото здравеопазване в Европа, отделно и културата ни на превенция на здравето е нулева и затова трябва да се пазим. И тъй като е абсолютно нелогично да се затворим сами някъде и да не излизаме за дълъг период от време, то единственото друго измислено решение е в а к с и н а т а

Обясняваш се с Пачо, който смята че грипната ваксина предпазва от пневмония? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Като го гледам, и тоя ти казва да ходиш да се ваксинираш. 

Точно обратното казва.

Цитат

McCullough has spoken before the U.S. and the Texas Senate committees and has stated his beliefs on Fox News and elsewhere that the vaccines are unsafe and ineffective, which goes against the consensus of the global scientific community.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Обясняваш се с Пачо, който смята че грипната ваксина предпазва от пневмония? 

Грипната ваксина ми свали имунитета и това ми докара двустранна пневмония, г-н докторе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поставени дози
Напълно ваксинирани
% напълно ваксинирано население
6,46 млрд.
 
2,74 млрд.
 
 
35,2%
 

 

Само в България все още се вярва, че ваксините са в 'тестова' фаза и чакаме още хора да се ваксинират за да видим какъв ефект ще имат 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Точно обратното казва.

McCullough has spoken before the U.S. and the Texas Senate committees and has stated his beliefs on Fox News and elsewhere that the vaccines are unsafe and ineffective, which goes against the consensus of the global scientific community.

 

Значи световната общност ти казва да се ваксинираш, но световния източник на дезинформация Фокс Нюз пускат рандъм чичак  да каже обратното и това е разбира се вярното? И после се обясняваш какво били наговорили? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

За съжаление се оказа, че не е решение и следват още дози.

Следват още дози след 6-12 месеца. В първите 6 месеца си защитен. Ако повече хора се бяха ваксинирали по-рано нямаше да има толкова силен делта вариант, а сега и до омега ще стигнем. И после ще подхванем някоя друга азбука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Грипната ваксина ми свали имунитета и това ми докара двустранна пневмония, г-н докторе!

Диагнозата Мангъров по Фокс нюз ли ти я постави? Или една бивша мед сестра от Англия? 

преди 2 минути, Olay каза:
Поставени дози
Напълно ваксинирани
% напълно ваксинирано население
6,46 млрд.
 
2,74 млрд.
 
 
35,2%
 

 

Само в България все още се вярва, че ваксините са в 'тестова' фаза и чакаме още хора да се ваксинират за да видим какъв ефект ще имат 🤣

И в алтернативната реалност на Фокс нюз. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Значи световната общност ти казва да се ваксинираш, но световния източник на дезинформация Фокс Нюз пускат рандъм чичак  да каже обратното и това е разбира се вярното? И после се обясняваш какво били наговорили? 

Може да видиш коментарите под видеото. Иначе безрезервно вярваме на "световната общност"!

И за твое сведение видеото е качено в  канала на "Association of American Physicians and Surgeons". Това че те мързи да го изгледаш си е твоя работа. 

Иначе диагнозата аз си я поставих сам, щото разбирам от всичко като типичен българин.😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Olay каза:
Поставени дози
Напълно ваксинирани
% напълно ваксинирано население
6,46 млрд.
 
2,74 млрд.
 
 
35,2%
 

 

Само в България все още се вярва, че ваксините са в 'тестова' фаза и чакаме още хора да се ваксинират за да видим какъв ефект ще имат 🤣

Аз по-тъпи хора от българите не съм виждал. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

Може да видиш коментарите под видеото. Иначе безрезервно вярваме на "световната общност"!

И за твое сведение видеото е качено в  канала на "Association of American Physicians and Surgeons". Това че те мързи да го изгледаш си е твоя работа. 

Пред мнението на едицина представители от алтернативната реалност на Фокс нюз, предпочитам мнението на световната общност със сигурност. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Association_of_American_Physicians_and_Surgeons

Цитат

The Association of American Physicians and Surgeons (AAPS) is a politically conservative non-profit association that promotes medical disinformation, such as HIV/AIDS denialism, the abortion-breast cancer hypothesis, vaccine and autism connections, and homosexuality reducing life expectancy. The association was founded in 1943 to oppose a government attempt to nationalize health care. The group has included notable members, including American Republican politicians Ron Paul, Rand Paul, and Tom Price.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Аз по-тъпи хора от българите не съм виждал. 

Евентуално, ако си сменя гражданството, дали мога да си избера ново място на раждане? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

7 милиарда е населението, 2 са напълно ваксинирани, това дори не е половината. Защо изобщо я давате тая справка?

То отстрани си има процентче, не беше нужно да смяташ толкова по антиваксърски. Една трета от населението е ваксинирано. В държавите от третия свят, няма достъп до ваксини. В ЕС са 74.5%. 

Сега пак помисли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Евентуално, ако си сменя гражданството, дали мога да си избера ново място на раждане? 

Една приятелка я осинови втория мъж на майка й и й смениха ЕГН-то и мястото на раждане, така че е възможно, ама май сме изпуснали момента. 

Аз искам Илън Мъск да ме осинови, ако не иска да ме вземе за жена направо де и да ходя вече на Марс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

То отстрани си има процентче, не беше нужно да смяташ толкова по антиваксърски. Една трета от населението е ваксинирано. В държавите от третия свят, няма достъп до ваксини. В ЕС са 74.5%. 

Сега пак помисли.

ЕС са 74.5 защото Бай Ганьо едвам е докарал до 20. Дори Северна Корея май имаше повече % ваксинирани от Булгаристан. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

ЕС са 74.5 защото Бай Ганьо едвам е докарал до 20. Дори Северна Корея май имаше повече % ваксинирани от Булгаристан. 

Мисля, че няма ваксинация в Северна Корея за момента. Иначе за щастие на смъкваме драстично нивото, защото сме 7 милиона. Прави впечатление как най-развитите и богати държави са най-ваксинирани. Как смеят така да си трепят населението, бе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Мисля, че няма ваксинация в Северна Корея за момента. Иначе за щастие на смъкваме драстично нивото, защото сме 7 милиона. Прави впечатление как най-развитите и богати държави са най-ваксинирани. Как смеят така да си трепят населението, бе!

Или как дори в Булгаристан сякви с връзки щяха да се изтрепят в началото, докато бяха кът, да се предредят и чипират. 

Май е време да се работи с родната народопсихология. При липсата на здрав разум е време за алтернативни мерки - може да почнем с фалшива липса на ваксини и да почнат Ганьовците и Пачовците да се редят на опашка като за бензин в Англия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Или как дори в Булгаристан сякви с връзки щяха да се изтрепят в началото, докато бяха кът, да се предредят и чипират. 

Май е време да се работи с родната народопсихология. При липсата на здрав разум е време за алтернативни мерки - може да почнем с фалшива липса на ваксини и да почнат Ганьовците и Пачовците да се редят на опашка като за бензин в Англия. 

За твое съжаление аз не съм ти! Иначе нямаше навалици за ваксина, имаше по 10-тима души, то пред Еконт има повече сутрин.🤣

Иначе ваксинацията не е състезание, научиха ви да броите и сравнявате само. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

За твое съжаление аз не съм ти! Иначе нямаше навалици за ваксина, имаше по 10-тима души, то пред Еконт има повече сутрин.🤣

 

Аз не слушам измислени професори, промотирани от дезинформационни асоциации и алтернативната реалност на Фокс нюз. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Аз не слушам измислени професори, промотирани от дезинформационни асоциации и алтернативната реалност на Фокс нюз. 

Браво на теб. Поздравления и за това, че си се ваксинирал! Сега ти пожелавам да намериш мир и вътрешен покой - това е изворът на здраве!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...