Jump to content

Online: Теди Александрова и Емрах - Обичам те


Препоръчани коментари

"Историята почва така, първо ти ме хвана за ръката" :D 
"Опитах се това да не личи, че влюбвам се в твоите очи..." ❤️ 😘 
Тази песен им е много по-хубава! Страхотно чувство е да си влюбен. ❤️ И аз се чувствам точно така, вероятно често ще си я слушаме с моята половинка. ❤️ Харесва ми! Всичко е уникално красиво! (inlove) ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Тъкмо се зарадвах на яката музика и го свалиха...

И аз тъкмо се зарадвах на интересното изпяване и приятния аранжимент... и после Емрах каза “пате”. Повърнах си в устата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BobiTo каза:

Планета пак се показват като страшни професионалисти. 

Пак ще качат същото без никаква разлика :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Дора докога ще го дондурка тоя? Не че им е лоша песента, ама някакси друго очаквам от нея... И защо по дяволите е със същия тоалет от "Топ"... Тия надути джуки не ме кефят, окепази се и Теда...

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=RtRfw2CEpHo

качиха го пак има някъква разлика в звука при стария клип звучи с по плътен бас а тука високите са повече 

Махнали са мрънкането на Емрах на 1:19 

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

По личното настояване на изпълнителите видеоклипът бе подменен. Теди Александрова и Емрах Ви пожелават да се забавлявате с най-любовната песен, представена от тях. Желаем Ви приятно гледане.
 
Язък.. предишния мастер беше по-добър явно не ги кефи мрънкането на Емрах и са сложили с мастера с оствири

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Сега Теди беше на живо в инстаграм и пеейки песента и вика само колеги били . Що отрича. 

Просто се еб*т, ти да не би да си признаваш за Коцко?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм им фен и на двамата, но ги поздравявам за песента. Много хубава музика. Текстът е сладък. Ако беше изпята от изпълнители, които харесвам, щеше да я слушам много. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е хубава, Теди наистина се окепази с джуките, но песента е хубава. Не я виждам като голям хит, но очакваме избухвации от Тедка, така че е хубаво да има и такива песни. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, asylum каза:

Благодаря! Бозавее. Предният дует беше по-хубав. 

Бе то и предния не ме впечатли особено, а тоя дори не го изкарах докрая. Теда ако смята да пуска само бози да му бие шута вече и да пуска някоя тупалка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле, първият дует обаче е по-добър, тук много повтарят припева и това с патето не съм сигурен колко ме радва, но са сладки. Тедка покрай него дори симпатична ми стана. Можеха да се целунат накрая щом е официално, че са заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...