Jump to content



Ариа - Хеликоптер


Препоръчани коментари

Вулгарно падение: за какво се мъчи тая не знам? Нищо не става от нея - една песен няма като хората. Язък, че Галена и Меди им показаха какво се харесва масово и какво иска народа.

На Тотя песните дори са по-силни. Гнусна история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Живее ми се" си остава най-яка до момента, но и тази я бива. Музиката е брутална, видеото е добро. Старае се Ариа и определено нещата се получават! ❤️ 😘 Сладурка! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Жестока, избухна както си трябваше. Ще стане като с “Живее ми се”, и тя в началото се плюеше❤️Клипа е повече от жесток

Дано. Живее ми се ме зариби от първата секунда. Трудно се прави втори такъв хит. Като Класа също. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Първата певица, която се сети да пусне песен-автореклама на участията. Хитро! 

Според мен много бързо изгърмя тоя патрон. Можеше да го пази за по-силно парче.и Или да го разпределия в няколко. Някак си не се запомня почти нищо от парчето на първо и второ слушане. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че можеше къде,къде по-добре да реализира това, което е визитната й картичка.

Но като за напомняне на нейното съществуване е окей. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата винаги е била много точно огледало на генералното състояние на нацията - по различните периоди на звучене на музиката може да се извадят изводи за климата в държавата. Гледам и слушам това и вече не съм съвсем сигурен, че дори да се гръмна е решение на мъките ми.

Ясно е, че е период на криза и още доста като тази идиотка ще ударят кьоравото сега.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...