Jump to content



Цветелина Янева - Бой, бой


Препоръчани коментари

Ужас. Поредна Ганева претоплена манджа. Тук и клипът не я спасява, в който трябват много ефекти, скъпарски неща, за да прикрият липсата на харизма у Янева, както във всеки неин клип де. 

Песента с Робов дори беше по-добра. Чакаме Марче да избухне с новата версия на “Ку@ва наречи ме”. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална, нямах търпение за песен от Цуци. Жесток клип, ненадмината е просто в имиджовите клипове. 
Само не знам защо тя точно чака 10 месеца, за да я пусне, като така или иначе не я вълнуват клубове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е видеото, но твърде кичозно и шарено. Ако беше само баскетболния кош с колата щеше да е много по-класно. Ама нали имаме пари, пък и циганска кръв.... 

Песента повече ми прилича на Ламборджини на мен, не е кой знае какво. И сега като наизлязат всички останали ще остане незабелязана. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам Цветелина, но песента й е слаба, може би ще си я пускам понякога, но е далеч под очакванията.

Клипът както винаги е на високо ниво, типично в неин стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента един от най-силните клипове от началото на годината, точно при Янева, няма съмнение! Харесва ми, много е добро! Песента е готина, закачлива, със сигурност не е от най-силните й, но е готино парче, ще я слушам с кеф. Ще има бой, бой, та ти си мой, мой! ❤️ 😘 Сладурска песничка! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има там някакви ефекти, ама си е супер слабо видео. Тая диско графика е мега изтъркана вече, колата с китките обиколи не само света, ами и Балканите вече.

 

Песента е еднодневка. Май кранчето е сецнало малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Но така е като изпълнителите работят месец за месец и не планират песните си напред - това парче го гласеше да излезе лятото заедно с дуета с Робов и комбинацията бавна и бърза песен за сезона е чудесна. Но това не е парче за завръщане след 6 месеца пауза и над година от последната ти солова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , чушка. каза:

Обожавам Цветелина, но песента й е слаба, може би ще си я пускам понякога, но е далеч под очакванията.

Клипът както винаги е на високо ниво, типично в неин стил.

+1
Това ми напомня на ужасната "Алергична" от 2014.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро гюбече, малко ми прилича на “Давай на дж-я”. Клипът е супер както винаги. Очаквах мааалко повече, особено след “Ангелът”, която ми остана любима и до днес, но пак е по-добре от повечето нови. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпичко е това доста и много далеч от Ангелът и Болка моя, които бяха супер. А и този текст... на 8 март по цял свят говорят за права на жени, за норба с домашно насилие, тая пее бой бой

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...