Jump to content


Лорена - Черна орхидея


Препоръчани коментари

Жестока песен! ❤️ 
Много яко заглавие, интересен текст, прекрасен клип, прекрасна Лорена! Обожавам я, както и песните които прави! ❤️ Може би в последните 10 години за мен тя е най-доброто откритие в поп-фолка. Старае се много за всяка песен, клип, личи си, че го прави от сърце! Приятна и неочаквана изненада! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърцераздирателни транс-драми.

Хубав замисъл, но не ми харесва аранжиментът, да не говорим за ужасния глас. Ако беше някоя дори посредствена певица може би щеше да се получи. Тази е неспособна да пее в буквалния смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Не се сещам за по-гаден глас. 

Аз се

 

Песента е много яка, текста е един път, както винаги при Лорена. Клипа е скучен, "Да си тук"/"Къде е*еше ти" и малко "Болка в минути" на моменти. Вокалите на Меди ли са? Май са на брат му, нали се бяха качвали от студиото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петиция някоя пееща певица да презапише дискографията на Лорена.

Може би парчето не е лошо, но не е толкова добро, че да ми хареса в нейно изпълнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

Петиция някоя пееща певица да презапише дискографията на Лорена.

Може би парчето не е лошо, но не е толкова добро, че да ми хареса в нейно изпълнение.

Съгласен. Дори и самата Лорена може да продължи да се появява в клиповете и да "пее", нали да не кажат, че сме трансфоби, но поне да бъдат песните с хубав глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен, ако беше изпълнена от певица с повече гласови въможности щеше да е хита на годината, но и така е повече от добра като цялостен проект. Спокойно я нареждам до Меди и Галена по всики показатели, дори като текст е по-силна, отдавна не съм слушал по-добър, видеото и старанеието на тази жена са wow, едно голямо браво, ако можеше всички да й имат хъса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аранжиментът е супер гаден, тоя Деян Асенов, осира всичко. Гласът на Лорена в предшните й песни е поносим, тук не мога да я изтърпя докрай. Общо-взето нищо няма да стане от тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , BobiTo каза:

Аз се

 

Песента е много яка, текста е един път, както винаги при Лорена. Клипа е скучен, "Да си тук"/"Къде е*еше ти" и малко "Болка в минути" на моменти. Вокалите на Меди ли са? Май са на брат му, нали се бяха качвали от студиото.

Е Ваня е по - добре от Анелия и Галена след операциите им. Поне може да ИЗГОВАРЯ думичките, пак казвам може да ГОВОРИ. 

Иначе на Лорена е ОК песента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса песента, а Лорена в този клип има може би най-доброто тяло за момента в поп фолка. В нея има нещо много странно за мен, гласът й колкото и да е странен, на моменти дразнещ,, във всяка песен е и адски зарибяващ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ми не е зле ама не е и нещо особено... обаче забелязах в клипа че Стенли я е направил като клечка - още едно нещо, в което копират ВИНАГИ ПЪРВАТА ВЪВ ВСИЧКО - АНДРЕА!!!

image.png.f090e254cd7e29218ad5c977229e517c.png

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...