Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Willy каза:

В свободното си време реших да направя нещо интересно за мен и да го кача.

Някой обича да практикува social distancing още от 2011!

 

Интересно ми е как си ги изчислил тези гледания...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.03.2021 г. от 22:36, WindWalkerMonk каза:

Можем да спорим за утре за Галена и Преслава, но 1 не вярвам някой да оспори: пендела на Галена колкото и да е счупен на живо е като Аполон. Беше грозен, но сега е хубав, хубав, хубав. Докато онова подобие на Преслава е ужас. За гей приятелка, Галена определено има по - добър вкус:

Добромир Киряков пред TrafficNews : С Борче работим върху колекция, която  искаме да наложим и в чужбина - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

В Big Brother: Псевдо звезди, зависимости, "селски" скандали - Последни  Новини от DNES.BG

Стилиста на Галена наистина е постигнал голяма трансформация - евала за което!Като видях този пост потърсих някакво видео с него и от това, на което попаднах си личи, че човека е интелигентен и образован, а не като тоя простак от Биг Брадър😁

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, nikitrz каза:

Стилиста на Галена наистина е постигнал голяма трансформация - евала за което!Като видях този пост потърсих някакво видео с него и от това, на което попаднах си личи, че човека е интелигентен и образован, а не като тоя простак от Биг Брадър😁

Ми така си е котенце. Най - малкото е много сдържан и обран, и между другото доста земен. Докато таа маймуна Цура Андреева е надуто, просто, абе ... не е за говорене.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Интересно ми е как си ги изчислил тези гледания...

 

преди 1 час, presi_fen! каза:

На мен също 🤣🤣🤣 Свободни съчинения .... типични за тях си!

Трябва да има закон за да смятам ли? Какво означава сводни съчинения. Basic maths не е като да имат 1000 песни или албуми всяка година. 

На Преслава съм смятал и неофициалните песни като По моята кожа и Кажи здравей, както и кавърат на Шушана и двата машупи. 

Така че, няма нищо нередно и можеш да провериш и сам. 😃

Иска ми се да направя и за периода 2004-2010 ама не им знам всички песни по година, може да изпусна нещо, или не са качени в официални канали.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази Тиана трябва да спи с някой от шефовете, които държат Фен Тв. Друго обясненение няма защо е толквоа въртяна по Фен като тя изобщо няма никакъв глас. Никаква певица не е. 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро на 1 Април, ден на ЛЪЖАТА! 😘 И като стана дума за Лъжа, да посрещнем празника подобаващо с един емблематичен хит ❤️ 


И още един ❤️ 
Хайде, Петьо, ти си!!!!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Добро утро на 1 Април, ден на ЛЪЖАТА! 😘 И като стана дума за Лъжа, да посрещнем празника подобаващо с един емблематичен хит ❤️ 


И още един ❤️ 
Хайде, Петьо, ти си!!!!

 

Единственото хубаво нещо на този ден е, че маските на открито отпадат при нас. Нищо друго. Живота е замрял и това е. 

Да не говорим за разменените покойници. Изумих се. Това само у нас може да го има. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82 Нали нямаше да ме четеш повече ;) Я да те поздравя с една песен чудесна да се възползваш хем да не носиш маска на открито, хем да идеш да биеш калдърма! Качвай са! 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някога се боях, слушах те и мълчах докато луда ме наричаше, минало е това, жалко че не разбра, тази същата те обичаше.

 

преди 1 час, asylum каза:

Наслади се на живите й поздрави от 1:39:31 нататък

 

Ужасна е. Ужасен глас и изобщо не може да пее. Такива като Тиана не трябва да се допускат до ефир. Пияна ли е, каква е- никакъв глас няма. Седнала да ми пее Кукавица. Иска се глас за тая песен. Хич я няма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Някога се боях, слушах те и мълчах докато луда ме наричаше, минало е това, жалко че не разбра, тази същата те обичаше.

 

Ужасна е. Ужасен глас и изобщо не може да пее. Такива като Тиана не трябва да се допускат до ефир. Пияна ли е, каква е- никакъв глас няма. Седнала да ми пее Кукавица. Иска се глас за тая песен. Хич я няма. 

Я по-полека с изказванията. Откъде такава злоба. Ти си изтъкана от ненавист. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Я по-полека с изказванията. Откъде такава злоба. Ти си изтъкана от ненавист. 

Взела й е гадже. Няма друго обяснение. Или някой от любовниците й й е фен. Твърде се вживява в омразата си, следователно е лично. 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Взела й е гадже. Няма друго обяснение. Или някой от любовниците й й е фен. Твърде се вживява в омразата си, следователно е лично. 

 

Мда, твърде напомня на историята с монахинята на пицарчето, дето уж не искаше да става снаха, ма щеше да и извади очите на конкуренцията. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не на ЛЪЖА, Ч.Р.Д. на най-сериозната Апетитна Хапка, Високата Дама в Червено. 
И защото днес е с привилегии, да си припомним коя беше Силвето!!! :D❤️ 

 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...