Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, asylum каза:

Напротив, може и те предпазва. Ако всички носеха маски, а не шалове, парцали, гащи и сутиени по суратите си, всичко можеше да си работи спокойно - молове, магазини и т.н. Аз искам всичко да е отворено, но хората да са по-отговорни или поне някой да наблюдава за спазването на реда. 

Виждам, че пропагандата яко ти е промила мозъка и няма смисъл да продължаваме разговора. :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DenFevgo каза:

Виждам, че пропагандата яко ти е промила мозъка и няма смисъл да продължаваме разговора. :)

Да, като нямаш аргументи, най-добре се оттегли. Ясен си ми, че си от ония дето повтарят "тя истината скоро ще излезе наяве, ама аз няма да ви кажа сега". ;) 

 

  • Like 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , чушка. каза:

Анелия може да има по-голям хит от Галена, само ако заплаши със самоубийство някой композитор, както го е правила преди години за статуетки.

Анелия когато е имала десетки хитове, продадени албуми и е пяла пред пълни стадиони, Галена си е ровила в пут*ата по-ваните и се е чудела как да пробие, та стигна до най-долнопробния начин. Няма нужда да ме цитираш с тъпи коментари, мерси. :)

  • Like 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Да, като нямаш аргументи, най-добре се оттегли. Ясен си ми, че си от ония дето повтарят "тя истината скоро ще излезе наяве, ама аз няма да ви кажа сега". ;) 

 

Няма смисъл да спориш. Така или иначе, маските на открито не са задължителни в София. Но аз вече и в работата ми дори не споря с Ганьо Сомов. Още повече, поне по мои наблюдения хората които отказват да носят маски са по - простоватото население. Даже понеже една приятелка е регионална в Кауфланд, разказа, че некъф шофьор за стока дошъл без маска и казал, че нямало за кой да носи в микробуса. Тя го изгонила и му казала утре да докара стоката. Нааписала и доклад, аз лично щях да настоявам за дисциплинарно уволнение, но не знам що хората така го отбягват тук. 

Иначе тази песен има ли кавър в БГ ?

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма смисъл да спориш. Така или иначе, маските на открито не са задължителни в София. Но аз вече и в работата ми дори не споря с Ганьо Сомов. Още повече, поне по мои наблюдения хората които отказват да носят маски са по - простоватото население. Даже понеже една приятелка е регионална в Кауфланд, разказа, че некъф шофьор за стока дошъл без маска и казал, че нямало за кой да носи в микробуса. Тя го изгонила и му казала утре да докара стоката. Нааписала и доклад, аз лично щях да настоявам за дисциплинарно уволнение, но не знам що хората така го отбягват тук. 

Иначе тази песен има ли кавър в БГ ?

 

 

Има и ливански

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Стереотипа на чалга певица. Ама Добри я е барнал отново. Поне визуално откъм стайлинг няма стигане. 

За модел е ок, ама за интервюта... :D

Сърцетуп, много бързо се умори Галчето.

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Има ли уплашени от вида на жълтото чучело? Имам чувството, че на всяко следващо интервю е все по-зле и по-зле в лице... Какви са тия зъби? Прилича на усмихнатите кучета от рекламата :D 

 

  • Thanks 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

Има ли уплашени от вида на жълтото чучело? Имам чувството, че на всяко следващо интервю е все по-зле и по-зле в лице... Какви са тия зъби? Прилича на усмихнатите кучета от рекламата :D 

Осъзнаваш ли твоята любимка как изглежда? 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , чушка. каза:

Анелия може да има по-голям хит от Галена, само ако заплаши със самоубийство някой композитор, както го е правила преди години за статуетки.

Да, но този номер вече няма да мине. В каквито времена живеем, директно ще я оставят да се хвърли от някъде. 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

hY9B4IF.png

Поне са зъбите, не носа. Макар, че и в лице е подпухнала. @Just_Me го каза. И двете с приятелката й минаха границата, защото са Т С П порода. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

IMG-a21947a18fd4304b9687bb2c95b3082e-V.jpg.f1a2075de11a9c2415f105681e8bfe07.jpg

1/3 от статията е обзор на набезите на този селяк. Петьо, Петьо, кога ли ще те нацели и теб с един ъперкът.

https://hotarena.net/zvezdni-iumruci-debora-iade-boi-che-zadiava-chujdi-maje-pavel-na-preslava-mlati-fenovete-i-biha-albena-chakarova-za-palto-i-oshte

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Мне, то си личи че е парк, има човек с велосипед в заден план.
Глория да вкара в ред чавето си, защото очевидно още не е способна да пази себе си, а не пък и бебе.
Този вирус е нещо страшно и необяснимо, особено сега с 300 мутации. Имам приятел, който беше здрав, прав, нищо му нямаше дето се вика и сега вече месец има компликации от вируса.

Какви са усложненията и колко годишен? Кажи му директно да оставя цигарите, ако пуши и да избягва полуфабрикати, да заложи на витаминозни храни. Смята ли да се ваксинира?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

IMG-a21947a18fd4304b9687bb2c95b3082e-V.jpg.f1a2075de11a9c2415f105681e8bfe07.jpg

1/3 от статията е обзор на набезите на този селяк. Петьо, Петьо, кога ли ще те нацели и теб с един ъперкът.

https://hotarena.net/zvezdni-iumruci-debora-iade-boi-che-zadiava-chujdi-maje-pavel-na-preslava-mlati-fenovete-i-biha-albena-chakarova-za-palto-i-oshte

Не сменяй темата! В момента се обсъжда покъртителния вид на Галя Педигрито :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Не сменяй темата! В момента се обсъжда покъртителния вид на Галя Педигрито :D 

Какво да се коментира? Нито една от коментиралите не изглежда по-добре, ама злобата ги храни и са прости. Същите коментари ги има и за Прес, какво да кажем? Игнорче и толкова.

На мен ми изглеждаше супер свежа, освен това с зъбите. Коментираше се колко е тиха и затворена, ето сега беше по-разчупена и пак не им хареса.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Какво да се коментира? Нито една от коментиралите не изглежда по-добре, ама злобата ги храни и са прости. Същите коментари ги има и за Прес, какво да кажем? Игнорче и толкова.

На мен ми изглеждаше супер свежа, освен това с зъбите. Коментираше се колко е тиха и затворена, ето сега беше по-разчупена и пак не им хареса.

А допускаш ли, че може да са заслужени и за двете ? Да се обезобразиш, защото няма какво да правиш с парите си от мутрите в бедна държава какво очакваш да породи ? Позитивизъм ? Издигане в култ ? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

А допускаш ли, че може да са заслужени и за двете ? Да се обезобразиш, защото няма какво да правиш с парите си от мутрите в бедна държава какво очакваш да породи ? Позитивизъм ? Издигане в култ ? 

Вчера гледах гостуването на Есил Турболан при Камен Воденичаров - въпреки че и тя, и Таня Боева си смениха главите преди доста време, изглеждат много по-естествено и красиво от Преса и Галя, които са с над 10 години по-млади от тях. Тревожно е. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...