Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Дано Тотя Фекалията не чете форума, че ще ми направи напук и после трябва да стана новия Биди Фер.:bx:

Тоти има достатъчно хитове за собствена мушама. Засега те поздравявам с

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Дано Тотя Фекалията не чете форума, че ще ми направи напук и после трябва да стана новия Биди Фер.:bx:

Само за една певица е потвардено да ни чете - форумната икона нашта Клеопатра. Ванче, знаем, четеш ни, включи в плановете си след Тук там да ни изненадаш и зарадваш с един машуп включващ Губя те бавно. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://store.steampowered.com/app/1257860/Clea_2/

Ясно с какво е заета Клеа. Като не може да надминеш сам себе си след хита на няколко хилядололетия, съвсем правилно е да смениш жанра и концепцията изцяло ;) 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължавам да си мисля за ресторанта на Люси и безнадеждната кариера на Хоанг, че си нямам друга работа в момента. Дали ако Иларионов беше скалъпил някое готино рекламно видео с Преслава и другите пеещи инфлуенцърки срещу примерно -20% отстъпка от следващия клип, и го беше завъртял с реклами по Фейсбук и Инстаграм нямаше да имат поне среден оборот? Хората обичат китайско, а и като видят любимките си да рекламират... Люси доказва, че за да сглобяваш кадри на чалга сиси не се изисква особен интелект.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес много липсват подобни песни в забързано темпо, или по-скоро умерено, но без да са мудни и да ти се отще да ги изслушаш, с някаква меланхолична нотка и със смислен текст. Егати, едно време се скъсваха да експериментират и да предлагат супер голямо разнообразие: като се започне от дива и просташка чалга, мине се през закачливи и хумористични парчета, през сериозни песни в по-бързо или умерено темпо в различна стилистика - я, с рок елементи, я, с фолклорни или други, и се стигне до истински качествени балади. А сега над 90% всичко ти звучи да е като по калъп и все ти прилича на нещо вече пускано. Тук-таме да се появи нещо по-различно, което в повечето случаи бива слабо отразено на фона на масовото... 

 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Малкото на Десс Класикс е лгбт! Supportive mum yass queen 💅😭🌈

Screenshot-20210326-133400-Instagram.jpg

Когато хич не гледаш какво обличаш на чавето, стига да пада парА от реклами у Инстаграма. :D

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Новият клип на Ани Хоанг първия 8К видеоклип на песен в България. Тоя Люси много се изхвърля за нея. Ако песента не струва, за какво такъв клип.

Иначе ревеше Люси,че нямали пари и фалирали,а прави такъв скъп клип. Песента ще е тъпа щом ще е поп. 

Това е малко като 5G - то. Има го, но няма кой да го ползва. 

Колко човека в България имат 8K телевизор - сигурно 10. А колко от тях знаят за съществуването на Ани Хоанг - минус 10. Аре стига...

  • Like 5
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Vancho каза:

Какво е направила Т. Александрова с лицето си? Въобще не изглежда добре... песента не е лоша

 

Оризили се и тя. При Цитиридис беше нещо плашещо. Не знам дали и 30 има, а все едно е на 50. То джуки, скули всичко от-до правено и то некачествено. Това да имаш някой лев в повече и всички се обезобразяват от нямане за какво друго да си похарчат парите. Да ги дават на хората в нужда поне... толкова народ се нуждае от помощ в нашата бедна България. 

Изводът: Парите и славата не са за всекиго.. или поне не за тези, които не могат да им платят цената. (примери безброй)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Gerganafen каза:

Продължавам да си мисля за ресторанта на Люси и безнадеждната кариера на Хоанг, че си нямам друга работа в момента. Дали ако Иларионов беше скалъпил някое готино рекламно видео с Преслава и другите пеещи инфлуенцърки срещу примерно -20% отстъпка от следващия клип, и го беше завъртял с реклами по Фейсбук и Инстаграм нямаше да имат поне среден оборот? Хората обичат китайско, а и като видят любимките си да рекламират... Люси доказва, че за да сглобяваш кадри на чалга сиси не се изисква особен интелект.

Пак остава факта че отварят ресторант в родното село на кучеядката беше и то броени дни преди карантията. По добре да бяха пробвали в някое по размерно населено място - по градовете хем кучета бол, хем доставките щяха да вървят. 

Извън майтапа мисълта ми е как отварянето на ресторант принципно не е няква хипер успешна инвестиция, има си значителни рискове дори да няма мерки спиращи редовната им работа. Така че тия двамата, дето все някой друг им е крив, пак щяха да стигнат до тука - да омрънкат всичко като Туцето като тряя да сложи маска, просто нещата се случиха по-рано от предвиденото. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, NazzkO каза:

Есил е една от най-пеещите. Още отдавна правеше все неща на ниво и доста различни, айде нещо за весела съботааа

 

 

Завършила е консерваторията, без да си плаща нали. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Завършила е консерваторията, без да си плаща нали. 

Тя хубаво е завършила, но защо все още се мотае и не се реализира някъде в консервната индурстрия? Наборките и почнаха да се пенсионират, а тя тепърва щяла да почва да пее ;) 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

С цел подобряване на общото форумно настроение, че кофти почнахме нещо уикенда, нека бъде сутрин на Есил Дюран и въпреки че не помня да е пяла за кафета, нека изпием днешното в нейна компания. Та докато минем да си наливаме от якото, нека си припомним малко хитачки от време оно. Примерно тази, докато още помним какво е това смс че бъдещите поколения има и да се чудят за кво се пее. 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

Завършила е консерваторията, без да си плаща нали. 

Аз по едно време доста я харесвах, после ми опротивя с колениченето пред дпс и цялата пропаганда, но някои стари песни са ѝ топ,

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

Аз по едно време доста я харесвах, после ми опротивя с колениченето пред дпс и цялата пропаганда, но някои стари песни са ѝ топ,

Да и на мен ми е противна. И Галена покрай Доган ми опротивя последно време. ДПС е поредния тумор в държавата ни. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Да и на мен ми е противна. И Галена покрай Доган ми опротивя последно време. ДПС е поредния тумор в държавата ни. 

То реално ако ги почнем, тия дето не са облажили ДПС пачки се броят на пръстите на една ръка. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но те го правят някак евтино и тъпо. Глория например не мога да си я представя в такава светлина. Всички други май мога хахахаха. Иначе Есил направо бледнее пред погнусата ми от Цвета ☺️ Но и тя има брутални песни

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...