Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Магдето добре си е подбрала нещата, браво на нея. "Спаси ме, любов" е арабска и спред мен ще яде бахура, ако я пусне без уредени права, а както виждаме дори и "Нямам душа" я няма тук (с което аз съм супер ок). Интересното е, че наистина най-известните й песни са авторски.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето я тази, която не ламтеше за награди, тази, която не обичаше да ходи по церемонии и тази, която дори не искаше да бъде номинирана в дадени категории! В момента споделя всяка възможна класация и номинация...
Толкова я харесвах като човек преди, но явно е носела маската по най-добрия начин... или просто феновете ѝ я представяха в светлина, която тя показваше пред тях, но за жалост, вътрешността ѝ “крещи”: “Аз съм Лицемерка!” Няма такава подлога!

 

FFF6E000-D21E-466A-BEB2-49D8C0722204.jpeg

  • Like 5
  • Haha 4
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

Ето я тази, която не ламтеше за награди, тази, която не обичаше да ходи по церемонии и тази, която дори не искаше да бъде номинирана в дадени категории! В момента споделя всяка възможна класация и номинация...
Толкова я харесвах като човек преди, но явно е носела маската по най-добрия начин... или просто феновете ѝ я представяха в светлина, която тя показваше пред тях, но за жалост, вътрешността ѝ “крещи”: “Аз съм Лицемерка!” Няма такава подлога!

 

FFF6E000-D21E-466A-BEB2-49D8C0722204.jpeg

Тя ако не ламтеше за награди, нямаше да се прави на интересна и да ги бойкотира 2016. Играе си ролята, че не и пука за пред хората, иначе тайно само чака да спечели нещо.

  • Like 4
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен като зодия Близнаци наистина на моменти не ѝпука, но като печели се радва искрено. На всички им оука и се кефят да им чешат егото... един дол дренки са в това отношение! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

То големите награди - номинирали Карлос и разни други в топ 10? Сериозно? Смешна работа. 

Точно! Даже наградите не са някакви меродавни, а тя тръгнала да ги споделя... Ужас! 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Споделя награди за които мисли че гласуват феновете, какво не е ясно?! Наградите на планета всички знаем как се раздаваха.  Мисля че така не сподели и  да я подкрепят за наградите на Фолк+, които даже са с церемония, защото и там двамата миризливи ужасници си избират победителите. Поправи ме ако греша?

  • Like 3
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Ето я тази, която не ламтеше за награди, тази, която не обичаше да ходи по церемонии и тази, която дори не искаше да бъде номинирана в дадени категории! В момента споделя всяка възможна класация и номинация...
Толкова я харесвах като човек преди, но явно е носела маската по най-добрия начин... или просто феновете ѝ я представяха в светлина, която тя показваше пред тях, но за жалост, вътрешността ѝ “крещи”: “Аз съм Лицемерка!” Няма такава подлога!

 

FFF6E000-D21E-466A-BEB2-49D8C0722204.jpeg

Не ги споделя тя, успокой се, слънце.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ги харесвате тия машъпи, някакъв скучен равен бийт и песните от брутални парчета са станали супер безлични, без мелодия и без живец.

Магда изглежда брутално и много естествено.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От А до Я днес с песните на рожденика Борис Дали- Секси парче, Ти не харчиш, Барабанче, Милионер, Пръскам хонорари, Най-диватa. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Споделя награди за които мисли че гласуват феновете, какво не е ясно?! Наградите на планета всички знаем как се раздаваха.  Мисля че така не сподели и  да я подкрепят за наградите на Фолк+, които даже са с церемония, защото и там двамата миризливи ужасници си избират победителите. Поправи ме ако греша?

Е, добре ги споделя, но защо преди време постоянно тръбеше, че не я вълнуват наградите и че за нея не са важни, а сега обърна палачинката? Лицемерка!

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Hurricane каза:

Е, добре ги споделя, но защо преди време постоянно тръбеше, че не я вълнуват наградите и че за нея не са важни, а сега обърна палачинката? Лицемерка!

Успокой се и ходи да рефрешваш профила на Преси, чакайки и двамата 11-тия милион на машъпа, за да си го качи веднага на стори :1000(29):

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Hurricane каза:

Е, добре ги споделя, но защо преди време постоянно тръбеше, че не я вълнуват наградите и че за нея не са важни, а сега обърна палачинката? Лицемерка!

За нея може и да не са толкова важни, но за феновете й са. Особено когато наистина ги заслужава и никога не сме я бутали за незаслужени награди.

  • Like 2
  • Dislike 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Успокой се и ходи да рефрешваш профила на Преси, чакайки и двамата 11-тия милион на машъпа, за да си го качи веднага на стори :1000(29):

Стана ли вече време? Та тя онзи ден направи 10 милиона... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грешници сме били, крием се от чужди очи.За ден, за два, за през нощта...
Сърцата ни бият в едно, а душите се сливат.Пълна стая с лъжи, как да скрием да не личи.
Една любов като за три, която бавно изгаря ни без да убива.
 
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...